SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
IwaN48pl
Panowie jak wygląda trening wysokiej intensywności przy IF ( chodzi mi o "wersje" jem/nie codziennie) ?
Spodobała mi się te metoda odżywiania i za miesiąc chciałbym jej spróbować, a nóż mi się spodoba ;)


co rozumiesz przez wysoką intensywność? O IF masz dział, jak i kilka tematów w dziale Nutrifarm i w badaniach naukowych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1570
Koniu151
kamil2004k
Witam. Mam pytanie dotyczące mojego śniadania.

Zupa mleczna:
Kasza jaglana 100g
Jeden banan
Kilka rodzynek i żurawiny
Szklanka mleka

Moje pytanie jest następujące, czy takie śniadanie jest zdrowe dla mojego organizmu, mój kolega mówi, że to jest bomba węglowodanowa i do tego koniecznie musi być jakieś białko i tłuszcze, żeby to zbilansować, bo takim śniadaniem zniszczę sobie metabolizm, ma rację?


diety nie ocenia się po jednym posiłku, jak i nic nie piszesz o sobie więc ciężko cokolwiek powiedzieć.



Jestem świadomy, że po tym jednym posiłku nie da się ocenić całej diety, późniejsze posiłki w mojej diecie składają się z większej ilości białka i tłuszczu, tylko te śniadanie jest mocno węglowodanowe. Chodzi mi o potwierdzenie lub obalenie mitu czy śniadanie z samych węgli może źle działać na metabolizm?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Witam, jakie źródła tłuszczy oprócz tych podstawowych jak :jaja,orzechy , oliwa z oliwek i olej lniany mogę dołączyć do diety. Jest to masówka na niskich weglach rzędu 70-140g . Zapotrzebowanie na tłuszcz to ok 200g/dzień. Czy sery tłuste ,'mięsa tłuste wchodzą w grę?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
ja proponuje siemie lniane i tłuste rybki

Zmieniony przez - Pomis w dniu 2013-05-25 10:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jem codziennie 100g tłustej ryby tzn. Makreli, łososia lub tuńczyka.
Jest to dobrze czy raczej ograniczyć te rybki do 3x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14745
https://www.sfd.pl/Tuńczyk_a_rtęć__trucizna_w_puszkach._Lepiej_ograniczać!-t245313.html tutaj masz fajny temacik,poczytaj i sam zadecyduj. ja bym tylko unikał tuńczyka z puszki. A co do ryb to im tłustsza to lepiej,więcej omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Fat-Hulk
1. Zakupiłem dzisiaj mąkę orkiszową typ 1900. Mógłbym od czasu do czasu naleśniki z niej zrobic? Bo mówi się, że pszenica to zło i w ogóle.
2. Warto włączyc sezam do diety? I kierowac się czymś szczególnym podczas kupowania go?

3. W jakim supermarkecie dostanę dobre jakościowo pieczywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tuńczyka jem może raz na tydzień lub rzadziej najczęściej jem makrele, ale o niej nic tam nie piszą i ona jest wędzona, a nie zamknięta w puszcze xd
więc? Wypowie się ktoś? Raz na dzień 100g to to raczej nie są jakieś mega ilości. ;P Chyba ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Koniu151
IwaN48pl
Panowie jak wygląda trening wysokiej intensywności przy IF ( chodzi mi o "wersje" jem/nie codziennie) ?
Spodobała mi się te metoda odżywiania i za miesiąc chciałbym jej spróbować, a nóż mi się spodoba ;)


co rozumiesz przez wysoką intensywność? O IF masz dział, jak i kilka tematów w dziale Nutrifarm i w badaniach naukowych.

Wiem wiem, że są artykuły i już kilka przeczytałem jednak jeszcze nie dotarłem do tego co chciałem czyli treningu przy IF
Generalnie chodzi mi o biegi interwałowe i treningi sportów walki. Z góry dziękuje za pomoc :P

Zmieniony przez - IwaN48pl w dniu 2013-05-25 13:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Możesz robić interwały i trenować SW przy jednoczesnym stosowaniu IF. Grunt to dobre rozplanowanie okna jedzenia i dobór proporcji pomiędzy okresami czasu jem/nie jem (16/8, 14/10 etc.)

Good ol' chicken!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium