O tym, czy genetyka odgrywa kluczową rolę w odnoszeniu sukcesów w kulturystyce stale się dyskutuje. Wiele osób uważa, że ​​nie można być najlepszym z najlepszych, chyba że ma się wrodzony potencjał genetyczny. Chociaż niektórzy mają odmienne zdanie na ten temat, z pewnymi przypadkami nie można się nie zgodzić.

ZOBACZ: TOP 5 Kulturystów z najlepszą genetyką

Dexter Jackson, który nazywany jest również „The Blade” to wielokrotny zwycięzca Arnold Classic oraz zdobywca prestiżowego tytułu Mr. Olympia w 2008 roku. Jakiś czas temu wstawił zdjęcie na swój profil na Instagramie pokazujące to, jak wyglądał w wieku 12 lat. W komentarzach jego fani piszą, że urodził się z niesamowitym genem i dzięki temu odniósł sukces w kulturystyce. Cóż, patrząc na zdjęcie małego Dextera, nie trudno się z tym nie zgodzić! Niewątpliwie ciężka praca i poświęcenie z pewnością odegrały równie kluczową rolę w budowaniu mistrzowskiej sylwetki. Dexter Jackson jest zawsze w świetnej formie i niektórzy uważają, że jest zawsze gotowy do wyjścia na scenę, nawet poza sezonem. Zobaczcie jak wyglądał jako dziecko!

Komentarze (3)
Gats 2

No ale przecież genetyka nie istnieje i wszystko zależy od ciężkiej pracy, ciężką pracą wszystko da się naprawić i zmienić...;)

0
PowerAvocado

ciężką pracą można się zmęczyć

2
domosos

Murzyni to maja dobry gen, machnie perę razy hantelkami i gotowe :-D

1