SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 217885

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
dt daj 2,5b minimum tłuszczy reszta węgle w dnt tyle samo białka, podbij tłuszcze odejmując z węgli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
a nie jest przypadkiem tak, że w CC spożywa się w dt i dnt taką samą ilość B i T a jedynie manipuluje się węglami?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
no to daj 2,5/kg białka / 1/kg tł i reszta węgli
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
fighter7
a nie jest przypadkiem tak, że w CC spożywa się w dt i dnt taką samą ilość B i T a jedynie manipuluje się węglami?


mozna zrobic na 2 sposoby:

* ustalic białko na określonym poziomie i manipulować ww i tł- czyli w DT wegle wysoko, tluszcz nisko, a w DNT odwrotnie w ramach tego samego bilansu kcal
* ustalic bialko i tluszcz na okreslonym poziomie i manipulować jedynie węglami w DT i DNT- wtedy bedziesz mial inną kaloryczność, bo jesli utniesz w DT ww, to nie zmieniając pozostalych makro, zmniejszy sie ogólny bilans kcal.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
to ja bym jednak spróbował ten drugi sposób, tylko jakie proporcje B i T na początek dac?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2.0b minimum, tłuszcz bym zaczął od 0,5 lub 1.0 zalezy na ilu byłeś do tej pory
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
teraz byłem na zbilansowanej diecie to miałem B na 2,2, T ok.1.3 i reszta z węgli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
to daj 2,5b 1t i reszta ww, imo najlepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
Dobra powyliczałem i tak wyszło:
Białko ogólnie 2,5g/kg i tłuszcze 1,3g/kg

A węgle tak:
HC - 480g
MC - 360g
LC - 270g

Może byc tak na start?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
moze byc. rób pomiary co tydzien, obserwuj sie w lustrze/po ciuchach- najwyzej bedziesz zmieniał

Stop wishing start doing

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

electro
Polecane artykuły