SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ciężko poszukać zawartości omega-3 w poszczególnych gatunkach ryb? Kwestia kolejna, to fakt, iż zawartosc omega-3 też nie będzie stała, a zależna od wielu czynników. Można przyjąć, że ryby tłuste, morskie, typu łosoś, makrela, sardynki, czy sardela będą tutaj przodowały w ilości omega-3. Z naszych rodzimych - również pstrąg.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Nie jest ciężko, ale nie za bardzo orientuję się jak je kupowac i jak z ceną. Np. wyżej wspomniane śledzie - nie wiem na co mam szczególnie zwracac uwagę, żeby kupic dobrej jakości a nie jakieś w oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Możesz kupić Matiasy solone, bez dodatku zbędnego tłuszczu roślinnego i samodzielnie je przyrządzić. W sklepach rybnych często takie można dostać tanio, jak i swego czasu bodajże w biedronce dostępne były śledzeie w zalewie solonej po całkiem atrakcyjnej cenie. Osobiscie często płukam je po zakupie z nadmiaru soli po czym przyrządzam z jogurcie naturalnym z cebulą, papryką i brokułami.

Łososia zdecydowanie warto kupować świeżego - niejednokrotnie jest tańszy, jak ten wędzony, a sposób jego przygotowania jest prosty i szybki. Po promocji można już dorwać łososia za 25-30zł/kg.

Polecam przejść się na bazarki, do sklepów rybnych - często można znaleźć dobre produkty, świeże, w atrkacyjnych cenach.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
I o takie coś mi chodziło. Dzięki . A łososia to czasami kupuję, ale nigdy nie trafiłem na tak niską cenę - zawsze w okolicach 40 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx
Zgaga występuje u Ciebie wyłącznie po smażeniu? Czy ogólnie przy spożyciu większej ilości tłuszczu? Na czym smażysz?
Jak wygląda całokształt jadłospisu?

Dobrze by było zrobic badania, czy aby nie ma żadnych zaburzeń w obrębie układu pokarmowego.
Też kiedyś, za gówniarza, cierpiałem na częste zgagi, ale zmiany nawyków żywieniowych wyeliminowały tę nieprzyjemność.

W obecnej chwili tylko po smażonym lecz rok temu gdy zaczęły się problemy ze zgagą to miałem ją po wszystkim, ponieważ pierwsze co zrobiłem to wyeliminowałem smażone, piłem len ogólnie znacznie więcej posiłków lecz małych lecz to nic nie dawało w nocy zawsze zgaga była i to straszna.
Co do całokształtu to rozpisywał się nie będę jem 200g mięsa smażonego okołotreningowo a tak to wszystko gotowane, jajka itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Skoro obecnie masz tylko po smażonym to go wyeliminuj i nie będzie problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Fat-Hulk
I o takie coś mi chodziło. Dzięki . A łososia to czasami kupuję, ale nigdy nie trafiłem na tak niską cenę - zawsze w okolicach 40 zł.


Czasami są promocje, np w Lidlu 30%. Obserwuj temat z promocjami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanko czy jeżeli po treningu jem coś z oliwą z oliwek to zmniejszy to efekty treningu ze względu na ten tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1895
Domer ostatnio czytałem art Dudka o kompleksach.Czy to oznacza,że stare poczciwe kardio jest do .....(jestem początkujący)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium