Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) Nie jestem sezonowcem, a mam zamiar zacząć cwiczyc dopiero w wakacje i kontynuować kulturystyke pozniej :) dzieki bardzo wsyztskim pzdr :)
1
Ilość wyświetleń tematu: 135211
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły