SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAURYNA - Bycza terapia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 336273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A po taurynie - lepsza koncentracja i przyswajanie wiedzy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wlasnie ten slad mialem na mysli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
w napojach energetycznych tej tauryny jest jakieś 200-400 mg a w 1 mC 1500 mg więc różnica spora. nic innego nie łykam więc to musi być to, no chyba żę tak pogoda tak dobrze na mnie działa.
Biniu PB już prawie połknąłem - czytam co tam leży na siłce - raczej gazety branżówe, no może czasem CKM.... :)

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. dlatego Olimp wydaje tauryne w mega capsach :)

2. mam nadzieje ze PB nr3 podobalo sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
I że PB 4 też się spodoba...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
Wiem że sie powtarzam, ale zdecydowanie na mnie świetnie działa.
Wczoraj wstąłem i od rana doła złapałem (wiadomo jaka pogoda i ogólnie kłopoty na głowie)i tak przez więszośc dnia. A disiaj rano na czczo walnąłem 1 capsa i pelna kurna euforia. Będe chyba zawsze rano łykał.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Ja łykam zawsze rano z karnityną i przed snem z białkiem. Jak łyknąłem pierwszego kapsa tauryny, już o tym pisałem, nie mogłem zasnąć. Później organizm jakby się oswoił i teraz sypiam twardo jak rzadko przedtem. Ale możliwe, źe to jednak efekt żeńszenia.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-05-06 10:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na mnie jakos tak odczuwalnie tauryna nigdy nie dzialala

jako dorazne pobudzenie u mnie Thermo Speed Extreme
jako podbudowa witalnosci Zen Szen od Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
ADRIANUS - myśłisz że śpisz dobrze dzieki żeń-szeniowi?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie wiem. Faktem jest, że odkąd biorę taurynę i żeńszeń - przestała mi dolegać bezsenność. Teraz śpię głębokim snem i wreszcie się wysypiam. Może zatem żeńszeń wpłynał pozytywnie na syntezę melatoniny? Jak panaceum, to panaceum :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy

Następny temat

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

WHEY premium