SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    no w koncu mam kase i sie zdecydowalem chce sobie kupic białko ale nie wiem jakie podpowiedzcie tylko jakies w miare nie drogie a dobrej jakości tak do 70-80zl moze być troche drozsze pozdro

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-12 23:20:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ostrowia najtansza jest ale bardzo dobre bialko jakosciowo ale smak nie za ciekawy armagedon wpisz w wszyukiwarce i znajdziesz

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-13 07:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ja tez bialko i oliwe wypilem

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-16 20:14:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    [...] na to co w chwili obecnej posiadam (ok. 14kg gainera i carbo) chce to JAK NAJLEPIEJ wykorzystać. Moje założenia to extremalna masa i siła, czyli ogromna ilość kcal, dobre białko, ww głównie złożone + dodam dużo oliwy z oliwek.(wyjdzie pewnie koło 180g białka, ww 500-600, tłuszczów koło 80). Nie patrzę na tk. tłuszczową, bo w moim wypadku [...]

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-21 18:22:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    [...] używał mojego carbo i białka oraz oddalem mu swoja kretke, a w zamian dołoży mi 100zł na suple. Tak więc panowie... Od stycznia ruszam z pięknym cyklem: 1 pucha XPAND TCM OLIMPA 150 lub 300kaps (jeszcze się zobaczy) Gainer 2 VITALA 7,5kg carbo 2kg białko z 1,5kg jak będzie trzeba to dokupie ostrovie witaminki Maxwit ZMA apteczne Będzie DOBRZE!

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-24 23:42:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    zamierzam zrobić taki swoj domowy cyklik a skaładać się na niego bedzie -białko ostrowia -zma -tusipect -carbo czy dozucić cos do niego i o co chodzi z tym aptecznym zma bo nie kumam

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-27 19:32:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    [...] tego bede brał tauryne i glukoze na carbo mi juz nie starczy bo jednak na raz 40 zl to nie na moja kieszeń a raz w tygodniu 1,50 za 100g glukozy jest dobra ceną no i do tego białko, zha (czyli te apteczne) ale to juz mam ps. znalazęłm taki zestaw na allegro ale nie wiem czy jest to dobra jakość kreatyny jeżeli nei to podajcie mi jakieś dobre [...]

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 15:43:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    co mi wypadało by kupić po za kreatyna dekstrozą ?? czy to wystarczy mam jeszcze białko i zha

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-30 16:33:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    kup sobie sama krete a do tego z 2kg ostrowi bo przy cyklu krety bialko lepiej jest wykorzystywane i bedzie dobrze a gluty nie gupuj

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-31 10:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 16 latkow

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    jak ma dobra diete to mu bialko na*****a potrzebne

    Odpowiedzi: 18815 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-12-31 11:06:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę przy nietolerancjach pokarmowych

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ośrodkach można wykryć co najwyżej alergie pokarmowe, ponieważ ich reakcja odbywa się z udziałem przeciwciał systemu odpornościowego. Nietolerancja nie dotyczy reakcji na białko zawarte w produkcie - częściej jest to reakcja na wybrane rodzaje węglowodanów. Podłożem nietolerancji pokarmowej może być wiele nieswoistych czynników, jak problemy z [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3397 Data: 2018-03-14 15:28:53 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [...] też, że odkąd tak robie, zakwasy jakby dłużej się utrzymują. Więc tak- polecasz też taki schemat, z samym białkiem po treningu na masie? czy na masie bardziej celujesz w wyrzyt insy po treningu i polecasz spożywanie węgli, a tylko na redu samo białko? Bo kojarze, że kiedyś po treningu piłeś węgle, na początku, a po jakiś 20min dopiero białko

    Odpowiedzi: 379 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-08 09:27:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przygotowania do diety, pytania i dieta (pozniej)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ulozylem. Troche duzo jedzenia, ale moze dam rade SNIADANIE: Mleko spożywcze 0,5 % 150g Rodzynki suszone 50g Orzechy włoskie 50g Płatki owsiane 100g Razem: 26,30 bialko 38,35 tluszcze 121,55 wegle 887 kcal _________________________ OBIAD: Kalafior z wody 50g Sałata zielona ze śmietaną 100g Kapusta czerwona 100g Ryż brązowy 100g Kurczak, udo [...]

    Odpowiedzi: 182 Ilość wyświetleń: 17123 Data: 2008-02-07 16:41:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "w diecie widze,że liczysz białko z ryżu , kaszy itd.." no tak, moim zdaniem powinno liczyc sie kazde bialko "według mnie za małe jakieś te porcje mięsne : 100g piersi , 70g piersi , 100g tuńczyka.." rozkladajac to na 6 posilkow wychodzi nie malo "dużo węgli po treningu (85g) , nie lepiej by było dać połowe mniej i drugie [...]

    Odpowiedzi: 433 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-08-06 11:11:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] w dni interwałowe i aerobowe rozłożyć je troszkę bardziej (przynajmniej te 2-3 ostatnie) w taki sposób żeby ten 6 posiłek po trenie miał z 10-20g węgli (chyba że nie trzeba..), dobre białko (jakieś szybko wchłanialne i sporo więcej kazeiny), troszkę tłuszczu + warzywa, będzie potreningowy i jednocześnie bogaty w kazeinę, więc jakoś noc przetrwam

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-29 14:22:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 11 Trochę zabiegany dzień, święta się zbliżają... Micha : Jak się mieszka z rodzicami, to wiecie jak to może być w Wlk Piątek, ale i tak nie było źle, regularnie w miarę, białko w każdym posiłku, tłuszcze zdrowe, zamiast mięcha rybki były Poza tym, że nie mam pojęcia ile B/T/W dzisiaj weszło to jest OK Trening(?) : Dzisiaj miałem zrobić [...]

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-02 21:03:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] głównie się składał z sera i jajec Nic nie wyliczałem, ale zapotrzebowania raczej wypełniłem, mogło trochę braknąć, na pewno było więcej tłuszczy niż zwykle, a mniej WW, białko w normie, bo uzupełniłem jeszcze WPC tak na oko. Jedyna sprawa którą zawaliłem to praktycznie brak warzyw dziś, jak i od 2 dni mam lekkie problemy z tym Trening : Tak [...]

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-04 00:04:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    w DT węgle spożywasz około treningu, po to żeby mieć więcej mocy no i żeby nie spalać mięsni(tak na chłopski rozum). A jak kręcisz aero to nie spożywaj węgli. Białko i tłuszcz powinny starczyć. Poczytaj o diecie CKD, ja planuje na nia przejść(chyba że już czytałeś).

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-12 14:12:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 5. 2 jajka 40g orzechów włoskich 5g oliwy warzywa 6. 150g twarogu półtłustego B/T/W/kcal : 195/117/161/2480 liczone bez warzyw DNT: 1. omlet twarogowy (3 jajka całe + 1 białko jaja + 75g twarogu) 20g orzechów włoskich 2. 100g kuraka 60g sera goudy 40g orzechów włoskich warzywa 3. 100g kuraka 35g oliwy warzywa 4. 3 jajka 40g orzechów włoskich [...]

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-20 21:01:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] nam złóż To Buuunt i rewolucja, bądź gotów Godzina zero, już nie ma odwrotu "Suma Styli - Godzina Zero" *** Herek - a żebyś wiedział po ostrowii to każde białko mi pasuje, także na pierwszy raz polecam każdemu Ostrowię A Łowickie jest super, tylko do rozpuszczalności można się przyczepić i do piany, ale mi to aż tak nie [...]

    Odpowiedzi: 1885 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-28 22:47:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)