SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Najprościej rzecz ujmując: albo wybierasz jako główne paliwo tłuszcz, albo węgle. Przy wysokiej podaży obu tych składników będziesz obrastał w sadło.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
W:45% T:20% B:35% dla endo na LG jest właściwym rozwiązaniem? Na poczatku miałem wystartować z 50/20/30 ale trochę się obawiam węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Ponawiam:

Czy dieta w dnt i dt moze sie różnić? chodzi mi o zapotrzebowanie. Jestem edno, obecnie jestem na masie ale mam tendencje do zalewania w związku z tym u mnie rozkład wygląda tak +/-:
zapotrzebowanie 3000kcal (182cm 75kg)
DT:
3400 kcal
B - 220g
T - 70g
W - +400g

DNT
3000 kcal
B - 220g
T - 100g
W - +/- 250g

gramy oczywiście tak +/- chodzi mi o ogólny sens

Czy tak może to wyglądać? Wychodzę z założenia że w DNT nie potrzebuję tyle węgli a zapotrzebowanie do tych 3000 dobijam tłuszczami.

Oczywiście dieta rozłożona na posiłki co 3-4 godz z dobrych produktów. O to dbam chodzi mi o ten rozkład czy tak moze byc...

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz rotować kcal i ww, aby zminimalizować ryzyko zalewania

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
dla mnie rotacje są trochę śmieszne bo jeśli robimy taką rotacje że pod koniec tygodnia mamy tyle samo kcal jak bez rotacji nic to nam nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
defxdefx i mariuszpruszek poczytajcie trochę o Carb Cycling.
Są o tym dwa tematy w podwieszonych.



Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-07-23 11:37:30

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
na mase

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
Co polecacie na lepsze trawienie? właśnie robię dietę z dodatnim bilansem pierwszy raz w życiu i trochę ciężko się trawi to wszystko... Może jakieś enzymy?

Mój blog kulinarny :)
http://jadziakot.wordpress.com/ Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
mariuszpruszek tak analiUje wszyatkie twoje wypowiedzi i wszędzie starasz sie obalac teorie wypracowane latami skoro uwazasz ze rotacje sa zle to wytlumacz ja sam je stosuje i jestem bardzo zadowolony i sylwerka wyglada w miare estetycznie z nastawieniem na progres a ja sam mam wiekszy konfort ze moge troche odpoczac be spaskow od ww , podważasz wiele teori xhcial bym w koncu zobaczyc jak wyglada twoja sylwetka wykorzystujac swoja wiedze o teorie na jakim jestes etapie nie zebym byl zlosliwy nie zrozum mnie zle jestem tylko ciekawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadzia22
Co polecacie na lepsze trawienie? właśnie robię dietę z dodatnim bilansem pierwszy raz w życiu i trochę ciężko się trawi to wszystko... Może jakieś enzymy?


duzo owoców/warzyw

z enzymów spróbuj trec digest plus
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium