SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Podroby, wlasnie sobie uswiadomilem ze istnieje cos takiego :D Nigdy tego nie jadłem, ale pamietam ze na widok wątróbki miałem odruch zwrotny. Sporo sie zmieniło od kiedy zmieniłem tryb zycia i wiele produktów których nie lubiłem teraz uwielbiam, wiec moze czas dac szanse jakims podrobom. Pytanie brzmi czy mozna wątróbke ugotować w wodzie ? Na parze nie wiem za bardzo jak, nie mam zadnych specjalnych naczyn. Smażyc tez nie bardzo chce. Pozostaja 2 opcje: gottowanie w wodzie lub pieczenie. Która z tych dwóch sprawdzi sie najlepiej (smacznie/zdrowo) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
NIgdy nie gotowałem watróbki w wodzie i nie wiem jak będzie smakowac, sam gotuję na parze, smażę lub piekę. Watróbkewarto wymoczyć trochę w mleku, a jak wybierzesz pieczenie - znakomicie skomponuje sięz cebnulką i jablkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj z cebulą robiłem, naprawde kozak, i robi sie szybko i prosto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
smażona na rzepakowym ujdzie? czy lepiej w piekarnik wsadzić ?
a i jeszcze czy da rade zamrozić ?

Zmieniony przez - f3dorr w dniu 2013-07-28 23:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
ja daję 4 łyżki oliwy, z 2 cebule posiekane do tego w chuy pieprzu, chili w proszku i inne zioła wszystko razem z wątrobą daję do gara, daję trochę wody na początek żeby się nie spaliło a i tak woda sama wyjdzie z czasem i duszę pod przykryciem z 20-30 min. ważne jest aby nie dawać soli przed obróbką tylko ewentualnie po albo wogóle, ponieważ wątróbka wtedy stanie się twarda i gumowata. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 696
Cały dzień na Ryżu z kurczakiem do tego banan, jabłko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
fighter7
Jakie są dobre źródła białka, które nie zawierają estrogenów?


podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Czeka mnie rowerowy wyjazd na kilka dni z Częstochowy do Kraka. Odległość duża, energi też dużo potrzebować będziemy. Co najlepiej mieć tak na trasę by dostarczyło dużo energii i nie zabierało wiele miejsca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
fighter7
fighter7
Jakie są dobre źródła białka, które nie zawierają estrogenów?


podbijam


Nigdy nie będziesz miał pewności co jeszcze jest w danym źródle białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
Domer. Jadłem 1800kcal, złapała mnie stagnacja, ale nie chce juz chudnac, chce wskoczyc na moje 0 ~ 2500kcal. Koniu, kocio itd Mówią, że bez problemu mogę z dnia na dzien z 1800 wejsc na 2500, bez przybierania na tłuszczu, co o tym myślisz ?

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium