SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
bilans na 0 czyli taki na którym od pewnego czasu waga stoi w miejscu? pewnie waga z 2 kg wzrośnie ale mam nadzieję że jak wznowię treningi po przerwie to wypalę ten tłuszcz, który odłoży się podczas przerwy. myślę że jeszcze jutro sobie pyknę barki, bo pozostałe partie już zrobiłem i od czwartku do niedzieli (10 dni) zrobię sobie wolne, bo te nerwy mam już chyba ładnie popalone, skoro rano wstaję i cały dzień jestem że tak to nazwę zmęczony psychicznie.

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-07-30 19:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jak będziesz na zerowym to tłuszczu nie złapiesz tylko woda wejdzie, potem parę dni treningów i wszystko zjedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nic ci sie nie odlozy przez tydzien za zerowym bilansie. Nie panikuj. Redukcja etapami jest skuteczniejsza, niz dlugotrwale zajeżdzanie sie na deficycie i treningach

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
dzięki wielkie Kocio, zawsze to jakaś nowa rzecz której się nauczę. dotychczas przez prawie 4 lata nie miałem praktycznie wogóle przerw od siłowni, a to błąd bo gdy się ciągle trenuje to organizm się przyzwyczaja do treningów i nie ma już takich efektów. SOG obowiązkowy :) a możesz mi jeszcze przybliżyć termin "bilans zerowy"? chodzi o to aby mniej więcej waga stała w miejscu? i co powiesz o źródłach kalorii podczas tej przerwy. zejść z węgli i bazować bardziej na tłuszczach, czy jednak kaloria to kaloria? :)

edit. sog nie wejdzie bo bo już Ci go kiedyś przyznałem :)

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-07-30 19:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
mnie tez temat zaciekawil jak to jest z kcal na zero podczas takiej przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
siuemakno cyz krewetki mrożone sie nadajA? i jaki macie pomysł na sos do ryżu zeby nie był taki suchy

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
krewety moga byc jak najbardziej. przepisy na dobre sosy i dania masz w kuchnia SFD

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jak jedziesz na tych 3200kcal to ja bym nawet zostawił tyle tylko zrobił przerwę od siłowni, utrzymuj białko na takim poziomie jak zawsze a reszte dostarczaj z czego co chcesz, nie patrz na rozkład t/ww. zrób luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
a powiecie mi jeszcze gdzie można dostac krewetki? w jakim hipermarkecie lub gdzieś??

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w kazdym markecie. biedronka tez ma

Stop wishing start doing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium