SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jedząc dobre białko i ww a jedząc zły tłuszcz to też nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
czemu nie? cały czas o to właśnie chodzi, że białko i ww dostarczamy z tych "lepszych" źródeł a tłuszcze tylko z trans, nie przekraczamy bilansu i wg. ciebie tyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn dla ciebie źródło makroskładników sie nie liczy? warszawskiego koksa chyba oglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
liczy, dla tego nie uzupełniam tłuszczy margarynom ale czysto teoretyzując dlaczego mamy tyć jak będziemy trzymać "czystą michę" tyle tłuszcze uzupełniać tymi "złymi" ale nie przekraczając ich dziennego zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale po co uzupełniać tymi złymi jak można dobrymi i wyjdzie zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Szykuje mi się imprezka rodzinna, standardowo pewno zrobią ciężkie słodkie ciasto i uja zdrowe jedzenie. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i przygotować to samemu. O ile z zupami, głównymi daniami problemu nie ma, tak na deser to mam zagwozdkę.
Myślałem nad zrobieniem/ kupieniem lodów jogurtowych ale coś z ciastopodobnych by się przydało. Jakieś propozycje ?

I pytanie nr 2, czemu tyrając po 12 h dziennie nie chudnę ? :E co prawda jem 3 razy dziennie ale normalnie, rano owsianka+ owoce, obiad warzywa i mięcho i kolacja to samo.
Wszystko praktycznie stoi, tłuszcz, mięśnie, woda tylko raz w górę raz w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem tkwi w jedzeniu co widać odrazu to raz, a dwa też pewnie w treningu

co do miski to spokojnie można swoje przygotować również smaczne i zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
davidooo
no ale po co uzupełniać tymi złymi jak można dobrymi i wyjdzie zdrowiej

mówiłem że nie patrze na aspekt zdrowotny, chodzi mi o to że napisałeś że od tłuszczy trans się tyje a ja tylko uważam że jak nie przekroczymy zapotrzebowania na tłuszcz to możemy je uzupełniać tymi trans i nie przytyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Davidoo bo nie wiem do kogo odpisywałeś, do Mariusza czy do mnie z "problem tkwi..." :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
do ciebie :D
jak robisz rodzinne przyjęcie to nie przesadzaj, zrób normalne ciasto z cukrem tylko nie dowal nie wiadomo jakiej ilości kremów i dodatków
teraz są świeże truskawki to zrób biszkopt + krem budyniowy + truskawki + galaretka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

forma lato