SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko, a ewentualne skutki uboczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11619
Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) Nie jestem sezonowcem, a mam zamiar zacząć cwiczyc dopiero w wakacje i kontynuować kulturystyke pozniej :) dzieki bardzo wsyztskim pzdr :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8516
tak ja tez slyszalem ze po "przebialkowaniu" pryszczole na plerach sie robia... ale nie wiem sam jeszcze nigdy nie wsuwalem ... a mam zamiar ale nie chce miec syfilis na plecach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 799
Mi tam pryszcze nie groźne :D Czy biorę białko, czy nie - i tak mam pełno pryszczy
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Cześć Miętki, ja akurat mam nietolerancje laktozy i jestem jak barometr na dobre bialka. Próbowałem już niejednego i zdarzały sie takie że do dziś je pamiętam . Taki producent zapewniał że jest tam 1 lub 2 gramy laktozy a było chyba jak w serwatce mleczarskiej.Poprostu to sie wtedy czuje(chyba wszyscy wiedzą jak). Oczywiście oprócz Kaizena są inni znakomici producenci ale ja trzymam sie już sprawdzonej marki, wiem że mnie po tym nie pogoni do"biura podań". pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Dyskusja na temat : "Laktoza a oponka" https://www.sfd.pl/temat70778/ 

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5077
Ja normalnym jedzeniem przedawkowałem białko i zasyfiła mi się twarz
Po obliczeniu i zmniejszeniu spożywania syfy prawie zniknęły - nie do końca. Jak byłem przy sianie, spociłem sie pożądnie i wygrzałem na słonku jakoś wszystko znika jak ręką odjął.
Ps. Polecam Benzacne - wysusza skórę, ale i tak warte polecenia.
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobry link.
Jacek jeśli odczuwasz kilka gramow to masz problem z nietolerancja czy alergią.
Jednak gros ludiz tak nie ma i w tym rzecz.
Stąd mój pogląd ze zdecydowana wiekszośc nie będzie miała problemów chyba ze produkt jest wybitnie niskiej jakosci.
zdr.
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

P R O M O C J A na Spalacze Tluszczu ! -SCORCH.99ZŁ

Następny temat

Zmęczenie po białku - czy mozliwe?

electro
Polecane artykuły