SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAURYNA - Bycza terapia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
GiKeR: gdzie ten sog?


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Sorki zrobilem to co zawsze - napisalem za daje SOGa a potem zapomnialem go ddac
Teraz jush na bank polazl i dzieki

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
thx to moj 69


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
anar - ale jestes zachłanny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Giker jezeli chcesz kupic Tauryne w ********** nie sfd to napewno masz za 16 zl powolaj sie na ceny ze stronki, pewnie podali Ci cene z oficjalnego cennika, gdzie jest po 19 zl, ale zrobilismy promocje na 16 zl, napisz jeszcze raz jak zamawiasz z odzywki.pl napewno bedziesz mial po 16 zl! Wejdz sobie na strone glowna i masz wielka promocje Taurynki Olimp!

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

Zmieniony przez - Goral w dniu 2003-09-30 23:59:42

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
znowu najazd na glukoze po treningu atakujcie ja bede odpieral ataki

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
JA wiem - ale ja chce zamowic a sfd.pl zeby miec abonament

Jush mi powier-zone odpisal i moge wziasc po 16zl Tauryne do tego zamowienia z sklep.sfd.pl w takim ukladzie biore dla siebie trzy opakowania
Ale dzieki Goral za pomoc

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Clarity, problematyka GABA jest dosyć złożona. Substancje ułatwiające przewodnictwo w układzie gabaergicznym - leki przeciwlękowe i alkohol, w małych dawkach wydłużają czas czuwania, dopiero w dużych upajają i usypiają. One działają poprzez tzw. receptory benzodiazepinowe, silnie zmieniając środowisko jonowe komórki. Tauryna działa prawdopodobnie inaczej. Jest buforem jonowym, i jedynie nieznacznie modyfikuje środowisko jonowe neuronów, tak, jak małe dawki leków przeciwlękowych. Dla tego, niezależnie od dawki, ostatecznie efekt jej działania zatrzymuje się na wydłużeniu czasu czuwania, bez upojenia i zamroczenia.

Goral, oczywiście można brać kreatynę z tauryną po treningu, jednak zmacznie ważniejsze jest takie połączenie w innych porach. Po treningu kreatyna i tak przyswaja się dobrze, bo bez udziału insuliny, tylko z wykorzystaniem efektu, fosforylacji substratów. W innych porach jest gorzej, bo wtedy kreatyna potrzebuje insuliny, a tauryna ją stymuluje.

Taurynę lepiej stosować z węglowodanami o zróżnicowanym tempie wchłaniania, bo wtedy sukcesywne ich wchłanianie chroni przed hipoglikemią.

U osób z tendencją do tycia dochodzi do zachwiania proporcji, pomiędzy wrażliwością na insulinę tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Pierwsza reaguje na insulinę słabo, druga bardzo silnie. Tauryna prawdopodobnie posiada zdolność regulowania tych relacji - zwiększa wrażliwość tkanki mięśniowej, a relatywnie osłabia tłuszczowej...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dzieki jeszcze raz Slawku.
Czyli wnioskujac tauryna mussowo do porcji porannej kretki, a co z porcja wieczorna np. do piro?
Wogole mozna brac tauryne na noc? Nie wprowadzi mozg w wieksze obroty i nie spowoduje problemow z zasnieciem?
Czy rowniez nasila wchlanianie piro i citro, czy tylko mono?

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Ehehe to takie głupie pytanie teoretyczne co sądzisz Sławku o dodaniu tauryny do alkocholu gdy już 'trzeba' się napić ?

1/ Efekt na ukł gaba-ergiczny się sumuje ?
2/ Czy tauryna wpłynie na efekty uboczne alku ?



.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
A.A. ;)

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy

Następny temat

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

WHEY premium