SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Początkujący ektomorfik

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] chciałbym wprowadzić także pierwsze odżywki. Dietę staram się prowadzić, jednak w dużej mierze nie jest to zależne ode mnie. Na początek chcę zaopatrzyć się w odżywkę białkową i gainer (7:00 posiłek + gainer, 8:00 trening, 9:00 białko) Moja wiedza na temat odżywek jest bardzo uboga, zero własnych doświadczeń (mimo że przeszukałem Wasze [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 757 Data: 2011-06-16 17:06:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Michalix / Dziennik / Sylwetka - Walka o mase %-)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Zakladam sobie tutaj dziennik aby mieć porządek, wszystko ładnie poukładane dla siebie, oraz po to żebyście tutaj zagladali, oceniali, doradzali, krytykowali, zmieniali, motywowali itp. Imię: Michał Wiek: 17 Lat Wzrost: 186 cm Waga: 79 kg Budowa: Endo Staż w życiu: 3 Miesiace profesjonalnie - teraz wracam po 4 miesiecznej przerwie. Inne [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 7138 Data: 2008-09-26 16:31:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania o ..wszystko :/

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] to ten najskuteczniejszy trening jaki można mi przypisać? Założenia napisane wyżej. Co do suplementów chciałbym korzystać oczywiście z monohydratu dla wzrostów. Cykl 8 tygodni po 5 g, po 2 tyg zmiana na ok2,5 x2 dziennie. Czy tak jest ok? Czy dokupywać do tego jakieś białko czy sama kreatyna to i tak dużo? Jeszcze suplementacji nie stosowałem.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 671 Data: 2012-05-04 23:30:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cel siła ! Masa przyjdzie sama ! ;)

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 4x12-10 Spienicia na palcach w staniu 4x20-15 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15-10 Wyciskanie z klatki sztangą 4x10-6 Unoszenie sztangi w przód 3x12-6 Dieta 5:30 białko wpc 40g 6:00 5 jaj,płatki owsiane 100g,mleko 300ml 2%,serek wiejski lekki 9:00 ryż brązowy 100g,Pierś z indyka/kurczaka 200g+oliwa z oliwek 12:00 bułka grahamka 2 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1758 Data: 2010-10-10 09:53:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja rozpiska do oceny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Thermo speed 2 caps Białko 50g przed treningiem siłowym Thermo speed 2caps Olimp Bcaa 10 caps po treningu siłowym przed aeroby Poliquin Bcaa 10 caps po treningu aerobowym białko 50g Na noc Glutamina 6 caps Białko 50g ZMA apteczne Olimp Vita -Min Sport po dwóch tygodniach zamiast 2 caps Thermo Speed -a będę brał 1 cap Venom-a no i mam jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2705 Data: 2008-11-22 15:05:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW 8 tyg - 2 tyg SD- HST 8 tyg- cel 10% bf czerwiec

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    ***DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: Fidelloz PŁEĆ: M WIEK: 26 WZROST: 174 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 6lat (z wylaczeniem wakacyjnej pracy za granica, teraz w kratke) lacznie 3.5 ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 85 OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 34 OBWÓD BICEPSU: 42P/40L OBWÓD ŁYDKI: 40 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1234 Data: 2010-01-10 18:35:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl i dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam dylemat i chciałbym prosić o pomoc co do diety waga 90kg konkretne pytania i proszę o konrektne odpowiedzi co do diety jak coś źle proszę o o rady. Jem zawsze 5posilkow nawet 6 w zależności i tu jest pytanie bo praktycznie zawsze po treningu wracam wieczorem i tu ładuje również wegle +Białko na noc. Nie wiem czy śniadania bialkowo [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 592 Data: 2019-09-04 20:05:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Zapotrzebowanie kaloryczne 3200kcal B; 199g (154g zwierzęcego) 3g (2,3g)/kmc (19%) T; 75g 1,1/kmc (21%) W; 478g 7,1/kmc (60%) I jeszcze pare pytan: 1.Podliczamy tylko białko zwierzęce? 2.Czy dieta 3400kcal to nie za dużo jak na moje zapotrzebowanie (3200)? (W dzienniku posiłków wyszło 3400 ale tylko dlatego że program podlicza również [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1587 Data: 2011-04-14 16:55:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak to ze sobą połączyć ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] oraz zeby to wszystko lepiej sie wchłaniało - Dextrose (trec). Problem tkwi w tym, ze nie wiem jak to przyjmowac zeby dalo najlepsze efekty ! Z tego co wiem kreatyne i białko powinno sie przyjmowac rano po przebudzeniu razem z dekstroza.. tylko tu pojawia 1 problem to białko jest bezsmakowe i chcialem je pic z mlekiem, ktore podobno osłabia [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1521 Data: 2003-10-04 14:17:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy piłka nożna

    Temat
    Trening dla początkujących

    Siema. Proszę o pomoc w ułożeniu/ocenie planu treningowego. Na początek zarys.. może być, czy przeładowane? 6:00 śniadanie (ww złożone + białko) 6:30 jogging 30min 7:00 sprinty (50-100m) 8:00 drugi posiłek (ww złożone + białko) 11:00 trzeci posiłek (ww złożone + białko) 14:00 czwarty posiłek (ww złożone + białko) 15:30 siłownia 17:00 piąty [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 679 Data: 2013-05-01 14:37:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się pozbyć. Wg obliczeń kalkulatora z potreningu.pl mój BF wynosi prawie 22%...Dlatego cel na teraz: redukcja. Ponadto zacząłem stosować suplementy od niedawna, a dokładnie białko w połączeniu z BCAA i teraz dojdzie jeszcze termogenik. Proszę bardzo o ocenę diety, za jakiekolwiek porady czy to odnośnie właśnie diety czy suplementacji będę bardzo [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1809 Data: 2015-02-04 22:23:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • złe samopoczucie po białku

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam!!! Niedawno kupiłem sobie białko Hi Tec Protein, dostałem bananowy. Wstrętne w smaku. Po wypiciu pierwszej porcji przez cały dzień czułem smak w ustach. Żadnym jedzeniem nie mogłem zabić tego smaku. Poza tym miałem uczucie ciężkiego żołądka i było mi troche niedobrze. W następny dzień zmusiłem się jeszcze raz i to samo. Próbowałem to z czymś [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 8985 Data: 2005-02-14 10:50:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czas na ZMIANY ! Biore się do roboty !

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] : WSPIECIA NA PALCE W STANIU 3s 12-12-12 Całośc zajmuje mi 52min + rozgrzewka 15-20min. Po treningu przychodze do domu spocony jak świnia i ledwo żywy, potem prysznic i białko... Przed ułożeniem planu ćwiczeń wybrałem się do działu " Odżywianie " i tam z pomocą użytkowników ułożyłem dietę. oto mniemana dieta : Dieta I Śniadanie 6.45 100 g [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 947 Data: 2010-04-06 16:50:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - proszę o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] który wyglądał jak opona od samochodu :/ 5 miesiące ćwiczeń, 4 dni w tygodniu po 1-1,5 godziny czasu + różnego rodzaju odżywki typu gainery, kreatyna, przedtreningówki, białko. Oczywiście wszystko brane wg zaleceń. Efekt? 102kg wagi. Jakoś w kwietniu doznałem kontuzji stawu nadgarstka i postanowiłem że zrobię sobie przerwę od ćwiczeń. Ta [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2014-10-21 09:55:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wchłanialnośc białka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czy to jak szybko organizm wchłania białko idzie w parzez z wartością biologiczną BV białek, czyli najszybciej izolat, potem koncentrat i albumina, odpowiednio do ich BV (izolat białka serwatki - 159, koncentrat białka serwatki - 104, albumina jaja kurzego - 100, białko jaja kurzego - 88, białko z drobiu - 79, kazeina-białko z mleka - 77, białko [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2548 Data: 2004-07-09 13:55:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta pomocy (ektomorfik)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ektomorfik 18 lat 60kg 170cm staz ponad 2 lata 3x w tygodniu trening Capoeira dieta na mase Dzienne zapotrzebowanie 3134,5 kcal Zapotrzebowanie z nadwyzka 3605 kcal bialko 120g x 4 = 480 kcal (1g = 4kcal) tluszcze 307 g x 9 = 2765 kcal (1g = 9kcal) weglowodany 90g x 4 = 360 kcal (1g = 4kcal) -----Dieta----- 1) Posiłek 1 - 7:00 200ml mleka 2% [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 634 Data: 2011-05-12 17:06:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Wzmocnione glutaminą Niska zawartość laktozy Wysoka wartość biologiczna Świetny profil aminokwasowy Scitec Nutrition 100% Whey Delite uzupełnia dietę w najwyższej jakości białko serwatkowe. 47,5% odżywki stanowią tzw. aminokwasy anaboliczne takie jak: BCAA, arginina, glutamina i tyrozyna, dzięki tak dobremu profilowi aminokwasowemu 100% Whey [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 8402 Data: 2012-11-13 11:22:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Plan do oceny Jakie Suple ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 1h Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): zadne Stan zdrowia: Zdrowy Preferowane formy aktywności fizycznej:Koszykówka Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): nie Wrażliwość na stymulanty: nie Możliwosci finansowe: 100 zl Cel/problem/opis : Na początek chcę spalić trochę tłuszczu potem zacząć [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1749 Data: 2014-02-02 00:16:03 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • Moja pierwsza low carb do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chciałem dać dietę do sprawdzenia. Jest to moje pierwsza low carb które sam układałem. Przy wzroście 184 waże 81kg. Chcę spalić tłuszcz który mam na brzuchu.Oczywiście jest jeszcze trening siłowy aeroby i interwały. Dzień treningowy Śniadanie 7:00 Mleko UHT 0% 150g Musli Nestle 50g (owsianych praktycznie nie moge przełknąć więc je pomijam [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 606 Data: 2011-03-16 14:57:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do oceny/poprawy?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 14.30 -ryż parboiled 100 g -pierś z kurczaka 110 g -oliwa z oliwek 20 g -ogórek , pomidor , kapusta pekińska Przed treningiem - około 17.00 -banan -Whey Pro Matrix (białko) 10 g Po treningu - około 18.30 -Whey Pro Matrix (białko) 10 g -Carbo 30g Kolacja I - około 19 -1 jajo -tuńczyk w sosie własnym 185 g Kolacja II - około 21 [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3785 Data: 2007-10-16 12:17:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)