[...] chciałbym wprowadzić także pierwsze odżywki. Dietę staram się prowadzić, jednak w dużej mierze nie jest to zależne ode mnie. Na początek chcę zaopatrzyć się w odżywkę białkową i gainer (7:00 posiłek + gainer, 8:00 trening, 9:00 białko) Moja wiedza na temat odżywek jest bardzo uboga, zero własnych doświadczeń (mimo że przeszukałem Wasze [...]
Witam Zakladam sobie tutaj dziennik aby mieć porządek, wszystko ładnie poukładane dla siebie, oraz po to żebyście tutaj zagladali, oceniali, doradzali, krytykowali, zmieniali, motywowali itp. Imię: Michał Wiek: 17 Lat Wzrost: 186 cm Waga: 79 kg Budowa: Endo Staż w życiu: 3 Miesiace profesjonalnie - teraz wracam po 4 miesiecznej przerwie. Inne [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] to ten najskuteczniejszy trening jaki można mi przypisać? Założenia napisane wyżej. Co do suplementów chciałbym korzystać oczywiście z monohydratu dla wzrostów. Cykl 8 tygodni po 5 g, po 2 tyg zmiana na ok2,5 x2 dziennie. Czy tak jest ok? Czy dokupywać do tego jakieś białko czy sama kreatyna to i tak dużo? Jeszcze suplementacji nie stosowałem.
[...] Thermo speed 2 caps Białko 50g przed treningiem siłowym Thermo speed 2caps Olimp Bcaa 10 caps po treningu siłowym przed aeroby Poliquin Bcaa 10 caps po treningu aerobowym białko 50g Na noc Glutamina 6 caps Białko 50g ZMA apteczne Olimp Vita -Min Sport po dwóch tygodniach zamiast 2 caps Thermo Speed -a będę brał 1 cap Venom-a no i mam jeszcze [...]
Witam mam dylemat i chciałbym prosić o pomoc co do diety waga 90kg konkretne pytania i proszę o konrektne odpowiedzi co do diety jak coś źle proszę o o rady. Jem zawsze 5posilkow nawet 6 w zależności i tu jest pytanie bo praktycznie zawsze po treningu wracam wieczorem i tu ładuje również wegle +Białko na noc. Nie wiem czy śniadania bialkowo [...]
[...] Zapotrzebowanie kaloryczne 3200kcal B; 199g (154g zwierzęcego) 3g (2,3g)/kmc (19%) T; 75g 1,1/kmc (21%) W; 478g 7,1/kmc (60%) I jeszcze pare pytan: 1.Podliczamy tylko białko zwierzęce? 2.Czy dieta 3400kcal to nie za dużo jak na moje zapotrzebowanie (3200)? (W dzienniku posiłków wyszło 3400 ale tylko dlatego że program podlicza również [...]
[...] oraz zeby to wszystko lepiej sie wchłaniało - Dextrose (trec). Problem tkwi w tym, ze nie wiem jak to przyjmowac zeby dalo najlepsze efekty ! Z tego co wiem kreatyne i białko powinno sie przyjmowac rano po przebudzeniu razem z dekstroza.. tylko tu pojawia 1 problem to białko jest bezsmakowe i chcialem je pic z mlekiem, ktore podobno osłabia [...]
Siema. Proszę o pomoc w ułożeniu/ocenie planu treningowego. Na początek zarys.. może być, czy przeładowane? 6:00 śniadanie (ww złożone + białko) 6:30 jogging 30min 7:00 sprinty (50-100m) 8:00 drugi posiłek (ww złożone + białko) 11:00 trzeci posiłek (ww złożone + białko) 14:00 czwarty posiłek (ww złożone + białko) 15:30 siłownia 17:00 piąty [...]
[...] się pozbyć. Wg obliczeń kalkulatora z potreningu.pl mój BF wynosi prawie 22%...Dlatego cel na teraz: redukcja. Ponadto zacząłem stosować suplementy od niedawna, a dokładnie białko w połączeniu z BCAA i teraz dojdzie jeszcze termogenik. Proszę bardzo o ocenę diety, za jakiekolwiek porady czy to odnośnie właśnie diety czy suplementacji będę bardzo [...]
Witam!!! Niedawno kupiłem sobie białko Hi Tec Protein, dostałem bananowy. Wstrętne w smaku. Po wypiciu pierwszej porcji przez cały dzień czułem smak w ustach. Żadnym jedzeniem nie mogłem zabić tego smaku. Poza tym miałem uczucie ciężkiego żołądka i było mi troche niedobrze. W następny dzień zmusiłem się jeszcze raz i to samo. Próbowałem to z czymś [...]
[...] : WSPIECIA NA PALCE W STANIU 3s 12-12-12 Całośc zajmuje mi 52min + rozgrzewka 15-20min. Po treningu przychodze do domu spocony jak świnia i ledwo żywy, potem prysznic i białko... Przed ułożeniem planu ćwiczeń wybrałem się do działu " Odżywianie " i tam z pomocą użytkowników ułożyłem dietę. oto mniemana dieta : Dieta I Śniadanie 6.45 100 g [...]
[...] który wyglądał jak opona od samochodu :/ 5 miesiące ćwiczeń, 4 dni w tygodniu po 1-1,5 godziny czasu + różnego rodzaju odżywki typu gainery, kreatyna, przedtreningówki, białko. Oczywiście wszystko brane wg zaleceń. Efekt? 102kg wagi. Jakoś w kwietniu doznałem kontuzji stawu nadgarstka i postanowiłem że zrobię sobie przerwę od ćwiczeń. Ta [...]
czy to jak szybko organizm wchłania białko idzie w parzez z wartością biologiczną BV białek, czyli najszybciej izolat, potem koncentrat i albumina, odpowiednio do ich BV (izolat białka serwatki - 159, koncentrat białka serwatki - 104, albumina jaja kurzego - 100, białko jaja kurzego - 88, białko z drobiu - 79, kazeina-białko z mleka - 77, białko [...]
[...] Wzmocnione glutaminą Niska zawartość laktozy Wysoka wartość biologiczna Świetny profil aminokwasowy Scitec Nutrition 100% Whey Delite uzupełnia dietę w najwyższej jakości białko serwatkowe. 47,5% odżywki stanowią tzw. aminokwasy anaboliczne takie jak: BCAA, arginina, glutamina i tyrozyna, dzięki tak dobremu profilowi aminokwasowemu 100% Whey [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 1h Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): zadne Stan zdrowia: Zdrowy Preferowane formy aktywności fizycznej:Koszykówka Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): nie Wrażliwość na stymulanty: nie Możliwosci finansowe: 100 zl Cel/problem/opis : Na początek chcę spalić trochę tłuszczu potem zacząć [...]
Witam. Chciałem dać dietę do sprawdzenia. Jest to moje pierwsza low carb które sam układałem. Przy wzroście 184 waże 81kg. Chcę spalić tłuszcz który mam na brzuchu.Oczywiście jest jeszcze trening siłowy aeroby i interwały. Dzień treningowy Śniadanie 7:00 Mleko UHT 0% 150g Musli Nestle 50g (owsianych praktycznie nie moge przełknąć więc je pomijam [...]
[...] 14.30 -ryż parboiled 100 g -pierś z kurczaka 110 g -oliwa z oliwek 20 g -ogórek , pomidor , kapusta pekińska Przed treningiem - około 17.00 -banan -Whey Pro Matrix (białko) 10 g Po treningu - około 18.30 -Whey Pro Matrix (białko) 10 g -Carbo 30g Kolacja I - około 19 -1 jajo -tuńczyk w sosie własnym 185 g Kolacja II - około 21 [...]