SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] - Śmiało można nie dodawać kilku składników (twarogu, mięska, przypraw), jajka i tuńczyk uznaję jednak za bazę. - Przy takiej ilości białka (jeszcze jak się popije szejkiem białkowym) może wystąpić spory efekt termogeniczny, do tego ten posiłek trochę zapcha, jak ktoś masę robi to ostrożnie z tym, bo po 3 godzinach niekoniecznie będzie się [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 8196 Data: 2012-06-24 23:15:56 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Witam Od wtorku zacząłem nową metodę więc postanowiłem stworzyć nowy dziennik. Będzie on skupiał się głównie na TS i powinien trwać 28tygodni. Kilka słów o mnie: Wiek 21 (rocznikowo) Wzrost 173 Waga 75,6kg Staż treningowy: od 6 lutego 2007r. Wyniki siłowe (z ostatniej metody) Back Squat 160(RAW) 200kg Bench Press 107,5(RAW) 125kg Deadlift [...]

    Odpowiedzi: 201 Ilość wyświetleń: 16951 Data: 2010-05-23 12:05:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gaspari Nutrition - Amino Max 8000

    Temat
    Gaspari Nutrition

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Amino_Max_8000_i26317_d400x400.jpg Amino Max 8000 Opis Amino Max 8000 jest stworzony aby dostarczać składników, wspomagających wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni. Preparat zawiera hydrolizat białek serwatki, wzmocniony potężną dawką [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 8591 Data: 2012-06-11 12:59:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/281a6e22ff564c2fbeea7b458452e101.jpg HI-TEC NUTRITION Creatine Ethyl Ester HCL Opis HI-TEC NUTRITION Creatine Ethyl Ester HCL to preparat zawierający zaawansowaną postać kreatyny w postaci etylowego estru. Formuła ta została opracowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie na stabilną, maksymalnie bio-dostepną formę kreatyny, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 15801 Data: 2006-10-17 03:46:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Późny początek - please help me :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich znawców i ekspertów! Przyszedł i czas na mnie żeby coś zrobić ze sobą, dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc. Od pewnego czasu przeglądam forum, czas jednak zabrać głos... Podstawowe dane na początek: Płeć : Mężczyzna Wiek : 26 Waga : 76 kg Wzrost : 186 cm Obwód klatki : 93 cm Obwód ramienia : 29 cm Obwód talii : 85 cm [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1583 Data: 2007-07-02 22:58:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PLACKI z płatków owsianych i białka - patent ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chciałem się z Wami podzielić tym co ostatnio mi wyszło Mianowicie: Chciałem zrobić szejk ze zmielonych płatków owsianych i odżywki białkowej WPC Protein. Zmieliłem w młynku do kawy 120g. płatków owsianych na proszek, dałem to do szejkera, do tego dodałem 4 łyżki odzywki WPC Protein, zalałem pół szklanki wody, zszejkowałem, wymieszałem [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 16222 Data: 2011-03-22 14:39:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak łączyć?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Jak łączyć białko + carbo + mono kreatyny + tauryna? Carbo + białko po treningu jem. Dzięki. Pozdro!

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1120 Data: 2013-03-06 13:04:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] btw. bardziej zalezy mi na zdrowym odzywianiu i fitnesowej sylwetce niz na masie. Dieta do tej pory wygladala tak: Dzień Treningowy: Posiłek 1: Płatki owsiane 70g jaja 120g białko jaja 35g olej rzepakowy 5g ketchup 20g +warzywa. +2 kapsy gold omega 3 +1 kaps vitamin plus Posiłek 2 pierś z indyka 100g chleb razowy 70g orzechy włoskie 15g +warzywa [...]

    Odpowiedzi: 134 Ilość wyświetleń: 12183 Data: 2011-09-03 13:15:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mleko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Zamierzam brać białko serwatkowe z mlekiem na noc. Moje pytanie brzmi: Czy mleko mogę podgrzać i dopiero wsypać białko, czy lepiej robić to na mleko o normalnej temperaturze?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 548 Data: 2013-12-27 16:25:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam problem taki ze otwarte mam bialko i kreatyne a nie mogę na razie ćwiczyć przez ok 3 msc kreatyna była brana raz i bialko 2 czy mi sie ono nie popsuje?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 659 Data: 2017-04-23 08:42:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CFM

    Temat
    Aminostar

    ZAWIERA PONAD 90 % CZYSTEGO IZOLATU BIALKA CFM® CFM Whey Protein Isolate to nowoczesny preparat proteinowy z wszystkimi atutami, które powinny go cechować tj. natychmiastowy efekt anaboliczny z jednoczesną ochroną masy mięśniowej. Skład preparatu został skomponowany na bazie pierwszej klasy źródła protein z serwatki. Tym źródłem jest wysokiej [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2582 Data: 2008-11-10 14:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fitness Authority - Vitargo CL

    Temat
    Fitness Authority

    Fitness Authority Vitargo CL - 2000 g Fitness Authority Vitargo CL to suplement węglowodanowy, przeznaczony dla sportowców - zarówno wyczynowców jak i amatorów, oraz osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Niweluje uczucie wycieńczenia i poprawia wytrzymałość i wydolność. Vitargo CL jest optymalnym źródłem wysokiej jakości węglowodanów, które [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 11047 Data: 2010-08-19 13:49:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • stala suplementacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czy mozna brac gainera w dzien i bialko na noc ?? jezeli chodzi o gainera to moze byc monster mass a bialko np.sp80 moze byc na noc??

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 995 Data: 2007-09-03 10:57:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Słabe przyrosty! Pomocy!

    Temat
    Trening dla początkujących

    Mam problem dot. przyrostów. Ćwiczę już ponad 5 miesiecy i moje rezultaty to: klatka lekko sie zarysowala (na poczatku rekord: 38, teraz 55), barki- no nie narzekam, biceps: centymetr (i tu nie rozumiem jednej rzeczy. Przed rozpoczeciem mojej przygody z silka mialem 26,5 w bicu i robilem serie ciezarem 17kg. Teraz robie 23kg a przez te 5 miesiecy [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3998 Data: 2008-09-30 20:01:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] b-41,7/t-4/w-138 661 kal __________________________________________________________________ Posiłek 5 godz 20 (nie wiem czy potrzebny) 30g- białko WPC ostrowia 24/2,4/1,8 125 kal 250ml- mleko 2% 8,5/5/12,3 128 kal 30g- migdały 6/15,6/2,3 172 kal [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1311 Data: 2008-12-26 22:48:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • serek wiejski w ciagu dnia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co sadzicie o jedzenIu wiejskiego w ciagu dnia wiem ze bialko dlugo wchlaniane ale mozna w liczac bialko do diety dziennej?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1102 Data: 2013-10-06 15:23:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]turboj, wyglądać jak człowiek

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] WL 90kg :E Barki 70 kg A tu ćwiczenia które robiłem póki z nogą nie było tak kiepsko(żylaki) MC 150kg Przysiad 130 kg DIETA IF z oknem 7-15 tak więc 8h. Kcal 2700 dziennie, białko 160-200 gram, reszta ww i tłuszcz, z tym że t wychodzi średnio 40-60 gram. TRENING FBW 3xtyg bez nóg i MC. Mam żylaki, termin zabiegu dostane w przyszłym miesiącu, mam [...]

    Odpowiedzi: 106 Ilość wyświetleń: 9431 Data: 2014-04-07 17:31:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Redukcja + Trening Siła Do Oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i licze na rzetelna oraz pomocna krytyke z waszej strony. No to zaczynamy: Waga : 90 Płeć : M Wiek : 21 Wzrost : 181 Budowa : Typowy mezomorfik Dieta : (g - gramy b - białko t - tluszcze w - weglowodany) Posiłek 1 : Płatki owsiane 50g + Orzechy włoskie 10g + Rodzynki suszone 10g +Mleko spożywcze 0,5 % 500g ŁĄCZNIE: 570g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1399 Data: 2010-10-17 20:58:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • https://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Redcurrant_in_Jelly_i40096_d400x400.png REDCURRANT IN JELLY OPAKOWANIE: 1000 G, TŁUSZCZ: 0 G, CUKRY: 0 G, SŁODZONE ERYTRYTOLEM DLACZEGO REDCURRANT IN JELLY? PRZEPYSZNY PORZECZKOWY SMAK ZAWARTOŚĆ OWOCÓW TO AŻ 80%! SŁODZONE ERYTRYTOLEM BEZ DODATKU CUKRU DOSKONAŁY DODATEK DO WSZELAKICH DAŃ I DESERÓW DO [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2019-08-05 09:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nietypowe zalecenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na kilogram ciała. Zatem jeśli ważysz 90 kilogramów, powinieneś jeść co najmniej 400 gramów wysokiej jakości protein dziennie. Gdy przybierasz na wadze staraj się pozyskiwać białko przede wszystkim z pokarmów takich jak chuda wołowina i wieprzowina, jajka, chudy kurczak i indyk, łosoś i tuńczyk z wody. Kotlety jagnięce nie są najgorsze, ale mają [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1495 Data: 2007-04-10 00:25:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)