SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
pomidorowy albo jogurt naturalny z ogórkiem i czosnkiem "ala" tzatzyki albo sosy winiary, cała paczka ma ~100kcal na 300ml czyli spokojnie do 3 posiłków starczy sos
e; nie atakuje cie, ale wierzenie że jedzenie według schematy albo równe odstępy czasowe coś zmieniają jest trochę śmieszne

Zmieniony przez - mariuszpruszek w dniu 2013-07-13 19:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
naturalny 0% nawet przy ostrej wycince nie zaszkodzi? z co z zatrzymywaniem wody przez nabiał ? mały pryszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
a teraz takie kluczowe pytanie, startujesz gdzieś? jakieś debiuty albo coś? jaki bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
z kwestią czasu ,odstępów zgodzę się z tobą ale mówiąc po prostu i innych sposobach uważam że są różne metody znam ludzi którzy robią życiowe formy i jedzą od deski do deski a znam ludzi którzy stosują dietę intuicyjna jeżeli chodzi o ilości i również robią formę życia.Kwestia indywidualna jak dla mnie,pytanie dotyczyło chet day a my odbiegamy od niego :) dzięki za rady !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nabiał nawet na redu moze być ok, dużo osób na forum na końcowej fazie redukcji nie odstawiają nabiału a i tak mają świetną forme, kwestia tego jak twój organizm reaguje na nabiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
mariuszpruszek tajemnica :) a ty ? jak tak to pewnie masz dużą wiedzę możesz się podzielić ,jestem otwarty na nowe teorie i zasady mówię poważnie ,żebyś mnie źle nie zrozumiał:) davidooo masz rację co do indywidualnej reakcji na org. Wracamy do pytania cheat day :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
pytam z ciekawości bo banie się nabiału i retencji to jest już trochę paranoja, naciągniesz wodą która za parę dni wejdzie więc w czym problem? dla tego pytam się czy startujesz w jakiś debiutach
co chcesz wiedzieć o cheat dayu? zwykły dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Cheat day ok, ale pozostaje pytanie czy oszukiwanie przez cały dzień jest konieczne i potrzebne? Wg mnie lepiej ograniczyć się do cheat meala raz na tydzień - 10 dni.
A co do nabiału - niektórym przeszkadza przy zejściu do b. niskiego bf z uwagi na zawartość estrogenów.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
pytam z ciekawości o cheat day jak jest u was? spoko chłopaki . mariuszpruszek pewne tematy zawody itd tajemnica he he :) zawsze możesz wpaść do mnie do działu odżywianie i zamieszać w moim temacie jakimiś ciekawymi dodatkami ,zmianami.https://www.sfd.pl/Dieta_redukcja-t957246.html jestem otwarty na edukację :)


MisieXL a czy nabiał sam w sobie ma wpływ na podwyższanie estrogenu?

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-13 19:26:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
czemu wszystko jest w "jałowych formach" co jest złego w przyprawach?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium