mam 24 lata 58 kg :) i 174 cm ponad rok temu cwiczylem a potem mialem przerwe.bralem kreatynke i białko SOJAPROTEIN 90% ,w ciągu ok 6 tyg. przytylem 5 kg(ale do tego wspomagalem sie metką 100 tabl. :) Teraz chciałbym zacząc od nowa:)Mam zamiar kupic kreatynke(nie wiem jaką najlepiej?),Dibencozide Magnum,co jeszcze do tego?moge wydac ok 300 [...]
Witam!!! Chciałbym zakupić sobie zestawik na mase i siłe. Co myślicie o połączeniu -Kreatyny citro -kreatyny piro -kreatyny mono -l-glutaminy -tauryny -białka Ovopolu??? Dodam, że mam trudności z łapaniem masy mięśniowej, a tendencje do tycia!!! Może powinienem coś jeszcze dodać?? A może zamienić białko na aminokwasy?? Pomóżcie!!!
[...] 7 miesiecy. Od następnego tygodnia zaczynam hst i w tym tygodniu zamierzam kupić odżywi/suplementy. Moim celem jest masa i z tym wiarze sie moja prośba skierowana do was. Co najlepiej kupić gainera, kreatynę, jakieś białko na noc, a może jeszcze coś innego??? Prosiłbym od razu o napisanie nazwy produktu przez was preferowanego. Z góry dzięki.
[...] do fachowców. robię treningi tak że kończę je o 20. ok godziny 21zjadam kolację z 300g piersi z kurczaka+ryż lub brokuły. i teraz pyt. czy jest sens pić po treningu odżywkę białkową(ok80%białka skład się z trzech rodzajów serwatki) czy wystarczy sama kolacja. a może jakieś aminokwasy bez białka po tr.?? dodam że w połowie treningu łykam [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] prosze o pomoc w zaplanowaniu redukcjii. Aeroby póki co wykonuje 3 razy w tyg. po ok 30-40min, diete zamierzam wdrążyć. Nie zamierzam korzystać ze spalacza, w dalszym etapie byłaby pewnie ewentualność zakupić jakieś białko do uzupełnienia i bcaa. Wzrost: 173 Waga: 74-5 Wiek: 16 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/c1dead15e43843c08e4b675854340a84.png
[...] :) Mam 23 lata , warze 79 kg przy 172 cm przez przez ostatnie lata sie troche zaniedbalem wiec rozpoczynam przygode z zrzuceniem troche z brzucha . Zakupilem Clenburexin i białko z olimpu Whey protein complex i nie za bardzo wiem jak je stosowac . Siłownia + basen . Moge je brac codziennie ?? Dieta jakas narazie jest choc nie jest to takie [...]
[...] 21),stresik TRENINGI- nieregularne, przyjmijmy, że 3 razy w tygodniu ODŻYWIANIE- posiłki nieregularne, w pracy niezawsze udaje mi sie coś wszamać SUPLEMENTACJA- jestem w stanie wydać ok 300zł miesięcznie I teraz na co wydać ciężko uciułaną kase? Może HMB,l-glutamine,jakieś białko i gainera(choć małą oponke na brzuchu już widać:)...Poradźcie
Witam ! Chciałbym wam pokazać diete która znalazłem na jednej stronce. Co o niej sadzicie ? Wiek :16 waga:60 wzrost:184cm cel : masa Dieta : 7:00 3 jajak Chleb zytni pełno ziarnisty 10:35 Twaróg Chleb zytni pełnoziarnisty 13:30 Ryż 80g Piers z kurczaka 80g 16:00 Makaron 80g Tworóg 80g Oliwa z oliwek 10ml 17-30-18 Trening 18:30 Carbo [...]
[...] Aminokwasy wolne (OLIMP AMINO EAAnabol XPLODE ) D A A Kwas D-Asparaginowy firmy revenge Antykatabolik (Cytocell i Węglodoany z olimpu ) Do tego już mam BCAA (Aminostar), kompleks witamin (Olimp)oraz białko (łowickie 80%) I teraz mam pytanie czy będę mógł w\w produkty spożytkować wszystkie podczas trwania jednego cyklu , czy będzie to za dużo ?
Witam, Od 1,5 miesiąca chodzę na siłownię. Jestem już po planie wprowadzającym. Rozłożyłem sobie teraz trening na różne partie mięśni 3x tyg. Do tego zaopatrzyłem się w białko 80% ostrowii. Interesuje mnie co jeść i w jakich ilościach żeby skutecznie przybrać na masie. Mam szybką przemianę materii. Słyszałem, że kreatyna trochę to niweluje. [...]
:)))) A WIEC HMMM HEHE WLASNIE ..... I CO CWICZE JEM A BUCH CORAZ WIEKRZY CO JESC JAKIE SKLADNIKI BY MOZNA BYLO SIE NAJESC A NIE GROBNAC --------TYLKO ZEBY NIE BYLO TAKIEJ ODPOWIEDZI -->NIE JEDZ LODOW<-- EHEHEH NIE BO NIE JEM------- POPROSTU CWICZE STARAM SIE JESC RYBY ITD RYZ A BRZUCH TEN SAM ALBO ROSNIE A BY BYLO NA ODWORT BO PRZECIESZ CWICZE [...]
układam sobie nową dietę której chcę się w 100% trzymać, zastanawiam się co mogę zjeść zamiast kurczaka przed i po treningu aby dostarczyć pełnowartościowe białko. Wiem że jak bym miał codziennie jeść kuraka to dieta skońcyzłaby się po tygodniu dlatego kieruję to pytanie do was. Czy tuńczyk z puchy, twaróg chudy, szynka z indyka zastąpią [...]
witam chcialbym zaczac diete redukcyjna wlasnie zabieram sie za zestawienie diety, po przeczytaniu art qazar http://www.sfd.pl/Dieta__u%C5%82%C3%B3%C5%BC_sam_a_-t315296.html wyszlo mi cos takiego 2300kcal przy bialku (2,2) 176g=704kcal, ww 115g= 460kcal, tł 136=1136, jednak gdy swe dane wpisalem dzienniku posilkow vitalmax bialko bylo ok ale ww [...]
Witam. Proszę o ocenę diety Wiek;18 Waga 72kg Wzrost 193cm Ektomorfik Cel : przytyć do 85-90kg Węglowodany : 50% Tłuszcze : 27% Białko :23% Staż na siłowni około 2 lata lecz ostatni raz byłem około roku temu przez ten czas trenowałem Mauy Thai i raz w tyg crossfit przez co sporo schudłem, dodam że to będzie moja pierwsza dieta. Liczę na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] co nie jest super osiągnięciem. Trening dziele na siłowe i cardio i wykonuje je na zmianę a jako cardio robię interwały więc nie sądzę żeby problem leżał po tym miejscu ale wydaje mi się że jem trochę za dużo a jedyne co liczę to spożyte białko. Więc proszę o opinie co można zrobić z góry dziękuję Dodatkowe informacje Wiek 16lat Waga 67.5kg
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Siemka ;D natknalem sie na youtubie na filmik kolesia o nicku "lifestyle" przyznam sylwetke ma b.dobrą i jak przedstawil na pewnym filmiku je on po treningu np, Twarog, a natknalem sie juz na 100000... tematow ze twarog po treningu to lipa nie posilek bo wolnowchlanialne bialko zawiera :D jak to jest z tym twarogiem ? :D Niby lipa a jednak koles [...]
Witam, ćwiczę już jakiś rok w domu, hantle, drązek itp. z tym , że nie systematycznie, jako, że mam wakacje to postanowiłem coś z tym zrobić i potrzebuję porady. W grudniu kończę 18 lat, mam jakieś pewnie z 60kg wagi i 178? cm wzrostu, potrzebuję przez wakacje dobić do tych chociaż 70kg i przytyć trochę, żebym nie wyglądał jak wieszak, mam do [...]