tortilla Składniki na 1 porcję: 150 g piersi z kurczaka 2 placki tortilli kilka listków botwinki czerwona papryka papryczka chili czerwona cebula sok z cytryny Panierka: garść orzechów włoskich kilka gałązek świeżego tymianku szczypta oregano i chilli cayenne 10 g startego sera kilka kropel oliwy 1 ząbek czosnku sól, pieprz Pozostałe składniki: [...]
Witam, najpierw cel: rzezba, maksymalnie mozliwe wyrzezbienie i wyzylowanie. teraz do tematu: Jestem po wakacyjnej przerwie miedzy treningami muay thai. I. Podczas wakacji(okolo 3miesiecy) moje treningi odbywaly sie tylko i wylacznie na silowni, byly to cwiczenia na wszystkie partie ciala. Odzywki: Podczas treningow bralem cykl na cell [...]
Witam, jestem kierowcą zawodowym, w związku z tym mam dosyć ograniczone pole do popisu odnośnie posiłków. Co prawda mogę je przygotować w domu ale nie mam możliwości ich odgrzania. Dlaczego "nietoperz"?, wstaję około godziny 16-18 i kładę się spać między 8-10(zależnie od tygodnia, jeden tydzień 16-8, drugi 18-10) na zmianę. na siłownię chodzę 4 [...]
[...] noga mniej boli. Ale jak chodzę dłużej, to boli. Pod słowem "dłużej" mam na myśli, czasami 200 m czasami km bądź więcej. Różnie bywa. NA opuchnięcie kolana stosowałam białko, maść przeciwzapalne, lód, opaskę z żelem na zimno. Opuchlizna nie zeszła. Mam problemy z krążeniem w tej nodze. Mam wrażenie, że temp. w prawej nodze jest ciągle [...]
Cześć Wam. Przez te wakacje rygorystycznie jadłam. Mój jadłospis zatrzymywał się na 800-1000 kcal/dziennie. Do tego bardzo dużo ćwiczyłam. Pod koniec wakacji doszło do mnie, że postąpiłam źle i teraz chcę to zmienić. Tylko nie jestem pewna co do jedzenia, ilości jedzenia, do ilości aktywności fizycznej. Chciałabym w miarę zdrowo przytyć. Wczoraj [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Isostar_Long_Energy_Endurance_i32108_d380x380.jpg Opis - Zapewnia dobre nawodnienie organizmu - Zwiększa wytrzymałość - Pokrywa zapotrzebowania na wodę, energię i mikrosubstancje odżywcze Isostar Long Energy Endurance to bardzo energetyczny preparat do przygotowania napoju izotonicznego został opracowany [...]
witam wszystkich, jestem nowym uzytkownikiem, kulturystyka interesuje sie od nie dawna i nie znam sie zbytnio choc robie postepy w cw i w swojej wiedzy o kulturce przedstawiam swoj trening i prosze o podsumowanie ludzi ktorzy sie na tym znaja (tylko nie surowo:) przed wakacjami zaczalem cw ale to byla zabawa i nauka cw od wrzesnia ostro ruszylem z [...]
[...] Napisaliście mi, że zamiast diety na odchudzanie powinienem zacząć chodzić na siłownie. Tak więc zrobiłem. Mam zamiar trenować naturalnie (kreatyna i białko odpadają). W związku z tym muszę się zdrowo odżywiać. Nie jem ziemniaków, makaronów (tylko z pełnego ziarna), dużo owoców itd. Jednak po przeczytaniu tego artykułu [...]
Witam mam ułożony już plan tylko diety brak ważę 73kg i nie wiem czy dobra dieta będzie ta dla mnie, więc proszę o sprawdzenie tylko bez dopalaczy (bez kreatyny,carbo,białka) 7.00 - pobudka, zmykamy do łazienki przemyć zaspane oczy, z uśmiechem spogladamy w lustro a następnie wędrujemy do kuchni. Dzien rozpoczynamy od 3 kapsułek CREAPURE CITRATE [...]
Witam! Mniej więcej od połowy sierpnia zacząłem jeść w sposób jak w załączniku. Startowałem od ok. 57 kg masy. Aktualnie jest to +/- 60 kg. Przyrosty jakieś są, ale nie za duże. Jest to moja pierwsza masa. Problem jednak jest taki, że troszeczkę zaczęło mnie zalewać na brzuchu. Od początku miałem małą oponkę, ale robi się ona coraz większa. [...]
Witam, jako że widzę osoby w tym temacie mają ogromny zasób wiedzy na tematy dietetyki, zdecydowałem się poprosić o opinię na temat diety. Dni TRENINGOWE: Śniadanie - Mleko spożywcze 2% tłuszczu 275ml - Płatki owsiane 100g - Ser biały 70g - Oliwa z Oliwek 10g - Jabłko 300g II Śniadanie - Makaron Durum 50g - Ser biały 70g - Łyżeczka miodu - Kakao [...]
Wiek - 22 lat Wzrost 178 cm Waga około 85 kg Witam nazywam się Daniel Borzyszkowski. Jestem trenerem kulturystki i fitness, trenują od 16 roku życia, w tym czasie było około dwa lata przerwy. Moim celem jest wygranie debiutów w 2015 ;) Jestem na etapie budowania masy mięśniowej. Dieta wygląda następująco: 1. 4 jajka typu L + 120g płatków [...]
[...] wyrównania gospodarki hormonalnej i wodnej (homeostaza) więc, odbudowuje ten mięśień (anabolizm) i pomagają mu w tym HORMONY ? Dostarczając do organizmu składniki odżywcze i białko, odbudowujemy ten mięsień, a także "nadbudowujemy" go. To nadbudowanie to właśnie wzrost mięśnia. Dobrze rozumuję ? 2. Czy to prawda, że jedne włókna (czerwone i [...]
Mam do was pytanie. Czy mleko z kuchenki mikrofalowej jest zdrowe? Slyszalem wlasnie ze podgrzewajac mleko w kuchence niszczymy falami cenne w mleku skladniki bialko itp. Czy wy tez tak slyszeliscie? Sam osobiscie mysle ze to jest jakis mit i wcale tak nie jest. Bo nie kazdy czasami ma ochote pisc zimne mleko prosto z lodowki a zwlaszcza w chlodne [...]
A wiec zacznijmy od tego że się przedstawie bo jestem nowy na forum. Mam na imie Piotr mam 16 lat i mieszkam w Krakowie Dieta wygląda mniej wiecej tak: Węgle: ryz brązowy, mlode ziemniaki, pumpernikiel, graham (rzadko platki owsiane) Białko: piersi z kurczaka/indyka, białka jaj, tunczyk, twaróg chudy Przykładowy dzień 1.Posiłek (sniadanie 7-8 [...]
http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/New_Style_i28341_d400x400.jpg New Style Opis -Jedyny taki preparat dla kobiet na rynku -Wysokowartościowe proteiny -Doskonały dietetyczny posiłek -1000mg substancji spalających tłuszcz -Błonnik zmniejszający łaknienie -Zawiera probiotyki New Style - zaprojektowany specjalnie dla kobiet chcących wymodelować [...]
Witam serdecznie, Proszę o doradzenie/poprawę mojego aktualnego planu treningowego: Zestaw podzielony jest na: A, B, C: A: front squat 3 x 12 Wiosłowanie sztangą 3 x 12 Wyciskanie sztangi leżąc szeroko 3 x 12 Podciąganie na drążku podchwytem 3 x 12 Wymach sztangą podchwytem w przód 3 x 7 Uginanie ramion z hantlami o kolano 3 x 12 Unoszenie nóg w [...]
Cześć wszystkim! Już jakiś czas czytam to forum i wyniki googla ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania. Jakiś czas temu zacząłem ćwiczyć kalistenikę 3-4 razy w tygodniu na razie: - pompki 3 serie po 15 - z nogami na poziomie barków - dipy na poręczach 3 serie po 6-8 - podciągania na drążku 3 serie po 6 - domowe ćwiczenia na bicepsy - [...]
Witam.Prośba o ocene diety. Zamiar zwiększenie masy mięśniowej Staż 6 miesięcy wiek 21 lat wzrost 183 waga 78 kg Trening 5 razy w tygodniu Zapotrzebowanie 3000 kcal Białko 1,8g Tłuszcz 1g węglowodany 5,7 1 posiłek ilość B T WW Kcal Ser twarogowy chudy 100 19,8 0,5 3,5 100 Płatki owsiane [...]
[...] finansowej. Ostatecznym celem jest na lipiec osiągnięcie wagi 83-85 kg przy poziomie tkanki tłuszczowej 7-8%. DIETA: Na tą chwilę około 3500 kcal dziennie. Rozkład: 200g białko, 410g węgle, 90g tłuszcze. TRENING: Ćwiczę 4 razy w tygodniu poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek. Na tą chwilę jest trening dzielony. 1. Poniedziałek: Plecy 2. [...]