SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189523

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 749
to wszystko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
no chyba coś z tego oprócz ziemniaków, makaronu i ryżu lubisz. tego "i tysiąc innych" nie bierz za bardzo dosłownie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Chleb razowy. Co do ryżu polecam basmati i brązowy. Banan ma dużo ww, tylko o ile się nie mylę są to już inne rodzaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 749
Z tego co wyczytałem na forum tutaj to wiem że banany są dobre po treningu :) zalecana ilość 2-3 sztuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
w sumie 400g węgli to nie trudno uzupełnić.
200g owsianki na śniadanie
i 1 posiłek 200g ryżu/makaronu i 1 z ziemniakami jak je tak lubisz to będzie ok. 400g węgli a inne produkty też mają ww, śladową ilość ale mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 749
macie jakieś propozycje co wrzucić na kolacje do twarogu i orzechów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja mam propozycje - żeby różnicować kolacje, a nie jeśc w kółko twarogu z orzechami. Twaróg możesz zmiksować z wędzoną rybą, w formie pasty, zrobić sernik z patelni (przepis w dziale kuchni sfd), czy po prostu zmieszać z warzywa i łyżką jogurtu naturalnego. A orzechy osobno zagryzać, lub dorzucić do innego posiłku.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
czy jest jakas najlepsza pora na jedzenie orzechow? Czy moge zjesc czesc przed treningiem ? jak nie to dlaczego ?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
matx6
macie jakieś propozycje co wrzucić na kolacje do twarogu i orzechów ?

ryż/makaron + twaróg + słodzik i orzechy albo coś podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 749
Skerx o tym to ja wiem na pewno będe coś mieszał dalej mam problem z tymi weglami :< chyba po prostu muszę jeść więcej owsianki,ziemniaków i wafli ryżowych bo innego wyjścia nie ma a zwłaszcza że moje zapotrzebowanie wedlug kalkulatora to jest 400 wegli a jeszcze muszę doliczyć więcej żeby szło na mase ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium