SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Astral co ty pieprzysz? Ma obciac tysiac kcal? Wg. mnie to niech obcina jak najmniej sie da, a doklada aerobów. Tak jak to wyzej Skerx napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
albo poczyta o vlcd i się wytnie w parę tygodni a nie paręnaście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Ja obciąłem ponad 2tys kal od razu. Miałem 4500-5000k, zjechałem do 2500-3000, po 2 miesiacach do 2tys.
Schudłem 30kg w 6 miesiecy ;]. I od roku utrzymuje pożądaną wagę bez efektu jojo. To o ile sie obcina jest zalezne w duzym stopniu o ile nadwyzka kaloryczna była przed redukcją. Jesli sie była spaślakiem i żartlo tonami marsy i fastoody to obcinanie o 200-300k to mało, o wiele za mało. W pierwszym etapie redukcji wazne sa efekty, szybkie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
nigdy nie ma efektu jojo jak ktoś zrozumie że diety nie można traktować czasowo i po osiągnięciu celu przestać się do niej stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
proponuje wrzucic cardio 3x 40 min i obserwowac wage i sylwetke czy sie zmienia jeśli nie to robić 4x cardio 40 min, jesli nie pomoze dopiero zacznij tnąc kalorie ok 200-/+ kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Teraz spożywam 3100 kcal w DT i 2200 w DNT ( jestem na IF), Cardio teraz 3x w tygodniu, bo to pierwszy tydzień, planuję dodawać aero co tydzień ( albo minuty, albo sesje ), treningi coraz intensywniejsze, w 10 tygodniu redukcji planowałem 2500kcal, nie wiem cyz to za mało czy za dużo. Dodam, że idę w kierunku LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Pooglądajcie zdjęcia ludzi po VLCD, czy UD 2.0 - z człowieka tłuszcz spie.... jak oniemiały dosłownie - sam na VLCD wyciąłem się do kilku % bf-u. Metoda jak najbardziej skuteczna - ale szczerze mówiąc mam wątpliwości, czy dla zdrowia to takie właściwe ;) Bardzo dobre doświadczenie z VLCD sprawiło, że raz/dwa razy na miesiąc włączam 2 dni takiego modelu odżywiania - ten wariant wydaje się być znacznie bezpieczniejszy, chociaż na forach angielskich nikt na zdrowie nie narzeka po nawet 2 miesiącach VLCD nie przecinanymi ładowaniami (o dziwo)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-04 12:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
2 miesiące bez ładowania dla naturala może być ciężkie ale jak ktoś ma silną wole to w miesiąc się można ładnie wyciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
w 2 tygodnie spadło mi 4,5 kg, więc spokojnie da radę (z tym, że w drugim tygodniu spadło 3,7) - także jak widać to naprawdę krótkoterminowe schematy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
czy ogórki małosolne mają odczyn zasadowy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium