SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
fighter7
Mam takie troche dziwne pytanie, czy jeżeli dodaje 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej do szejka porannego składającego sie np z owsianych, białka, twarogu, wiórek, owoców, zalewam to letnią wodę i blenduje, to czy wtedy kawa rozpuszcza się w tym i dziala tak jak trzeba? chodzi mi czy podkręca termogeneze, pobudza itp


Działa tak samo jakbyś ją wypił z wodą

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
to elegancko ;) czyli nie ma obowiązku zalewania wrzątkiem kawy?

Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2013-06-07 16:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Tylko czy dawka 100g to nie bedzie za dużo tak odrazu może dam 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jak masz obawy to daj 50g.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Kolejne pytanie :P
Jeżeli potreningu odrazu nie pije białka, tylko chce zjesc normalny potreningowy posilek np. Kurak+ryż to do jakiego czasu maksymalnie po treningu powinienem go spożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Do dwóch godzin po treningu, ale to już maksymalnie. Lepiej tak do godziny go spożyć.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Po treningu w 1 posiłku unikam tłuszczu i warzyw. Po jakim czasie mogę już zjeść 2 posiłek w którym już bedą tluszcze i warzywa? I czy ta zasada tyczy się też DNT, jeżeli jestem na IF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
A co to za zasada?

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
Warzywa (błonnik) i tłuszcze spowalniają trawienie a po treningu należało by jak najszybciej dostarczyć pokarm.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium