SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudnac a zarazem przybrac mase . odzywki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Siemanko !
Mam 15 lat chodze na boks juz dwa lata i na silke okolo 2.5 roku lecz tak naprawde zacząłem cisnac ostro rok .
Biore bialko ,, gold " i przedtreningowke ,,pump core" mam jeszcze jablczan cm3 lecz go nie biore . Chcialbym schudnac pare kilo zeby zszedl mi tluszcz przedewszystkim z brzucha i nog . Wzrost 171cm waga 73kg. Chodze 3 razy w tygodniu na silke pon srd pt i jeszcze staram sie chodzic na boks 1-2 razy w tygodniu wt-czw. Co polecacie na diete zeby schudnac ale zeby zabardzo nie spadlo :) nie jem slodyczy ani podobnych rzeczy , wlasnie teraz co jesc ? :> staram jesc ser wiejski , twarog chudy nie raz jogurty i mieso .
Jak mozecie to Wypiszcie co jecie i co mozna jesc beztluszczowego i ile razy dziennie jesc i co jaki czas. Mozecie mi wypisac diete i ćwiczenia na brzuch wszczegolnosci dol i boki :) pozdrawiam !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
nie ten dział,zapraszam do działu junior sfd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to jest ?

Następny temat

Trening-Masa

WHEY premium