SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 515
"jesli kupne, to odpuść. jak masz sokowirówke, to mozesz sam robic- rowniez dodając warzywa korzeniowe czy inne" - hmm. Mam w sumie pewne źródło - soki z prawdziwego zdarzenia ze sklepu, bez dodatku cukru, owszem, odtworzone z etc. Czy mają one dużo mniej wartości odżywczych i witamin albo wyższe IG? Btw. Witamin i tak nie będzie mi brakować - mam 6-7 porcji. A z sokowirówką dużo syfu, ale jeśli radzisz, to postaram się sobie taką sprezentować. Tu jawi się kolejne pytanie - wrzucać całe jabłka? Wiem, że babcia ma sokówkę i sokowirówkę - w jednym wyciska w drugim gotuje - co wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sałatka curry z ogórków jest zdrowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
No jeśli nie dorzucasz tam żadnych śmieci typu gotowe fix to raczej zdrowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
A samo curry nie jest niezdrowe?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
W curry jest kurkuma, kurkuma jest jedną ze zdrowych przypraw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Michasss8
A samo curry nie jest niezdrowe?

Pozdrawiam

curry to mieszanka przypraw, prościej przeczytać skład niż zadawać głupie pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z naturalnych produktów wszystko jest zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie mam sałatke z samych naturalnych produktów tylko 1 łyżka przyprawy curry z prymatu dodane to jak ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium