SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
póki co właśnie spożywam tran mollersa naturalny 5ml dziennie. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
Jezeli robie cheat day, to jest roznica czy zjem 5 czy 10 tys kalorii ?

Czy po prostu jesc ile chce ?

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
różnica jest zawsze, bo 5 tys kcal a 10 to jest spora różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jest różnica.

czy jeśli trzymałem omega 3 gold olimp w opakowaniu w pokoju ( w którym panują praktycznie temperatury jak na dworzu) to czy mogło się popsuć? zjadłem na śniadanie wale ryżowe 100g, 4 jajka, brzoskwinie.. zaraz po tym wziąłem omege 3 i żeń-szeń też olimpu i bum zaraz ból brzucha i ostre sranie na kolejne poł dnia. jest to już taki 2 przypadek i wydaje mi się, że to wina omegi 3 bo przecież nie żen-szenia. takie oleje powinno sie raczej przechowywaj w chlodniejszych warunkach.. ale mimo otoczki i opakowania moglo sie to jakos popsuc?

Mogły zjełczeć. Omega-3 są niestabilne. Ale czy ma to bezposrednio wplyw na "ostre sranie" to mi się nie wydaje

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Pracuję fizycznie i potrzebuje zjeść w pracy 3 pożywne posiłki. Jednym z n ich jest pierś z kurczaka z ryżem i warzywamy, a 2 pozostałe to pieczywo razowe + nabiał. Spożywam za dużo węgli dziennie, więc czym zast ąpić kanapki, żeby dostać kopa i mieć siłę na 10h pracy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podpowiem ci; przerób na wersje płynną, np shakey ze surowych jajek + wiórki kokosowe + owoce, mówie ci, genialne, twaróg też możesz blenderować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Skerx
Jest różnica.

czy jeśli trzymałem omega 3 gold olimp w opakowaniu w pokoju ( w którym panują praktycznie temperatury jak na dworzu) to czy mogło się popsuć? zjadłem na śniadanie wale ryżowe 100g, 4 jajka, brzoskwinie.. zaraz po tym wziąłem omege 3 i żeń-szeń też olimpu i bum zaraz ból brzucha i ostre sranie na kolejne poł dnia. jest to już taki 2 przypadek i wydaje mi się, że to wina omegi 3 bo przecież nie żen-szenia. takie oleje powinno sie raczej przechowywaj w chlodniejszych warunkach.. ale mimo otoczki i opakowania moglo sie to jakos popsuc?

Mogły zjełczeć. Omega-3 są niestabilne. Ale czy ma to bezposrednio wplyw na "ostre sranie" to mi się nie wydaje


to co mogło być ta przyczyną? ten problem wystapił już drugi raz. jedyne co zmieniłem w diecie to dodałem wafle ryżowe..ale je jadłem normalnie i było dobrze.. ale jak wezme omega 3 i ten żen-szen zaraz bierze mnie na bol brzucha i biegunke..podejrzewam, ze to to.. bo tak ogolnie bylo wszystko dobrze jak nie bralem tych supli.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2013-08-06 19:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
Zjadłem 6 tysiecy kalorii, czyli powiedzmy, że przybędzie ok. 750g tłuszczu... Tyle pracy nad sobą, wszystko rozwalone jednym głupim wybrykiem...

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim odejmij od tego tyle ile zjadasz w normalny dzień, bo przecież zużyłeś część tego co zjadłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Cheat day'e są po to, aby zapomnieć o diecie, naładować się psychicznie i uzupełnić glikogen, tak rozsławiony na wszelkich forach o sporcie. Jeżeli ktokolwiek ma wyrzuty sumienia (oczywiście te, które wpływają negatywnie na stan psychiczny - męczenie się ze świadomością że stracono efekty itd.) to powinien sobie takie cheat daye odpuścić i robić reefedy co jakiś czas. Myślę, że każdy jakoś te cheat daye odczuwa w psychice - ale mnie one motywują do 3x intensywniejszej pracy przez kolejne dni i trzymania idealnej miski przed sobą ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium