SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • białko a szybkość

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pewną wątpliwość odnośnie białka- czy białko brane z odżywki spowoduj u mnie wzrost masy niezależnie czy ćwiczę na masę, wytrzymałość czy szybkość? Czy jeśli ćwiczę na szybkość i po treningu wezmę białko to zostanie ono zużyte do budowy "szybkich" mięśni?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1233 Data: 2005-08-21 21:36:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • garnier czy białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WITAM zastanawiam sie co kupic białko czy gainer jak uwazacie.Podajcie jakie białko lub gainer

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3178 Data: 2012-03-12 15:05:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam od poniedzialku postanowilem rozpoczac swoj pierwszy cykl na monohydracie i bialku . Moglby ktos mi podpowiedziec jak brac monohydrat i pic bialko ? Czy odrazu po treningu mozna wziasc kreatyne i nastepnie wypic bialko ? Prosze o odpowiedzi , bo pierwszy raz bede bral ta kreatyne :) dzieki z gory za odp ! pozdrawiam

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 967 Data: 2014-04-17 15:33:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna i białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, odrazu mówie ze w tych sprawach jestem baardzo zielony i chciałbym sie zapytac co było by dla mnie najlepsze. Brałem 4 miesiące temu 1kg białka Activlab i to było tylko to. Mam 17 lat 172cm 69kg i chciałbym sie dowiedziec czy kreatyna by mi cos pomogła. Moze najlepiej jakby ktos mi powiedział co by było najlepsze dla mnie. Cwiczę juz na [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 443 Data: 2016-07-07 00:04:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko + nitro2

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie czy wydajniejsze jest branie białka + nitro2 w jednym cyklu czy jak rozloze to na dwa cykle to nie bedzie stanowilo, zn efekty bede zblizone? Pytam, gdyz jest to dosyc spory koszt i chcialem zrobic sobie cykl z bialkiem teraz a z nitro nastepny jak kase zarobie, czy lepiej poczekac z tym nitro i razem z bialkiem laczyc?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 876 Data: 2007-04-23 00:40:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brac Białko i do tego kreatyne Vapor

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kupiłem białko Wellements i chce wiedzieć jak stosowac (1g na 1kg masy ciała??) Vapora pisze zeby stosowac raz dziennie przed treningiem wiec tak bede stosował co myślicie o tym cyklu?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1340 Data: 2008-06-28 19:48:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam Carbo,Kreatyne,tauryne, i ni e wiem co do tego kupic czy gainera MCT 3kg,czy białko 1,5 kg??Mam 66kg i 176 wzrostu.Co doradzicie??

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2753 Data: 2005-02-21 15:38:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Które białko lepsze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie które białko jest lepsze (prosze wziąść też pod uwagę różnice kosztów czyli czy np nie lepiej zainwestować w tańsze) Oxy-Gen Protein 80 ostrowia wpc 80 hi-tec protein jakieś wasze propozycje? (chciałbym cenowo zmieścić sie do 250-300 zł) z góry dzięki

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1293 Data: 2008-05-04 21:52:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam do was male pytanie ktore bialko jest lepsze pod wzgledem skladu, dodam ze chce robic mase wiem ze od tego jest dieta i diete mam lecz w ciagu dnia wypada mi troche mniej bialka i chcialbym uzupelnic suplementem, 2 odzywki: -Łowickie WPC -PVL Mutant Whey Ktore z nim mam wybrac, ktore z nich by bylo lepsze do tzn."masowy" ? Dziekuje i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 573 Data: 2015-04-06 21:34:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w temacie.. Jestem przekonany na 99,9% że to głupota, ale chce mieć 100%pewność

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 3187 Data: 2014-08-01 12:57:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cze mam maly dylemat. Chce kupic jakies bialko zeby uzupelnic diete ale nie wiem jakie:/ Zastanawiam sie na SP80 Olimpu i 100% Natural WPC tez Olimpu oraz Protein 80 Hi-treca. Sa one podobne co do ceny wiec chodzi mi glownie o to jak sie rozpuszczaja czy sa dobre w smaku itp. Moze zna ktos jakies lepsze bialka w podobnej cenie.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 916 Data: 2004-10-25 15:43:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam do sprzedania : 1. Olimp HMB 300+100cps - otwarte, zjedzone okolo 30 szt. 2. Sports One Bio - Iso małe - smak ciasteczkowy - zjedzone ok 100 gram Produkty otwarte w zeszłym tygodniu. hmb nieposiada już kodu z hologramem Cena za całość 120 złotych

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1485 Data: 2007-02-27 22:06:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko problem

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema Planuje kupić białko w celu lekkiego uzupełnienia diety oraz stosowanie przed/po treningu ponieważ z siłowni do domu mam jakieś 30-40 minut drogi. Jaka różnica jest miedzy izolatem-WPI, hydrolizatem WPH a koncentratem WPC? Które z nich będzie najlepsze? Oraz jakie jakie konkretne proponujecie? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 846 Data: 2013-01-10 21:00:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta a białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam pytanie.Ułożyłem sobie diete i wydaje mi sie być dobra. Jestem ekto waże około 60 kg przy 188cm.W mojej diecie jest okolo 18%białka 20 tłuszczy i reszta węgle.Jak obliczyłem białka na kilogram wychodzi mi 2.8,a czytałem,że trzeba miec 30% białka na masie.Czy to nie bedzie za duzo białka na kilogram przy 30%?Mam tam okolo 3600 kalorii.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 589 Data: 2013-11-09 20:31:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Które białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jak w temacie które z tych białek będzie lepszym rozwiązaniem uzupełnienia diety (spożywanie w ciągu dnia, po treningu) WPC ostrowia HI Tec Protein 80 Czy mzoe cos innego w podobnych cenach?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2123 Data: 2006-08-22 20:58:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko DANONE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    koleś ma do sprzedania białko z DANONE`a (że tak powiem odsypuje sobie czasem jak nikt nie widzi). Za 2 kg chce 30zł, choć pewnie jeszcze by spuścił z ceny. Opłaca się to kupić??? Czy ono w ogóle będzie działało??? ?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1846 Data: 2004-01-28 17:24:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + Booster tlenku Azotu + Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chcialbym dowiedziec sie czy wybralem dobre sumplementy na mase/sile. White FLOOD + CONTROLED LABS GREEN MAGNITUDE + BIALKO Z OSTROWI czy takie polaczenie bedzie dobre? wczesniej bralem jedynie CM3 oraz Creatine XXS diete mam doperio o 9 dni ;p thx z gory za odpowiedzi

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1317 Data: 2011-03-27 14:20:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy te Białko jest dobre??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chciałbym zakupić sobię te białko ale czy ono jest dobre??Miał ktoś kiedyś doświadczenia z tym produktem...?? http://allegro.pl/item124330494_super_bialko_z_kreatyna_whey_82_3000g_wys_0zl.html

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2054 Data: 2006-09-11 15:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko + glutamina.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chciałbym dorzucić do dietki białeczko (brane jedynie przed snem) + glutaminkę. Mam prośbę/pytanie: #1 Jakie polecacie białeczko (typowo do snu)? #2 Jaka glutamina w/g Was będzie najlepsza ? Dziękuję za pomoc i odpowiedzi. Ja uciekam teraz poszperać chwilkę po sfd, może coś namierzę. Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 839 Data: 2010-07-15 22:36:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • potrzeben białko w treningu z masą własnego ciała

    Temat
    Trening dla początkujących

    Siemanko,od 2 tygodni trenuje street workout,jak wiecie ten sport buduje siłę mięśniową.Ja mam do was pytanie czy w takim treningu potrzebuje białko jak w treningu na mase na siłowni.Wiem,wiem będziecie mi odradzać jako początkującemu brania białka,ale ja sie pytam was.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1309 Data: 2013-03-25 14:39:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)