[...] czy poniższy cykl ma ręce i nogi. Ankieta: 1. WIEK: 27 2. WAGA: 92 3. WZROST: 185 4. WYMIARY: -biceps: 40 -klatka: 118 -udo: 58 -pas: 94 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat 6. DIETA: -białko: 2-3 -węglowodany: 6-8 -tłuszcz: 1-2 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE: mono + jabłczan (kilka) 8. TRENING: split 5xtyg 9. CEL CYKLU: utrzymanie obecnej wagi (lub jeśli [...]
[...] START: ILOSC WEGLOWODANOW NA KGMC NA START: ****PYTANIA DODATKOWE********************************** CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: brak CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: baca, białko wg braków w diecie, kreatyna, beta alanina CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: przedtreningówka ****POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU (NIE WYMAGANE)************************** [...]
[...] niż co 3-4h. Nie ma obsesyjnych myśli, nie ma ochoty na słodycze. A wystarczyło trochę zrównoważonego jedzenia. Teraz jem po prostu małe porcje 4x dziennie, w każdej białko, zdrowe węglowodany, warzywa i co dziwne... schudłam do 56kg! W całym tamtym roku miałam problemy z koncentracją, usypiałam na stojąco, zawroty głowy, no i co [...]
cześć, najpierw małe wprowadzenie - od 3 miesięcy jestem na dodatnim bilansie kalorycznym, rozkład makro wyglądał mniej wiecej tak, że białko trzymałem na ok. 1,8 g/kg masy ciała, 50% zapotrzebowania szło z węgli, reszta to tłuszcze. Przez cały ten okres waga szła stopniowo w górę (ok 1kg miesiecznie). Od jakiś dwóch tygodni zauważyłem, że przy [...]
Witam mam 18lat, waga 64kg przy wzroście około 182cm. Według programu vitalmaxa moje dzienne zapotrzebowanie to: Ogólnie Na kmc KALORIE 2343,2 BIAŁKO 128 2,0 TŁUSZCZE 83,2 1,3 WEGLOWODANY 271 4,2 Ulozylem przykladowa diete ale wedlug mnie wymaga ona korekty i chcialbym prosic o pomoc. Dieta do oceny: [...]
A oto dieta z powodu mojej pracy (nocki) moj dzien jest calkowicie poprzestawiany- opisze teraz jak on wyglada i prosze o jakies porady co mam zmienic, bo zakladam z góry ze cos bedzie zle:) wstaje ok 23:30 do pracy pierwszy posilek to banan lub jablko ok godz 24. pozniej ok 2-3 deser ryzowy z jablkiem 6g bialko, 40 g weglowodany, 4g tluszcz, lub [...]
[...] REGULOWANA + SZTANGA I SZTANGIELKI: TAK TYLKO ŁAWKA REGULOWANA + SZTANGA/SZTANGIELKI I WYCIĄG: TAK ****DIETA************************************************* Dieta jest białko 2g+ tłuszcze max 1g reszta ww ****PYTANIA DODATKOWE********************************** CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY:- CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:kreatyna omega 3 i [...]
[...] ile powinienem kalorii zjeść. Czy jest może jakiś stosunek spalonych kalorii, a przyjętych w posiłku potreningowym czy wystarczy zjeść tego banana, zjeść łyżkę miodu i wypić białko. Wiek: 21, Wzrost: 181, Waga 84, Staż: 3-4 lata BF ~ 20-25% Pozdrawiam, mysk /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/34f5526247cc40119db54caf671147af.jpg Zmieniony przez - [...]
[...] Więc wymyśliłam że ten nocny serek wiejski będę w razie potrzeby wtryniać między posiłek 3. a 4. (dorzuce jakieś warzywko), a na noc zafunduje sobie jakieś dobre smakowe białko. Co będzie miało dodatkowo ten plus że pomoże mi w walce z mega ochotą na słodkie, która najczęściej dopada mnie późnym wieczorem kiedy się obijam przed kompem :D Ale [...]
Witam, chcę ułożyć dietę połączoą z treningiem na siłowni w celu schudnięcia i poprawy swojej sylwetki. Skorzystałam z artykułu zamieszczonego w dziale http://www.sfd.pl/Nie_wiesz_jak_Smaczna_dieta_dla_kobiety__od_podstaw!!-t493530.html autorstwa meraviglia Wg obliczeń wyszły mi następujące wyniki: zapotrzebowanie kalorii 1740 DNI TRENINGOWE [...]
[...] czytałem że dobrze było by zakupić wpc i carbo , na chwile obecna kupiłem samochód i nie stać mnie na odżywki także zastanawiam się czy można zastąpić to jakimiś produktami białkowymi (wpc o ile się nie mylę to białko serwatkowe) i węglowodanowymi które zastąpią carbo. *Posiłek po treningowy : tak jak powyżej w posiłku przed treningiem *Posiłek [...]
[...] (jeszcze nie głód) to kompletnie nie wiem co zjeść. Załóżmy godzina 21.00, położę się około 1.00, jeszcze jeden posiłek jak nic ma wejśc a tu zarówno zapotrzebowanie na białko jak i na tłuszcze dostarczone. Przecież nie będę wpieprzał samego makaronu, ziemniaków, ryżu na noc. Z kolei rano węgli jem do syta, również przed i po treningu [...]
[...] wysokiego cholesterolu Stan zdrowia : nadciśnienie Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, aktualnie mam gainera i białko Poniżej zdjęcia mojej sylwetki ( Wiem- jest masakra :D ) Problem jest myślę dość nietypowy. Otóż 7 miesięcy temu po raz kolejny w swoim życiu podjąłem decyzję aby [...]
Witam Wszystkich... Nie chciałem zaśmiecać forum nowymi postami... bo pytanie jest takie jak w poście... poprawcie mnie jeśli są jakieś błędy w mojej diecie. A zaczynając to mam 182 cm wzrostu. Waże 80kg i ćwicze 3 razy/tydzien , oprócz tego ucze się. Mój staż to 8 miesięcy. Codzienne zapotrzebowanie kaloryczne=2804 Białko - 120 g 480 Kcal - [...]
[...] :). Problem polega na tym że strasznie opornie przybywa mi masy. Ok 0,5 kg na miesiąc. Dlatego postanowiłem wkleić moje dzieło. Waga: 67 kg Zapotrzebowanie kaloryczne: białko - 147g, węglowodany - 201g, tłuszcze 67g 1 Posiłek 8.00 3 jajka - kcal 252, białka 22g, 12g tłuszczy 70 g płatkow owsianych - 250 kcal, białka 8g, tłuszcze 4,5g, 50ww [...]
Parę próbek do sprzedania, mi nie nie przydadzą a brakuje trochę grosza do A. paka Golden Finish z Controlled Labs http://images39.fotosik.pl/146/a9f657a21ceca7a1med.jpg Dormir Sleep (2 tab.) Avante http://images50.fotosik.pl/150/e51e3056c122617fmed.jpg Cytolean (3caps) z Gaspari Nutrition http://images47.fotosik.pl/150/512962a2050bec9dmed.jpg [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
witam. mam pare pytan. 1) czy to prawda czy mit ze dieta redukcyjna od diety osoby bedacej na masie rózni sie tym ze na redukcji przyswajamy do organizmy tele samo bialka co na masie, mniej tluszczy niz na masie i wiecej wegli niz na masie ? 2 ) jestem na masie , przytylem juz troszke kg , i powoli zaczynam sie zalewac , lecz do celu brakuje [...]
[...] Moim celem jest wzrost masy Jestem ektomorfikiem. Moje zapotrzebowanie: KALORIE 3020 BIAŁKO 127,5 1,7 TŁUSZCZE 150 2,0 WEGLOWODANY 290 3,9 Średnio jeżeli chodzi o białko to pokrywam zapotrzebowanie w 50%. Choćbym nie wiem jakbym się starał, to i tak nie daję rady więcej niż 60% białka. Cały dzień musiałbym siedzieć przy misce. Tłuszcze [...]