SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAURYNA - Bycza terapia.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja nie mogę polecać dawek większych, jak zaopiniowane przez Ministerstwo Zdrowia. Ale z literatury i dyskusji na forach sportowych wynika, że sportowcy z dyscyplin siłowych stosują do 8g dziennie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Dzięki za odp.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Cała przyjemność po mojej stronie!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
A jak ma się tauryna do przyjmowanych leków SSRI ? Gryzą się ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Czy chodzi o blokery zwrotnego wychwytu serotoniny?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tak.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Zastanawiam sie w jaki sposób tauryna która znajduje sie np. w kapsułkach czy napojach energetycznych jest pozyskiwana? Będę wdzięczna jeśli ktoś pomoże mi znaleźć odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
to ja mam pytanie odnośnie przyjmowania tauryny przed snem, czy ma sens? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
niewatpliwie TAURYNA to potezny suplement sam tego doswiadczylem... misenie rosna z dnia na dzien to sie po prostu czuje standardowy cykl 200 g gluty opakowanie 150 kapsli MC olimpa + 150 TCM 8 kilo do przodu monstrum a sila ..... bajka 115 w serii i nie moglem sie zmeczyc ... oczywiscie dieta !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
pfff nie przesadzaj że tak Ci wszystko poszło od tauryny, moim zdaniem suplement ten daje efekty ale raczej powolne, tzn buduje mięsnie systematycznie ale powoli. Jest dobry, ale od niego się nie tyje tyle co napisałeś, chyba że masz taką genetykę że co zjesz to przytyjesz :P moim zdaniem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy

Następny temat

ILOŚĆ g NA KAŻDĄ MIARKĘ PRODUKTU - tutaj znajdziesz odpowiedź (+ kalkulator odżywkowy

WHEY premium