SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Mam pytanie o białko w tym produkcie? I jakie cukry są w nim? To ważne jeżeli chodzi o jakość .

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 5638 Data: 2011-02-27 22:48:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • chce poprawic mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam 24 lata 58 kg :) i 174 cm ponad rok temu cwiczylem a potem mialem przerwe.bralem kreatynke i białko SOJAPROTEIN 90% ,w ciągu ok 6 tyg. przytylem 5 kg(ale do tego wspomagalem sie metką 100 tabl. :) Teraz chciałbym zacząc od nowa:)Mam zamiar kupic kreatynke(nie wiem jaką najlepiej?),Dibencozide Magnum,co jeszcze do tego?moge wydac ok 300 [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2907 Data: 2002-11-04 23:41:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do znawców supli

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Witam!!! Chciałbym zakupić sobie zestawik na mase i siłe. Co myślicie o połączeniu -Kreatyny citro -kreatyny piro -kreatyny mono -l-glutaminy -tauryny -białka Ovopolu??? Dodam, że mam trudności z łapaniem masy mięśniowej, a tendencje do tycia!!! Może powinienem coś jeszcze dodać?? A może zamienić białko na aminokwasy?? Pomóżcie!!!

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3122 Data: 2004-04-09 00:03:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zakupić do HST >>> Masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] 7 miesiecy. Od następnego tygodnia zaczynam hst i w tym tygodniu zamierzam kupić odżywi/suplementy. Moim celem jest masa i z tym wiarze sie moja prośba skierowana do was. Co najlepiej kupić gainera, kreatynę, jakieś białko na noc, a może jeszcze coś innego??? Prosiłbym od razu o napisanie nazwy produktu przez was preferowanego. Z góry dzięki.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1797 Data: 2005-07-04 22:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pić czy nie pić??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] do fachowców. robię treningi tak że kończę je o 20. ok godziny 21zjadam kolację z 300g piersi z kurczaka+ryż lub brokuły. i teraz pyt. czy jest sens pić po treningu odżywkę białkową(ok80%białka skład się z trzech rodzajów serwatki) czy wystarczy sama kolacja. a może jakieś aminokwasy bez białka po tr.?? dodam że w połowie treningu łykam [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1262 Data: 2005-08-21 12:30:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja-pomoc

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] prosze o pomoc w zaplanowaniu redukcjii. Aeroby póki co wykonuje 3 razy w tyg. po ok 30-40min, diete zamierzam wdrążyć. Nie zamierzam korzystać ze spalacza, w dalszym etapie byłaby pewnie ewentualność zakupić jakieś białko do uzupełnienia i bcaa. Wzrost: 173 Waga: 74-5 Wiek: 16 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c1dead15e43843c08e4b675854340a84.png

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1457 Data: 2014-02-12 23:57:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Amator :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] :) Mam 23 lata , warze 79 kg przy 172 cm przez przez ostatnie lata sie troche zaniedbalem wiec rozpoczynam przygode z zrzuceniem troche z brzucha . Zakupilem Clenburexin i białko z olimpu Whey protein complex i nie za bardzo wiem jak je stosowac . Siłownia + basen . Moge je brac codziennie ?? Dieta jakas narazie jest choc nie jest to takie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1701 Data: 2009-08-24 18:37:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase dobor posilkow

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam niemam pojecia co dac w tych posilkach macie jakies pomysly pozdro 1 posilek Jajka 2 posilek Bialko odzywka Graham warzywa 3 posilek ???? 4 posilek Ryz kurczak oliwa Warzywa-leczo. Po treningu Carbo 5 posilek Makaron na co zamienic? kurczak 6 posilek twarog

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 3446 Data: 2011-01-13 17:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 21),stresik TRENINGI- nieregularne, przyjmijmy, że 3 razy w tygodniu ODŻYWIANIE- posiłki nieregularne, w pracy niezawsze udaje mi sie coś wszamać SUPLEMENTACJA- jestem w stanie wydać ok 300zł miesięcznie I teraz na co wydać ciężko uciułaną kase? Może HMB,l-glutamine,jakieś białko i gainera(choć małą oponke na brzuchu już widać:)...Poradźcie

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2510 Data: 2005-06-25 15:45:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta ! Prosze o ocene.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! Chciałbym wam pokazać diete która znalazłem na jednej stronce. Co o niej sadzicie ? Wiek :16 waga:60 wzrost:184cm cel : masa Dieta : 7:00 3 jajak Chleb zytni pełno ziarnisty 10:35 Twaróg Chleb zytni pełnoziarnisty 13:30 Ryż 80g Piers z kurczaka 80g 16:00 Makaron 80g Tworóg 80g Oliwa z oliwek 10ml 17-30-18 Trening 18:30 Carbo [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 945 Data: 2008-06-15 11:29:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy można to mieszać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Aminokwasy wolne (OLIMP AMINO EAAnabol XPLODE ) D A A Kwas D-Asparaginowy firmy revenge Antykatabolik (Cytocell i Węglodoany z olimpu ) Do tego już mam BCAA (Aminostar), kompleks witamin (Olimp)oraz białko (łowickie 80%) I teraz mam pytanie czy będę mógł w\w produkty spożytkować wszystkie podczas trwania jednego cyklu , czy będzie to za dużo ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1740 Data: 2012-04-23 15:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka dieta dla 180cm/79kg

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, Od 1,5 miesiąca chodzę na siłownię. Jestem już po planie wprowadzającym. Rozłożyłem sobie teraz trening na różne partie mięśni 3x tyg. Do tego zaopatrzyłem się w białko 80% ostrowii. Interesuje mnie co jeść i w jakich ilościach żeby skutecznie przybrać na masie. Mam szybką przemianę materii. Słyszałem, że kreatyna trochę to niweluje. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 594 Data: 2010-09-15 09:07:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BYC NAJEDZONYM A BRZUCH W DOL

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    :)))) A WIEC HMMM HEHE WLASNIE ..... I CO CWICZE JEM A BUCH CORAZ WIEKRZY CO JESC JAKIE SKLADNIKI BY MOZNA BYLO SIE NAJESC A NIE GROBNAC --------TYLKO ZEBY NIE BYLO TAKIEJ ODPOWIEDZI -->NIE JEDZ LODOW<-- EHEHEH NIE BO NIE JEM------- POPROSTU CWICZE STARAM SIE JESC RYBY ITD RYZ A BRZUCH TEN SAM ALBO ROSNIE A BY BYLO NA ODWORT BO PRZECIESZ CWICZE [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1648 Data: 2003-07-20 22:26:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co zamiast kurczaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    układam sobie nową dietę której chcę się w 100% trzymać, zastanawiam się co mogę zjeść zamiast kurczaka przed i po treningu aby dostarczyć pełnowartościowe białko. Wiem że jak bym miał codziennie jeść kuraka to dieta skońcyzłaby się po tygodniu dlatego kieruję to pytanie do was. Czy tuńczyk z puchy, twaróg chudy, szynka z indyka zastąpią [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2858 Data: 2009-08-06 22:20:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktore makroskladniki pokarmowe wybrac

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam chcialbym zaczac diete redukcyjna wlasnie zabieram sie za zestawienie diety, po przeczytaniu art qazar http://www.sfd.pl/Dieta__u%C5%82%C3%B3%C5%BC_sam_a_-t315296.html wyszlo mi cos takiego 2300kcal przy bialku (2,2) 176g=704kcal, ww 115g= 460kcal, tł 136=1136, jednak gdy swe dane wpisalem dzienniku posilkow vitalmax bialko bylo ok ale ww [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1413 Data: 2009-11-20 17:54:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy odpowiednia diete i jadłospis?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, to moja dieta: Współczynnik BMR 1332.40 Kalorie 2298 kcal Węglowodany (55%) 1264.11 kcal = 316.03 gram Białko (15%) 344.76 kcal = 86.19 gram Tłuszcz (30%) 689.52 kcal = 76.61 gram Ćwiczę ABSII, bieganie i siłownie bardzo często, prawie codziennie zakwasy i bóle mięśni . :/ Czy dobrze ułożyłem dietę? Jeśli tak, to pomógłby ktoś ułożyć [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2013 Data: 2012-12-11 09:07:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety 3200 kalorii

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Proszę o ocenę diety Wiek;18 Waga 72kg Wzrost 193cm Ektomorfik Cel : przytyć do 85-90kg Węglowodany : 50% Tłuszcze : 27% Białko :23% Staż na siłowni około 2 lata lecz ostatni raz byłem około roku temu przez ten czas trenowałem Mauy Thai i raz w tyg crossfit przez co sporo schudłem, dodam że to będzie moja pierwsza dieta. Liczę na [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1923 Data: 2016-01-15 13:43:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak nieliczyc kalori i chudnąć?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] co nie jest super osiągnięciem. Trening dziele na siłowe i cardio i wykonuje je na zmianę a jako cardio robię interwały więc nie sądzę żeby problem leżał po tym miejscu ale wydaje mi się że jem trochę za dużo a jedyne co liczę to spożyte białko. Więc proszę o opinie co można zrobić z góry dziękuję Dodatkowe informacje Wiek 16lat Waga 67.5kg

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 938 Data: 2016-12-24 22:23:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Twarog po treningu ?!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Siemka ;D natknalem sie na youtubie na filmik kolesia o nicku "lifestyle" przyznam sylwetke ma b.dobrą i jak przedstawil na pewnym filmiku je on po treningu np, Twarog, a natknalem sie juz na 100000... tematow ze twarog po treningu to lipa nie posilek bo wolnowchlanialne bialko zawiera :D jak to jest z tym twarogiem ? :D Niby lipa a jednak koles [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3092 Data: 2013-04-21 12:44:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza kreatyna

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam, ćwiczę już jakiś rok w domu, hantle, drązek itp. z tym , że nie systematycznie, jako, że mam wakacje to postanowiłem coś z tym zrobić i potrzebuję porady. W grudniu kończę 18 lat, mam jakieś pewnie z 60kg wagi i 178? cm wzrostu, potrzebuję przez wakacje dobić do tych chociaż 70kg i przytyć trochę, żebym nie wyglądał jak wieszak, mam do [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 677 Data: 2014-07-01 22:57:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)