SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w kazdy markecie jest stoisko rybne: auchan, tesco, real, carrefour

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
No ale chyba nie w każdym są te śledzie pożądane w zdrowej diecie . Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3984
Cześć, zaczynam pierwszy raz masę z dopiętą dietą. Czy taki rozkład BTW będzie ok na początek, oczywiście później regulować wedle efektów. Wiek 17, 181cm, 71kg.
3300kcal
16%białko 528kcal 132g
55%węgle 1815kcal 453g
29%tłuszcze 957kcal 106g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3984
Tak też myślałem, dlatego wrzuciłem tutaj. Zapomniałem dodać, że jestem ekto. Co zredukować i do ilu podbić białko mniej więcej hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Fat-Hulk
No ale chyba nie w każdym są te śledzie pożądane w zdrowej diecie . Dzięki.


zawsze. ja nie spotkałam sie z tym, zeby nie bylo kiedykolwiek tam jestem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Tak też myślałem, dlatego wrzuciłem tutaj. Zapomniałem dodać, że jestem ekto. Co zredukować i do ilu podbić białko mniej więcej hmm

Białko - ok. Możesz je podbić, ale wcale takiej konieczności nie ma, bo jego ilośc jest wystarczająca. Jeśli juz - ciąłbym z węgli nieco.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Co sądzicie o włączeniu do diety następujących produktów: fasola szparagowa, fasola biała z puszki, fasola czerwona z puszki, sos sojowy?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
szparagowa jest znakomitym warzywem i nie wlicza sie jej w bilans- to nie strączki o duzej ilosci ww. Traktuj ją jak warzywa "zielone". Pozostale fasole i straczki sa b. dobrym żrodłem węgli oraz bialka roslinnego, ale najlepsze swieze, ktore wystarczy zmoczyc przed obróbką przez noc. puszkowane raz na jakis czas ujdą, a sos sojowy jako dodatek/przyprawa moze byc

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Można włączyc do diety swojski smalec ze skwareczkami?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium