SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Siownia - nabicie 5kg, bjj

    Post
    Strength & Endurance

    [...] na macie nie ma możliwości . "Pytanie co do supli: przy takiej ilosci treningow w co zainwestowac i jak brac? " witaminy i minerały , preparaty ziołowe , aminokwasy , białko w celu uzupełnienia diety . "Obecnie posiadam gainera, bialko i carbo. Zastanawiam sie jak to wkomponowac w diete. Przed i po treningu lepsze carbo czy bialko ? " [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1808 Data: 2013-05-12 15:06:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kolejna z cyklu dieta do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] amino whhey system - Gainer Magnum 8000 czekolada?? daj platki owsiane,jaja/bialko,mleko,owoc,oliwe 2 śniadanie = chleb razowy z dość dużą ilośćią wędlin / tuńczyk - białko ostrowia daj chleb razowy z miesem/tunczykiem/jajkami/twarogiem do tego warzywka maslo/orzechy/pestki slonecznika,dyni obiad = ryż(raz taki ,raz taki) / kasza gryczana [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1211 Data: 2009-04-29 08:05:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co właśnie wcinasz %-) VOL 4

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    miales nie mowic nikomu masz bloka na gg ps Bialko + Oliwa poszly i teraz warzywka jem marchewki bialko Meganol - Isoplex- smak tiramisu-=miazga Zmieniony przez - resiu05 w dniu 2009-11-03 20:53:18

    Odpowiedzi: 2993 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-03 20:52:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co właśnie wcinasz %-) VOL 4

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] się że 20g w jednym posiłku w zupełności wystarczy. W ciągu dnia daję radę jedynie 5 posiłków zjeść także tego białka było by za mało . W poprzednim tygodniu podbiłem białko z izolatu a obciąłem tłuszcze i to był błąd waga stanęła Dzisiaj do 2 ostatnich posiłków dorzucam oliwe z oliwek i węgli a obetnę białko za tydzień będę wiedział czy [...]

    Odpowiedzi: 2993 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-07 17:35:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Tak też myślałem, dlatego wrzuciłem tutaj. Zapomniałem dodać, że jestem ekto. Co zredukować i do ilu podbić białko mniej więcej hmm Białko - ok. Możesz je podbić, ale wcale takiej konieczności nie ma, bo jego ilośc jest wystarczająca. Jeśli juz - ciąłbym z węgli nieco.

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-30 12:23:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam takie pytanie bo już zgłupiałam i nie wiem czy mam rację. Powszechnie wiadomo że w posiłku potreningowym powinno się uzupełnić białko i węglowodany, ale jeśli ktoś robi trening wieczorem i zaraz po ostatnim posiłku idzie spać to czy konieczne jest uzupełnienie węglowodanów czy wystarczy białko a węgle uzupełni w posiłku porannym?

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-05 09:26:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy jest jakaś różnica (tzn. czy może mnie zalewać np.) jeśli na masie jem węgle podzielone na powiedzmy 4 posiłki(w każdym białko i tłuszcze jeszcze oprocz po treningowego) a jeśli nie łącze węgli z tłuszczami i jem 2 posiłki z węglami i reszta białko+tłuszcz??

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-23 22:48:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    5020kcal, 213g (17%) białko, 176g (32%) tłuszcze, 644g (51%) węglowodany 4004kcal, 209g (21%) białko, 160g (36%) tłuszcze, 431g (43%) węglowodany to z ostatnich dwóch dni, z reguły miałem więcej tłuszczy i mniej ww w nietreningowe

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-06-28 16:23:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    @noaa, lowraider po treningu dostarczenie białka jest priorytetem, jeśli już. Więc pij białko w prochu/zjedz normalny białkowy posiłek. Jak już mówimy o priorytetach, to dostarczenie zarówno jednego jak i drugiego po treningu jest istotne. Od razu po treningu białko, a później posiłek pełnowartościowy ? no nie wiem..

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-03 11:06:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    a nie jest przypadkiem tak, że w CC spożywa się w dt i dnt taką samą ilość B i T a jedynie manipuluje się węglami? mozna zrobic na 2 sposoby: * ustalic białko na określonym poziomie i manipulować ww i tł- czyli w DT wegle wysoko, tluszcz nisko, a w DNT odwrotnie w ramach tego samego bilansu kcal * ustalic bialko i tluszcz na okreslonym poziomie i [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-07 15:06:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanie czym mogę zastąpić pierś z kurczaka bo nie dam rady jej jeśc co dzień (przejadła mi się).Chodzi mi o coś zdrowego i w miarę taniego.Mam to samo pytanie do odżywki białkowej bo na razie nie bede miał chyba kasy żeby ją zakupić więc jak pokryć zapotrzebowania na białko bez odżywki białkowej?Moje zapotrzebowanie na białko to około [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-08 13:12:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśli chodzi o dobieranie makro to polecacie robić to: Procentowo Mając zapotrzebowanie np. 3800 kal : - bierzemy 50% na ww, 20% na białko i 30% na tłuscze CZY Przyjmując z góry ilość danego makro na 1kg beztłuszczowej masy ciała. - Przyjmujemy np. że na 1kg masy ciała dajemy 2-3g białka, 1-1.5g tłuszczy, reszta węgle. Licząc pierwszym [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-10 01:58:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    czesc jestem przy końcówce redukcji 2 tygodnie zostaly i z proporcji makro 40% bialko 40% tłuscze 20% ww wchodze na 40% ww 20% tłuszcze i 40% białko - co o tym sadzicie? i jeszcze jedno pytanie przy wadze 71,5kg aktualnie endo zapotrzebowanie mam na reduckji teraz 2050 kcal czy aby nie zaduzo ?:)

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-20 11:00:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ja jem dziennie 300-400 g mięsa, serek wiejski i to nie zawsze a reszta białka idzie z innych produktów. Mleko, owsiane, makarony itp. to wszystko tez ma białko, czasem to musze ucinac białka bo za duzo wychodzi. Sam już nie wiem czy liczyć to białko z ryżu i tych innych czy nie bo każdy mówi co innego.

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-23 18:18:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dlaczego kilka razy dziennie? Ludzie jakie wy macie zapotrzebowanie na białko? No ważę mało ale to 500- 600g mięsa zjeść muszę aby białka było 2-2,5g /kg masy 600g piersi to 120g białka a nie jesz tylko mięsa spokojnie wyrobisz się z tym białkiem jedząc 300g dziennie licz białko z wszystkiego ale staja się przynajmniej 70% zapotrzebowania mieć z [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-23 18:19:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 21:00 W:5 B:40 T:25 SUMA: 20.5% B:187 2,05g/kgmc 51.0% W:465 5,11g/kgmc 20.3% T:82 0,90g/kgmc 8.2% B roślinne: ok. 75 Nie wiem czy wliczać do bilansu białko roślinne czy nie. Tutaj jest wliczone do bilansu ale nie wliczone jako pełnowartościowe białko na równo ze zwierzęcym. Wiem, że roślinne przyswaja się przy spożywaniu [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-25 17:26:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w biedronce kurczak 0,5kg za 7zł i chyba nie ma takiej rozbieżności cenowej że u ciebie jest za 9 Nie musisz kupować na bieżąco, wystarczy zrobić zapas i zamrozić Zawsze białko zwierzęca będzie bardziej wartościowe Proch jest dobrym urozmaiceniem ale nie stałym produktem diety, co nie znaczy że jest zły tylko lepiej go ograniczać Są inne [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-25 20:28:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    czy aminokwasy typu Universal Nutrition - Uni-Liver - 500 tab. zastępują białko z posiłku? coś jak białko rozpuszczalne?

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-30 15:41:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanie co do mieszania makarony pełnoziarnistego z serkiem danio (tak wiem, że to niby cukier i w sumie w ogóle sh!t jeśli chodzi o budowanie masy). Pewien koleś, który trochę już w kulturystyce siedzi oznajmił mi, że: " zjesz go z makaronem, ktory zawiera bialko jak i wegle, a jak wiemy bialko ma bardzo niski IG (chyba ze leucyna ale to [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-31 16:21:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc doraźna

    Post
    Ladies SFD

    ustal sobie plan treningowy biegowy, takiego czegos jak "poszlam pobiegalam" na forum sportowym sie nie uznaje. Masz przyjac plan treningu i sie go trzymac. Masz stanowczo za malo kalorii1700kcal to dobry start i podnies bialko sobie do 100g ustaw tluszcz na 70g i reszta ww czytych ww i licz wszytsko co jesz lacznie z wazywami

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4499 Data: 2013-04-29 19:22:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)