SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
dzieki wielkie, sprawdze jak tylko wroce z zakupow;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
na żadnej stronie w necie nie znajdzie sie tak szczegółowych informacji

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
jakbyście ocenili taki posiłek:
mam 150g węgli w bilansie, na śniadanie i 2 posiłek zjadłem ok 90g węgli, no to w 3 postanowiłem urozmaicić i zrobiłem:
- omlet, serek wiejski, banan, mrożone truskawki, 25g dzemu niskosłodzonego, wyszło ok 37g białka, 25g węgli i 23g tłuszczów (450kcal).
Trochę naczytałem się, by nie mieszać tłuszczów i węgli prostych.
Czy taki posiłek może u mnie funkcjonować?

albo wczoraj na kolację do serka wiejskiego dodałem 65g banana, by uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na węgle i tym samym złamałem kolejną powszechną opinie "nie jedz wegli prostych przed snem" ?


Zmieniony przez - boni11 w dniu 2013-05-24 16:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Siema
Zaczynam redukcję, dodawanie aerobów będzie stopniowe (najpierw ilość tygodniowo zwiększana a poźniej długość), moje pytanie brzmi: czy konieczne jest od samego poczatku obcinanie kalorii czy samo dodawanie ilości i intensywnosci treningów już wystarczy na redukcje tkanki tłuszczowej (wiadomo ze kolejny trening powoduje dodatkowe spalanie kalorii) a deficyt kalorii włączyć np po osiągnieciu maksymalnej liczby treningów tygodniowo o najwyzszej intensywnosci (u mnie bedzie to po okolo 3-4 tygodniach redukcji)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
boni11 nie ma żadnych racjonalnych przesłanek zakazujących spożywać węgle, nawet proste, przed snem (przy wyliczonym bilansie rzecz jasna). Oczywiście najlepiej wstrzelić się z nimi po treningu, ale przed snem w rozsądnej ilości, czemu nie?

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2762
a ta 1 kwestia? węgle proste + tłuszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
waceq - na razie nie ucinaj kalorii, deficyt wywołuj przed dodanie/wydłużanie sesji aero.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko jakie podroby można włączyć w codzienną dietę? I tak w ogóle to serca, nerki itp można kupić normalnie w mięsnym? czy to jest paczkowane gdzieś w supermarketach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Przed chwilą o to pytałeś... A co do drugiego pytania: idź do mięsnego to się przekonasz

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-05-24 17:29:48

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli wszystko oprócz wątróbki mogę jeść codziennie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium