SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TAURYNA - Bycza terapia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 350211

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12540
No i rewelacja. Dziękuję

Edit:
chociaż ja tak naprawde sam nie wiem do konca ile biore bo mam w prochu i uzywam do niej miarki z kreatyny, ktora ma 4g, ale krety, a tauryna wydaje mi sie, ze jest nieco ciezsza. Wczesniej ladowalem po calej miarce kilka razy dziennie, ale jak poczytalem wasze dawkowanie 1-2g to zaczalem brac po pol, zeby jej nie marnowac skoro i tak wystarczy mniej, a reszta mialaby byc niewykorzystana. Oprocz tego oczywiscie gluta, bcaa, bialko calorocznie i chyba zaczne kreatyne tez calorocznie ladowac, ale to jeszcze do przemyslenia.

Mam jeszcze pytanie do Pana odnosnie najnowszych badan nt. Bcaa co Pan o nich sadzi? Tzn. ze same wogle nie dzialaja, a jedynie w obecnosci pozostalych eaa. Odkad sie o tym dowiedzialem to teraz bcaa biore zawsze z wpc tylko nie wiem czy jest sens? No chyba, ze przed treningiem czasem walne solo jak zapomne porcji bialka zabrac ze soba to spisuje je na "straty" w celach energetycznych. Natomiast te badania szczerze mowiac przerazily mnie nieco, a przeciez bylo wczesniej tyle na ich temat, ze robia robote anaboliczna...?
Pozdrawiam

Edit 2:
W zasadie pytanie nie na temat wiec w razie co moge nowy zalozyc do tego watku o bcaa...


Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-10 14:36:07

Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-10 14:42:29
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
faktycznie zostawmy to na nowy watek

od siebie dodam ze widze role zarowno dla BCAA EAA jak bialek o pelnych profilach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 764 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18474
tomalblade
No i rewelacja. Dziękuję

Edit:
chociaż ja tak naprawde sam nie wiem do konca ile biore bo mam w prochu i uzywam do niej miarki z kreatyny, ktora ma 4g, ale krety, a tauryna wydaje mi sie, ze jest nieco ciezsza. Wczesniej ladowalem po calej miarce kilka razy dziennie, ale jak poczytalem wasze dawkowanie 1-2g to zaczalem brac po pol, zeby jej nie marnowac skoro i tak wystarczy mniej, a reszta mialaby byc niewykorzystana. Oprocz tego oczywiscie gluta, bcaa, bialko calorocznie i chyba zaczne kreatyne tez calorocznie ladowac, ale to jeszcze do przemyslenia.

Mam jeszcze pytanie do Pana odnosnie najnowszych badan nt. Bcaa co Pan o nich sadzi? Tzn. ze same wogle nie dzialaja, a jedynie w obecnosci pozostalych eaa. Odkad sie o tym dowiedzialem to teraz bcaa biore zawsze z wpc tylko nie wiem czy jest sens? No chyba, ze przed treningiem czasem walne solo jak zapomne porcji bialka zabrac ze soba to spisuje je na "straty" w celach energetycznych. Natomiast te badania szczerze mowiac przerazily mnie nieco, a przeciez bylo wczesniej tyle na ich temat, ze robia robote anaboliczna...?
Pozdrawiam

Edit 2:
W zasadie pytanie nie na temat wiec w razie co moge nowy zalozyc do tego watku o bcaa...



Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-10 14:36:07

Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-10 14:42:29

Prawda jest taka, że BCAA mają przede wszystkim działanie antykataboliczne i wspomagające regenerację a nie anaboliczne, do wywołania efektu anabolicznego potrzebny jest pełny aminogram aminokwasowy.
Tyle w temacie.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2017-10-10 15:30:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12540
O samej leucynie co innego czytalem, zreszta i o pozostalych dwoch tez skoro tyle w temacie ;)

Edit:
poza tym regeneracja to tez anabolizm wiec przeczysz sobie w jednym zdaniu :)


Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-11 07:41:53
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Panowie

jak sugerowalem taki temat zasluguje na minimum jeden osobny watek ;)

z gory dziekuje i wracamy tutaj do TAURYNY !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12540
Ok. Agree.
Tylko czuje sie zbyt slaby by go zalozyc ;) czy w takim razie jest przewidywany taki watek przez naszych guru? Czy to zbyt swieża sprawa i trzeba poczekac na grubodrążące opinie? Bo rozumiem, że badania są zbyt świeże.



Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-11 17:12:54

Zmieniony przez - tomalblade w dniu 2017-10-11 17:13:32
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
zakladaj smialo jak tylko bedziesz chcial :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Cykl masowy

Następny temat

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

electro
Polecane artykuły