A mi rece opadaja... w takim czasie i przy tych posilkach nie powinienes w ogole stosowac spalaczy. Majac tak duze zatluszczenie, Twoj organizm nie wymagalby zadnych spalaczy. Obejrzalem sobie zestaw suplementow, ktore wykorzystales do testu i przykladowe posilki z jednego dnia i od razu rzucilo mi sie jedno: GDZIE WITAMINY!?! Skad chcesz je brac [...]
powiedzmy ze dla 90kg cwiczacego z ok.13% (przykladowo) iloscia tkanki tluszczowej - proponowlabym (w zaleznosci od reszty diety i szybkosci lapania tkanki tluszczowej) spozycie w przedziale 40-80g glukozy + 10-20g fruktozy i w zaleznosci od tego czy uzupelnia ww przed oraz w trakcie wysilku oraz w zaleznosci od iloscii kalorii w ciagu dnia oraz [...]
Takie samo podejscie mozna by miec do glutaminy i bcaa. Zarowno tauryna jak i glutamina i bcaa to sa aminokwasy - wiec sa w kazdej odzywce w ktorej jest bialko (w wiekszej lub mniejszej ilosci). Dlatego kupuje sie wyizolowane osobne aminokwasy ktorych dzialanie (antykataboliczne lub anaboliczne) zostalo w jakis sposob udowodnione - i zazywanie [...]
Taurynę rozpisałeś bardzo dobrze Po skończeniu cyklu kreatyny warto dalej pociągnąć taurynę - nie jest to drogi suplement a skuteczny w działaniu Pamiętaj abyś białko po treningu przyjmował na 20-30 min po porcji kreatyny (kreatyna potrzebuje czasu na wchłonięcie) Co warto zasrosować po cyklu kreatyny - to zależy od celów, wieku i zasobności [...]
trening moze zostac taki jak na mase, nie ma to wiekszego wplywu na efekty. Modyfikacjom powinna ulec dieta i suplementacj(oraz wlaczenie aeroboow 3 razy w tygodniu po 30 minut, potem zwiekszaj do 45 minut). Dieta ogranicz kalorie, bialko utrzymooj na poziomie 3g na 1 kg mc, węglowodany na podobnym(tylko jak bedziesz przechodzil na redukcje to [...]
ja takze mam pewne podobne klopoty- astma oskrzelowa i jak zapytalem lekarki czy moge kupic suplementy i bialko to powiedziala ze dodaja tam sterydow i do tego umre bp to chemia i tym podobne bzdury czlowieka ktory o suplementach pojecia nie ma udalem sie do innego lekarza ktory nie widzial zadnych przeciwwskazan- przynajmniej przy moich [...]
[...] głowie. Robię cykl na masę (b.szybko łapie tłuszczyk , posiadane suple(kiedy co i w jakich ilościach): - pupm o2 (tlenek azotu)1kap=1g - kre-alkalyn(1kap.=1250mg) - tauryna (1kap=1000mg) - hmb (1kap=500mg) - białko serwatkowe (80%) oraz zapas glukozy (której się boję Z góry OGROMNIE dziękuję Zmieniony przez - theoneman w dniu 2007-02-14 20:52:30
[...] 2 kapsy przed treningiem 1 po 2 kapsy w dzien bez treningu - tauryna (1kap=1000mg) sam przyjmuje po 1 MC rano i przed treningiem - hmb (1kap=500mg) 2MC*3 dziennie - białko serwatkowe (80%) do posilkow z mala iloscia bialka przed i po treningu - post podwieszony w Alternatywnej Drodze na ten temat po wstaniu na noc oraz zapas glukozy [...]
[...] treningu jest bardzo wskazana jako antykatabolik. Po treningu i tak nie działa insulina, zaś węgle są wchłaniane przez mięśnie na drodze fosforylacji glukozy, o czym gadaliśmy niedawno z Biniem. Na redukcji trzeba uważać z węglami po treningu - nie przesadzać. Proponowane przez Ciebie rozwiązanie - mało węgli, białko plus tauryna wydaje się OK.
