SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Siema. Mam pytanie co do cwiczenia w później chudnięcia. Teraz ważę ok 98kg, chciałbym przez ok 2 lata pocwiczyc (przykładowo) a potem załóżmy ze będę miał juz dosyc fajne umięsnienie i siłe i chciałbym troche schudnąc aby była lepsza widocznosc rzeźby. I to moje pytanie czy moge pierwsze cwiczyc a potem chudnąc nie tracąc przy tym mięsni tylko sam tłuszcz???? (oczywiscie z odpowiednią dietą). Poniewaz nie chce robic aerobów i cwiczyc na raz

Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-07-12 13:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Cel cyklu treningowego zmienia się co ok 8tyg. Jak będziesz przez 2 lata robił masę to się spasiesz, szczególnie że nie chcesz robić również aerobów (nie wiem dlaczego). W trakcie budowania masy mięśniowej zawsze zwiększa się również ilość tkanki tłuszczowej i odwrotnie. Podczas redukcji spadają mięśnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
czy w diecie low carb chodzi o to zeby utrzymywać ketoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie, chodzi o to, żeby ograniczyć węgle, ketozy wcale nie musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Mam jeszcze jedno pytanie- moge uzupelniac tluszcze zóltkami jaj ? przy wadze 75kg moge jesc nawet tych zoltek 10 dziennie ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Tak, jednak warto dietę urozmaicać. 10 jaj dziennie to sporo.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
domer
Cel cyklu treningowego zmienia się co ok 8tyg.


aha... To na co ja moge zmienic. Jakie są wgl jeszcze cykle treningowe. I o co w nich chodzi jest jakis temat co do tego??? Jak jest i jak ktos moze to niech podrzuci tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Czesc. Zawsze bylem gruby i duzo jadlem. Jestem po redu -13kg. Myslalem ze jestem endo ale noze dlatego ze bylem zalany. Typ budowy wnioskuje sie z szkieletu czy jak. Po redu mam 75 w pasie 62 kg 178 cm wzrostu i 14 cm w nadgarstku. Ekto jestem? Jezeli w nadg mam 14 ? To chyba drobnokoscisty prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mozesz byc ekto, jednak niespecjalnie zawracałbym sobie tym głowę na Twoim miejscu

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Czy w posiłku potreningowym spora ilość warzyw(ok. 0.5kg) jest ok ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium