SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Gdzieś tutaj na forum czytałem o teorii, że łatwiej mięsień budować niż spalać, a katabolizm byłby straszny dopiero brzy ostrej i bezmyślnej redukcji.

Bo dużo w tym prawdy. Co chwile ktoś powtarza sentencje o strasznym katabolizmie, a przy przemyślanym odżywianiu nie ma się czego specjalnie obawiać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
to normalne że na dużej redukcji można spaść w obwodach i mieć mniej siły ale to bardziej z powodu mniejszej ilości glikogenu bo węgle najczęściej się obcina. mięśnie mają "pamięć mięśniową" i po skończeniu redukcji i normalnym "odżywianiu organizmu"- wyjściu z deficytu powrócą do wcześniejszych rozmiarów i nadal będziesz mógł je powiększać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 645
Mam pytanie: Jeżeli o godzinie 15, zjadłem taki posiłek: 250g Twarogu + 80g owsu + 150g nektarynki + 200 ml mleka na raz, a zatpotrzebowanie jest ok. To nie musze sie martwic, ze tyle na raz zjadłem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
zenT - nie musisz się martwić.
mariuszpruszek - spadek siły na redukcji to nie jest dobry znak.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-07-21 15:39:12

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
mariuszpruszek - spadek siły na redukcji to nie jest dobry znak.

Niestety bardzo często występują i są pewną naturalną konsekwencją powyższego zabiegu. Wiele zalezy od podejscia. Przydatna tutaj moze byc w/w kreatyna, odpowiednio rozlozony treningu i nie szarżowanie z kaloriami.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805


dla wszystkich fanatyków jedzenia trawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 180
Jakie inne danie makaronowe mogę dać zamiast makaronu z twarogiem? Chciałbym zmienić bo nie za bardzo mi smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
makaron z mięsem, np. spaghetii, penne, etc.. mozliwosci jest mnostwo. mozesz zapiekanke zrobic

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mariozlw


dla wszystkich fanatyków jedzenia trawy


nic nadzwyczajnego nie powiedzieli. Poza tym zdrowa dieta to nie kurczak, ryz, oliwa i twaróg. Mozliwosci urozmaicania dobrymi, nieprzetworzonymi produktami jest miliony, tylko ludzie są leniwi.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1687 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38587
Jak to jest wytłumaczcie mi że mówimy że nas zalało wodą a nie tłuszczem jak to rozpoznąc na czym to polega.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium