SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
ryż po ugotowaniu nie staje się lżejszy, pecznieje od wody wniosek sam się nasuwa, sam ryż jesz ?

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 753
Witam mam 17 lat,175 wzrostu ,82 kilo wagi,3 mies stażu na siłowni, i koło 26% tkanki tłuszczowej w ciele o ile dobrze policzylem... bo robilem to 1 raz... , i moje pytanie jest jaka diete sobie układać?(Zbilansowana dieta redukcyjna? czy może masową?) Dodam że przez kolejne 9 mies bd chciał robić dalej masę a później rzeźbe lub siłe :D zobaczy się..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
nie wiemy jak wyglądasz, ile w pasie, to skąd mamy wiedzieć ? ale 26% tkanki tł to nie mało i myślę że redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
Pieu
Witam mam 17 lat,175 wzrostu ,82 kilo wagi,3 mies stażu na siłowni, i koło 26% tkanki tłuszczowej w ciele o ile dobrze policzylem... bo robilem to 1 raz... , i moje pytanie jest jaka diete sobie układać?(Zbilansowana dieta redukcyjna? czy może masową?) Dodam że przez kolejne 9 mies bd chciał robić dalej masę a później rzeźbe lub siłe :D zobaczy się..


sam musisz wiedzieć czy chesz być mniej otłuszczony czy mieć wiekszą mase mieśniową (Mięśnie), wejdz w dział dla poczotkujących wrzuć foty wypełnij ankiete, panowie experci z działu pomogą Ci napewno dobrać trening i diete :)

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 753
Wiadomo że chce mieć więcej masy mięśniowej bo mam dobrą budowe i tego tłuszczu nie widać tak szczerze mówiąc :D, ale dieta masowa nie wiąże się z przybraniem tłuszczyku?

Zmieniony przez - Pieu w dniu 2013-05-28 20:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Nie musi.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Zależy jak szybko będziesz przybierał wage. Jesli progres będzie stosunkowo wolny ( patrz jakiś 1kg miesięcznie ) to ta tkanka tłuszczowa powinna przychodzić bardzo powoli. To zależy od organizmu już i jak wcześniej - diety. Pomóc może trening aerobowy no i dobrze zrobiony plan na siłowni :P

Zmieniony przez - IwaN48pl w dniu 2013-05-28 20:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Jak ma sie zwiekszenie podazy bialka , ograniczajac przy tym Wegle i Tluszcze Do Budowania Masy Ciala ?? Moglby mi ktos wytlumanczyc to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
dzieki za pomoc... :/

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 753
Mam jeszcze jedno pytanie co do treningów dla początkujących:D, a więc od 3 mies trenuje masę, do tej pory trenerzy ustalali mi plany treningowe, lecz jak widać nie spisali się (https://www.sfd.pl/Plan_treningowy_do_oceny.-t946170.html) więc planuje zrobić takowy samemu. Chce trenować dalej masę i trenować 4 dni w tygodniu:
pon,wt,cz,pt lub
wt,sr,pt,sob.
Moglibyście mi napisać w jakie dni najlepiej jakie mięśnie trenować?:D trening sam sobie ułożę :D

Z góry dziękuje za odpowiedź

Zmieniony przez - Pieu w dniu 2013-05-28 21:41:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium