SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    scorch moze tak byc jak pozniej zweikszysz do 3 porcji to jedna przed posilkiem suple bierzesz codziennie scorcha i kretke BCAA nie jesli nie jest dzien treningowy bialko zalezy od diety a dokladnie jej brakow w ten makroskladnik moze byc WPC czy 3x30g bedzie ok to zalezy jak wyzej pisalem od diety te porcje po treningu bialka to 30 g bedzie [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-06 23:46:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Scorch powinien eliminować tłuszcz za to bcaa białko i kreatyna tworzy mięśnie...Czyli pewnie w miejsce tłuszczu bede zyskiwał mięsnie i waga się nie zmieni? To by jeszcze było ok gorzej jak by to zbytnio nie pomogło...Mógłbyś jeszcze napisać jaki suplement do czego będzie mi służył? Mniej wiecej się orientuje ale chciałbym usłyszeć coś dokładniej [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 00:23:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    bez przesady z fachowcem spalacz (scorch) przyspieszenie metabolizmu BCAA antykatbolik bialko j./w + wiele roznych funkcji jak chocby budulcowa

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 00:43:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    15 minut przed treningiem bialko bezposrednio po kreatyna rano i po treningu

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 01:10:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    a zalezy ci na miesniach?? Podstawą chudnięcia (estetycznego) jest imo trening siłowy! Pod niego ukldaj resztę. aero po treningu silowym -krótsze. ja bym to widzal tak: 7 dni: 3x trening siłowy FBW -Full Body Workout -trening calego ciala -okolo 60 minut 3x po silowym lekkie aeroby okolo 30 minut (moze być szybki marsz, lekki rucht -tętno w [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 09:21:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    biore białko IsoCool a myslałem o Ostrowi,które byście polecali?

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 20:40:24 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    isocool bardzo dobre bialko z tym ze jest lekkie klamstwo bo nie jest tak jak tam napisane - 0g węgli i 0g tłuszczu

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-07 21:15:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz i białko

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    dobry Zawartość w porcji (30 g): Kalorie 110 kcal z tłuszczu 15 kcal Tłuszcz całkowity 1,5 g Nasycony Tłuszcz 1 g Cholesterol 40 mg Sód 30 mg Potas 200 mg Węglowodany całkowite 2 g błonnik 0 g cukry 2 g Białko 23 g

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-07-09 12:15:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak liczyć kalorie i makroskładniki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] osączyłem jeszcze ręcznikiem papierowym. Skwarki były przysmażone prawie na wiór i nie czułem tam kompletnie nic tłustego. W takim razie jak mam je wliczyć do bilansu. Rozumiem że mam policzyć jako zwykły boczek, białko zostaje to samo natomiast tłuszcz zmniejszam o te 90% bo pewnie coś tam jeszcze zostało czy jak mam taki posiłek wliczyć?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 9721 Data: 2017-07-08 13:13:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak liczyć kalorie i makroskładniki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    Zapotrzebowanie kcal oblicz na podstawie wzoru: http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne%2C_sk%C5%82._prod._%C5%BCywno%C5%9Bciowych%2C_BF-t276436.html Źle przeczytałeś, że należy zwiększyć znacznie białko i zmniejszyć węglowodany. Ustalasz 2g białka, tłuszcze 1-1,3g i reszta kcal węglowodany.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 9721 Data: 2017-07-08 14:41:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko, a ewentualne skutki uboczne

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Chciałbym jeszcze dodać, że białko pragnąłbym stosowac jako suplement diety, a nie jej główne źródło.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-20 08:58:51 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko, a ewentualne skutki uboczne

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    [...] bez tej obróbki są spore ilości laktozy, czyli cukru mlecznego odpowiedzialnego za powstawanie opony wokół pasa i gazów, jak również biegunek itp. Jeżeli będziesz wybierał białko , to najlepiej mieszanine koncentratu z izolatem białka serwatkowego lub czysty izolat. Z tym że czysty izolat jest dosyć drogi. Ale czym więcej białka tym mniej [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-20 22:24:20 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Białko, a ewentualne skutki uboczne

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Mi tam pryszcze nie groźne :D Czy biorę białko, czy nie - i tak mam pełno pryszczy

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-21 14:56:48 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko, a ewentualne skutki uboczne

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    Ja normalnym jedzeniem przedawkowałem białko i zasyfiła mi się twarz Po obliczeniu i zmniejszeniu spożywania syfy prawie zniknęły - nie do końca. Jak byłem przy sianie, spociłem sie pożądnie i wygrzałem na słonku jakoś wszystko znika jak ręką odjął. Ps. Polecam Benzacne - wysusza skórę, ale i tak warte polecenia.

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-06-22 23:54:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chleb czystoziarnisty by Malinowa

    Post
    Kuchnia SFD
    PRO

    Czesc, upiekłem. Wyszło spoko, jednak trochę za słony - bardzo się pić po nim chce. No i chyba jest coś źle z obliczeniem BWT ??? Dla całego chleba po wpisaniu w tabelę wszystkich składników wyszło mi tak: 2 325,9 kcal . BIAŁKO 74,2 g WEGLE 138,7 g TŁUSZCZE 163,8 g

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 12719 Data: 2016-12-20 12:00:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odżywki są zdrowe??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    zaden supement (bialko gainer) nie zatopi Ci dobrze przyrzadzonego pelnowartosciowego jadla ale napewno zawiera w sobie mniej syfu niz slodycze co do odzywek (krrety, stacki itp) to wg mnei jedyne co jest malp przyjazne dla zoladka to barwniki i aromaty aby za smakiem sie je szamalo no i ofc obciazaja watrobe dlatego robi sie cykle aby dac tem [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-09-13 23:07:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odżywki są zdrowe??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    cisnienie mnie zabija jak slysze ze zadna odzywka nie da Ci tego co jedzenie , dziwne zatem ze ludzie ktorzy maja kupe kasy i duzo czasu siagaja po bialko serwatkowe albo gainera zamiast wcinac tylko jedzenie , nie oszukujmy sie nie da rady jesc samych odzywek ale odzywki sa specjalnie skomponowanym posilkiem z odpowiednia pula odpowiednich [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-09-14 09:32:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odżywki są zdrowe??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    "cisnienie mnie zabija jak slysze ze zadna odzywka nie da Ci tego co jedzenie , dziwne zatem ze ludzie ktorzy maja kupe kasy i duzo czasu siagaja po bialko serwatkowe albo gainera zamiast wcinac tylko jedzenie , nie oszukujmy sie nie da rady jesc samych odzywek ale odzywki sa specjalnie skomponowanym posilkiem z odpowiednia pula odpowiednich [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-09-14 19:30:38 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Czy odżywki są zdrowe??

    Post
    Odżywki i suplementy
    PRO

    heh to chyba jedno z nielicznych for gdzie sie mysli co piszei sa ludzie ktorzy posiadaja duza widze.. widzicie co reklama robi z czlowiekiem ? na jednym z for chlopak sie przegaduje ze mna i kilkoma innymi ze gainer to jest to co powinno sie jesc kiedy chce sie zbudowac mase.. On na nim w 3 miesiace skoczyl z sila 40kgo masie to ani nie [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-09-15 08:27:50 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Kilka pytan odnosnie redukcji.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie
    PRO

    [...] z poniższego schematu: Białko powinno być na poziomie 2-2,5g na kg masy ciała. 1g białka to 4 kcal. Źródłami białka są: mięsa/podroby/ryby/jaja/twarogi/sery/odżywki białkowe. Tłuszcze powinny stanowić 30% kaloryczności Twojego żywienia. Stanowią one podstawę w budowie gospodarki hormonalnej. 1g tłuszczu to 9kcal. Źródłami tłuszczu są: [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 611 Data: 2021-01-13 19:57:16 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)