RANO NA CZCZO: -3g glutaminy -BCAA- nie wiem ile ~5g -tauryna ?- nie wiem czy brac 1 MC nie zaszkodzi :D PRZED TRENINGIEM( 40 min przed): -3g glutaminy -10g BCAA -15g lecytyny - therm l karnityna z kofeiną- 3 kaps(1800mg karnityny, 180mg kofeiny) -tauryna 1 kaps(1500mg) OK pozniej mozesz pomyslec o Thermo Speed Extreme PO TRENINGU: -3g [...]
A takie cos by było ok ? Rano i po treningu 2 kap tauryny 2 kap glutaminy 5 kap jabłczanu kreatyny Przed snem glutamina 2 kap i do tego białko w diecie
[...] Olimpa?? Nie próbowałem takiej mieszanki, zresztą to drugie chyba nie każdy toleruje, a to trzecie ze względu na zdrowie odpada. Sądzę, że taka mieszanka plus węgle i białko brana 2,3 razy dziennie przez zdrowych........ po pół roku może się okazać poważną alternatywą dla np. Metanabolu..... Może nie przewyższy ale przegra tak jak w piłce [...]
[...] tak to w jaki sposób to połączyć. I czy jest sens dodać do tego BCAA lub glutamine lub to i to?. Na koniec co z posiłkiem potreningowym bądź odżywką jeśli odżywka to samo białko czy może być też gainer? Również proszę o podpowieź w jaki sposób to wszystko połączyć jakie zrobić przerwy pomiędzy danymi suplementami. Zmieniony przez - Arwena360 w [...]
[...] z nich glutamina - glownie w okresach bardzo intensywnych treningow sprawdz czy Twoje takie sa Na koniec co z posiłkiem potreningowym bądź odżywką jeśli odżywka to samo białko czy może być też gainer? po treningu silowym potrzebujesz zarowno bialka jak i weglowodanow (tym wiecej im szybciej bedzie kolejny trening) ale ilosci ustalasz sam [...]
22.06.2013 & 23.06.2013 Zaległy wpis. Weekend nic ciekawego, treningu siłowego nie było. Zrobiłem w sobotę bieg w terenie 4.86km w 24:22 min. Na dniach dodam kolejne aeroby. Później opiszę aktualny stan treningów. SUPLEMENTACJA Po 2 tygodniach jestem zadowolony z suplementacji HI-TEC. Spalacz ThermoFusion spelnia swoje zadania, ma dzialajce [...]
No i rewelacja. Dziękuję Edit: chociaż ja tak naprawde sam nie wiem do konca ile biore bo mam w prochu i uzywam do niej miarki z kreatyny, ktora ma 4g, ale krety, a tauryna wydaje mi sie, ze jest nieco ciezsza. Wczesniej ladowalem po calej miarce kilka razy dziennie, ale jak poczytalem wasze dawkowanie 1-2g to zaczalem brac po pol, zeby jej nie [...]
No i rewelacja. Dziękuję Edit: chociaż ja tak naprawde sam nie wiem do konca ile biore bo mam w prochu i uzywam do niej miarki z kreatyny, ktora ma 4g, ale krety, a tauryna wydaje mi sie, ze jest nieco ciezsza. Wczesniej ladowalem po calej miarce kilka razy dziennie, ale jak poczytalem wasze dawkowanie 1-2g to zaczalem brac po pol, zeby jej nie [...]
si wms sa wolnostrawne (wedlug badan) - nie powoduje az takiego skoku cukru we krwi (jak vitargo) tym samym jest mniejszy poziom insuliny kristek86 - jezeli mozesz dostarczac jakies wegle (bo nie wiem jaka masz diete) - wiec jesli jest to zbilansowana to jak najbardziej mozesz a nawet powinienes dac wegle po treningu nawet proste faftaq nie do [...]
Czyli generalnie mozna sobie taki ryz czy kasze zamienic na skrobie woskowa np http://www.sfd.pl/sklep/Dymatize_Flud_100_Waxy_Maize-opis25516.html + bialko/mix bialkowy. Wyjdzie to tak samo jak kurczak z ryzem right?