SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na reducji mleko pijesz? nie polecam i to jeszcze rano lol

ja tylko z mlekiem piłem ale teraz z wodą mi bardziej smakują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Próbowałem z wodą wierz mi. Ale jakoś mi taki dziwny smak przypominały że mało nie rzygałem i wywalałem po kilku kęsach. A co to jest 100-150 ml mleka. Jak już to najlepiej z rana właśnie, tak mówił trener Hubert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert napewno? bynajmniej jeszcze niedawno byl przeciwnikiem mleka rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Na pewno :) widziałem w dziennikach. Jak odradzał mleko to mówił że szklanka z rana jeszcze ujdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Jedzenie z rana to w ogóle kiepski pomysł. No, ale jak kto woli

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Jestem na redukcji low carb, bf oscyluje w granicach 17-18% , jem wegle na sniadanie są to przedtreningowe weglowodany w postaci płatków owsianych, i mam pytanie czy po treningu silowym moge uuzpelnic wegle ryżem brażowym + cukrami prostymi np dzem ok 25-30g wegli w tym 25-30 g cukru? mieszam ryz brazowy z dżemem + pierś jako potreningowy posiłek na redukcji, dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Spożywając mało węglowodanów w diecie staraj się je dostarczać z najlepszych źródeł a nie dżemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
W takim razie 70g wegli z owsianych + potreningowo 70g wegli z ryzu brazowego bedzie okej na low carb- chodzi mi o żródlo dobrych ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Źródła ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
W takim razie 70g wegli z owsianych + potreningowo 70g wegli z ryzu brazowego bedzie okej na low carb- chodzi mi o żródlo dobrych ww.

Źródła bym rotował i np. włączył do diety chociażby ziemniaki, czy kaszę jaglaną.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium