SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja teraz wypiłem 5 surowych białek jaj + czekoladowe białko + wiórki kokosowe + banan, mmmmm ambrozja

oczywiście jestem teraz chwile po treningu

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-08-06 18:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
@up też tak robiłem na poprzedniej diecie ^^

@canabi jedz, na zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15149
No spoko, tylko mi chodzi o całe jajka a nie tylko białka bo nie mam zamiaru wywalać żółtek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Cannabinol90
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie jaj, tylko teraz chodzi o posiłek około treningowy. Do niedawna wszędzie pisano że tłuszcze w tej porze są złym wyborem. Lecz ostatnio co raz więcej pisze się że tłuszcze po treningu to nic złego. Tak więc jeśli ostatni posiłek jest 1h po treningu ( bezpośrednio po: 2 banany + wpc) to będzie spoko? Mówię oczywiście o całych jajkach nie tylko białkach.


dodatek tłuszczu w porze potreningowej jest jak najbardziej OK. najlepszy bedzie olej kokosowy, olej MCT, ale miejsce na tłuszcz z jaj, oliwe, etc- tez jest OK

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15149
MCT był w szejku po treningu - MCT, mleko, banany, WPC i czasem troche płatków owsianych. Więc będzie git? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
@canabi ja jadam całe jajka, wychodzi to 5 żółtek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ze mct to troszke inny tłuszcz

ja wywaliłem żółtka bo bym ich nie wypił, blleeeeeee, zwrócił bym

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-08-06 18:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
czy jeśli trzymałem omega 3 gold olimp w opakowaniu w pokoju ( w którym panują praktycznie temperatury jak na dworzu) to czy mogło się popsuć? zjadłem na śniadanie wale ryżowe 100g, 4 jajka, brzoskwinie.. zaraz po tym wziąłem omege 3 i żeń-szeń też olimpu i bum zaraz ból brzucha i ostre sranie na kolejne poł dnia. jest to już taki 2 przypadek i wydaje mi się, że to wina omegi 3 bo przecież nie żen-szenia. takie oleje powinno sie raczej przechowywaj w chlodniejszych warunkach.. ale mimo otoczki i opakowania moglo sie to jakos popsuc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
póki jestem w dziale to mam jeszcze jedno pytanie:
omega3 w kapsach, czy może tran?
Tran wychodzi taniej licząc samo o3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w tranie masz tez witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (ADK)- jak najbardziej dobra opcja. Polecam Moller's, zwlaszcza senior+50, ma 50% wiecej witaminy D

Stop wishing start doing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium