SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189551

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
A mnie wszyscy zlewają :( Ile powinienem ważyć przy wzroście 208,8 cm?( obecnie 101 kg jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
wg mnie to masz dobrą wage ja przy 197cm waze 97 i to jest max później jest juz nadwaga (pan doktor mi tak powiedzial xD )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
davidooo
kawe(pobudzacze) po treningu napewno nie

No właśnie . I stąd moje pytanie: ile minimalnie musi minąc czasu po treningu, żeby można się było czegoś napic . Jak jestem już 3h po, to mogę sobie strzelic jakąś herbatkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Możesz sobie wypić kiedy masz ochotę. Skoro jesteś zmęczony po treningu to w czym problem żeby wypić kawę? Herbata z posiłkiem nie jest zalecana, ale to nie powinno mięć aż takiego znaczenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Dlaczego herbata z posiłkiem nie jest zalecana????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
michałmilowicz
A mnie wszyscy zlewają :( Ile powinienem ważyć przy wzroście 208,8 cm?( obecnie 101 kg jest


Nie ma standardów określających ile kto powinien ważyć przy danym wzroście. Te wszystkie wzory są nic nie warte. Nie tylko masa ciała się liczy ale też ogólny wygląd, proporcje mięśni do tkanki tłuszczowej, uprawiana dyscyplina sportu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
michałmilowicz
Dlaczego herbata z posiłkiem nie jest zalecana????


tez mnie to ciekawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Herbata, szczególnie czarna zawiera garbniki, kwas szczawiowy. Mają one negatywny wpływ na wchłanianie np składników mineralnych z posiłku.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-07-15 18:13:53

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
dobrze ze powiedziales mi to zanim diete wprowadzilem bo planowalem sobie popijac herbatką ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium