SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] wiadomo że każdy się kiedyś blokuje, więc jak to jest ? Czy normalne jest branie koksów w przyszłości ? Czy można fajnie zbudować sylwetkę nie biorą niczego bądź jedząc same białko z odżywek. Czy kiedyś w przyszłości i tak będę musiał brać koksy ? Czy na dobrej diecie mogę jechać w nieskończoność ?? Jeśli stosuję dietę to o jakich przyrostach [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1698 Data: 2010-03-11 20:30:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dobrze to poskładałem ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Sory za kolejny temat, ale chce sie upewnic cel masa wiek 18 wiec tak : godz 7:00 omlet skl sie z 4 bialka 1 zoltko, troche olivy i platki owsiane wszycho usmazone na teflonie + 1 tabl TREC multipack (wit)+ 2 kaps OMEGA-3 Naturell (gdzie jeszcze moge dorzucic omega?) 10:15 ryż+jakies mieso+owoc tj. banan, jablko 12:00 50-60g Gainer 2 Vitalmax [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1052 Data: 2006-04-14 18:02:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzeba troszkę masy!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] masowo. Teraz pytanko. Czym się teraz wspomóc, by przytyć do tych wymarzonych 80kg? Jeśli chodzi o diete, nie liczę kalorii, staram się jeść dużo mięcha, jajek itd. Mam białko, nie jem go jeszcze, mogę je wykorzystać z jakimś suplementem, ale jakim? Co mi polecicie? Próbowałem jabłczanu, z porównaniu do mono, to wielki niewypał, jeśli chodzi [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 2927 Data: 2012-02-25 17:27:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Jestem calkiem nowy na forum, trening po wieloletniej przerwie zaczolem od nowego roku czyli jakies cztery miesiace temu po dwoch miesiacach dolaczylem bialko z Olimpu Whey Protein Complex 100 i od czterech tygodni kretyne - monohydrat 1250 Olimp przy czym dbam bardzo o prawidlowa diete. Moja waga to 90 kg przy wzroscie 175 cm. Trening trzy [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1132 Data: 2013-03-31 17:01:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Wzrost 194cm cel :masa Suple: S&S , Carbo , Białko (hi-tec) Dieta: Rano 10.00 3 kanapki ciemnego chleba ser zółty 4 jajka gotowane sok pomaranczowy 12.30 odżywka białkowa owoc 2 kanapki ciemnego chleba z ogórkiem 14.30 Obiad Filet z piersi smażony na oliwie z oliwek ryż surówki 17.00 Carbo warzywa gotowane 18.00 Trening [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1281 Data: 2008-06-18 22:53:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rodzaje białek

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Naczytałem się o białkach a teraz mam mały zakręt w głowie. Jakie mam wybrac białko ? izolat hydrolizat koncentrat ? serwatkowe jajeczne sojowe ?? Interesuje mnie przede wszystkim zwiększenie siły mięśni a tkaże rozwój suchej tkanki mięśniowej i utwardzenie mięśni. Niekoniecznie mają byc wielkie jak u Arnolda za to koniecznie silne i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1811 Data: 2009-08-18 10:59:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny - redukcja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, 95kg, 186cm Cel: delikatna redukcja, rzezba Według kalkulatora: Współczynnik BMR 2148.12 Aby utrzymać wagę Kalorie 3329.59 Węglowodany 55% 1831.27kcal = 457.82gram Białko 15%% 499.44kcal = 124.86gram Tluszcz 30% 998.88kcal = 110.99gram Moja dieta na obrazku. Do każdego posiłku staram się dorzucać jak najwięcej warzyw, pomiędzy posiłkami [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 836 Data: 2013-03-22 02:10:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna + sogi za pomoc beda;]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    UZYSKANE DANE OGOLNIE NA KILOGRAM MASY CIALA KALORIE 2176,8 BIAŁKO 172g 2,0 TŁUSZCZE 86g 1,0 WEGLOWODANY 179g 2,1 1 sniadanie. Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 300mln Płatki owsiane 50g Serek twarogowy ziarnisty 100g Oliwa z oliwek 5g 2. Chleb żytni razowy 100g Szynka z indyka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1475 Data: 2007-03-31 18:20:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bicie rekordu ale pod ile się podjąć %-)

    Temat
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Panowie sprawa wygląda tak ćwicze sam i raczej rekord klaty sprawdzam 1x na rok ostatnio w lipcu było to 115kg od 1 stycznia wziełem się za siebie i wygląda to troche inaczej zmienilem trening na 7 series w pow 12-10-8-6-4-2-1 z rozkladem 12pow 92,5kg 10pow 95kg 8pow 97,2k 6pow 100kg 4pow 105kg 2pow 110kg 1-2pow 115kg + oczwscie inne cwiczenia [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1095 Data: 2010-06-07 20:39:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] na plecy 3-4 serie 8-12 powtórzeń 1 na tył barków 3-4 serie 8-12 powtórzeń 2x biceps 3-4 serie 8-12 powtórzeń Pt 2x klatkę (pozioma i rozpiętki) 2x barki 2x triceps Sobota i Niedziela wolne. I zastanawiam się czy w Pt dać też siłowy? Czy może Push/Pull ? Oczywiście cel to masa , dieta jest przestrzegana , suplementacja - kreatyna i białko.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 461 Data: 2013-12-03 20:51:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • schudnac a zarazem przybrac mase . odzywki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Siemanko ! Mam 15 lat chodze na boks juz dwa lata i na silke okolo 2.5 roku lecz tak naprawde zacząłem cisnac ostro rok . Biore bialko ,, gold " i przedtreningowke ,,pump core" mam jeszcze jablczan cm3 lecz go nie biore . Chcialbym schudnac pare kilo zeby zszedl mi tluszcz przedewszystkim z brzucha i nog . Wzrost 171cm waga 73kg. Chodze 3 razy w [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 701 Data: 2013-12-18 16:48:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zaczac brac na poczatek?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jakos nie moglem znalesc dobrej odpowiedzi na forum wiec postanowilem rozpoczac nowy temat. Waze 81kg przy wzroscie 173 i mam 22 lata. Na silownie uczeszczam juz 6 miesiac. Nie mam zadnego planu treningu i przez 5 miesiecy cwiczylem wszystko na raz. Na silowni jestem 4 dni w tygodniu. Dopiero w tym miesiacu rozpisalem sobie trening. Od [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2014-03-31 11:26:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 100%natural wpc vs. Pure Whey 80

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chodzi mi oczywiscie o produkty Olimpa... Zastanawiałem sie nad zakupem wpc Olimpa bo czuje ze jest mi on potrzebny - niema jak to bialko serwatki w ciagu dnia a szczególnie po treningu na odbudowanie mięśni. ale zauważyłem ze obok niego stoi również Pure Whey 80 i sie zastanawiam czy moze go nie wybrać zamiast wpc bo jest smakowy i moze lepszy [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2994 Data: 2004-11-21 23:00:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2 cykle

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam teraz zamiar zaczac cykl na redukcje na bazie Venomu. I mam 2 pytania w zwiazku z tym - zostalo mi pare stack forców, cofy, i fat burnersa universala czy to mozna dorzucic do tego venomka? a 2 co do tego dokupic aby spotegowac efekt xD (wiem ze Venom sam w sobie jest siiiilny ale wiadomo, od przybytku glowa nie boli :P) albo zmniejszyc [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 854 Data: 2007-08-05 12:40:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz tłuszczu Body Fire

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam co myślicie o spalaczu Body Fire ? Dieta na minus jest ,jako aeroby traktuje Kick Boxing 3x w tyg. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 17 Waga: 76 Wzrost: 175 Cel cyklu: Redukcja stosowane już wcześniej suplementy : Kratyna , Białko , Gainer , L-Karnityna , bcaa. Uprawiane inne sporty: Kick Boxing [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2579 Data: 2010-06-08 18:42:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie za duzo kcal na poczatku?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Waga 69kg wzrost 180cm . Bmr 1754 ( zalaczam zdj z obliczenia, jezeli chodzi o aktywnosc dalem "duza, trening 3-5 x tydzien ale trenuje 4 x tydzien a reszte dnia spedzam w domu tak samo dni nie treningowe. Za dnia siedze w domu lub wyjde na jakies zakupy do spozywczego czy na jakies 20 minut cos zalatwic a tak to nic nie robie i raczej wiecej jak [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1599 Data: 2016-03-31 00:12:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, Brak pomysłow

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich Forumowiczów, zwracam się do was z prośbą dotyczacą diety na masę, od kilku dni siedzę i się męczę z ułożeniem jej, nie mam już pomysłów. Kompletna pustka, a wiec przejdźmy do rzeczy, pracuje od 7 do 19 wiec trening mam o 20:00 wcześniej nie da rady, jedynie w weekend. Treningi mam 4 razy w tygodniu : środy, piątki, soboty i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1258 Data: 2009-04-07 01:00:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam :) Najpierw cos o sobie: Wiek:17lat Waga:67kg Wzrost:176cm Otóż po dłuższych przemyśleniach doszedłem do wniosku że bez diety nie osiągnę za wiele Tak więc obliczylem sobie dzienne zapotrzebowanie na kcal wynosi ono 3200 kcal + 500kcal jako będzie to dieta na mase :) Białko 2.5g/1kg 1g białka-5kcal 2.5g*67kg=167.5gram=837.5kcal No i tu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 693 Data: 2009-07-05 16:51:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ogólne pytania dla początkującego.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 3. Chciałem robić trening na rzeźbę ale jak wiadomo trzeba z czegoś... Mam 15 lat 171cm i ważę 46kg. Więc jaki trening na masę? 4. Czy kupić sobie białko albo jakieś inne suplementy skoro ćwiczę dopiero miesiąc? Może brakuje mi jakichś witamin? Tutaj moja "dieta", może coś w niej zmienić? 9:00 - drożdżówka 11.30 - [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 638 Data: 2013-05-10 17:31:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po treningowy = ostatni posiłek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wypijam wheya i jem 300 g owoców. Zostaje mi jeden posiłek po 22 i tu pojawia się problem, bo jeżeli zjem normalny po treningowy to nie mam potrzebnych na noc tłuszczy, no i białko z szybkiego źródła. Nie jestem w stanie już zjeść twarogu na noc, po tym posiłku idę spać bo o 6 pobudka. Moim celem na najbliższe miesiące jest siła, więc regeneracja [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1716 Data: 2009-09-11 12:45:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)