SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Jak wchodzisz na redukcje to stopniowo z kaloriami schodzisz do zera potem dodajesz tylko aeroby i cie podcina jak juz dodasz aeroby i waga sie zatrzyma to lekko wegle, koniec redukcji to samo na odwrót zeby nie podlalo, dokladasz po 100 kcal tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
19piter64
Czy jeżeli smażę kuraka na oleju ryżowym to dodawać do posiłku jeszcze tłuszcze ?


Jeżeli już chcesz smażyć to na smaluc, oleju kokosowym, rzepakowym, maśle klarowanym, PAM'ie. A najlepiej jedz pieczone/gotowane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
spiechu
Cześć, jestem na diecie na masę, chciałbym zrzucic ok 5kg i przejść na ok 6 tyg na redukcję. Potem wrócić znowu na masę. Czy taki krótki okres redukcji nie da mi efektu jojo, boje się ze jak sportem przejde na masę to zaleje mnie w ciagu miesiaca. Zawsze robiłem 2-3 miesięczne low carb i było ok ale nigdy nie robiłem 6 tyg. Prosze o poradę.
Dzięki

Zmieniony przez - spiechu w dniu 2013-07-01 17:28:38


Jak będziesz kontrolował kcal to Cie nie zaleje. Na pewno zmiana celu lepiej wpłynie na organizm niz ciągła redukcja lub ciągła budowa masy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Dzięki za szybka odpowiedz!!

Jakie mniej wiecej proporcje % BWT? bo na ckd strasznie lecą mi mięśnie i nie będę juz jej wiecej stosował. Dużo węgli z kolei mnie zalewa :)

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
wiec nie dawaj duzo wegli, ani nie wchodz na CKD-takie wyciagnales wnioski,daj tyle wegli zeby bylo ok a reszta tluszcze,albo wejdz na lowcarb,probuj/manipuluj nie ma zlotego rozkladu b/t/w:)

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 711
Czy tluste jedzenie jak np. pieczony boczek przeszkadza w masowaniu? Czy moze "jedynie" odklada sie niepotrzebnie tluszcz w organizmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niekoniecznie musi sie odłożyć w tłuszcz na burzuchu czy innym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2621
domer
19piter64
Czy jeżeli smażę kuraka na oleju ryżowym to dodawać do posiłku jeszcze tłuszcze ?


Jeżeli już chcesz smażyć to na smaluc, oleju kokosowym, rzepakowym, maśle klarowanym, PAM'ie. A najlepiej jedz pieczone/gotowane.

a dlaczego nie na oleju ryżowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na ryżowym spokojnie możesz smażyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
kończę trening około 21 /22 po treningu od razu białko w prochu - przyswajalne szybko i długo później około 30 -40 min po białko ryż, pierś , tuńczyk -no czy coś takiego i po tym posiłku jakieś 40 min twaróg pół tłusty - jest ok ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium