SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Rezygnują z ziemniaków, bo panuje powszechne, a błędne, przekonanie, że tuczą. Co do Twoich pytań: tak, przed treningiem ok, na redukcji też ok.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-05-30 22:36:54

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Smalec ze skwarkami - w zależności, od ilości, ale również może się znaleźć w diecie. Ja czasem robię z boczku i karczku, gdzie stosunek mięsa do tłuszczu jest ze zdecydowaną przewagą tego pierwszego - jako małe urozmaicenie co jakiś czas - spoko.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Conrado0009
kopytka (kluski śląskie) na mące razowej mogą stanowić zamiennik dla ryżu i makaronu??
dodam że nie za bardzo lubię same ziemniaki a kopytka uwielbiam

Zmieniony przez - Conrado0009 w dniu 2013-05-30 17:47:00


oczywiscie jak urozmaicenie diety jak najbardziej mozesz zrobic sobie kopytka z mąki razowej, podobnie jak wszelkie naleśniki, placki, pierożki, etc.. polecam również "pierożki leniwe", ktore można zrobic z twarogu : https://www.sfd.pl/_Twaróg_od_podstaw_dla_tych_na_obczyznie_+_leniwe_pierogi-t472650.html 

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kilka pytań;
1) czosnek - czy on może powodować zgagę?, ważne to dla mnie ponieważ jakiś rok temu borykałem się ze straszną nad kwaśnością żołądka, codziennie zgaga w nocy, różne metody próbowałem pomogły tylko leki, jak na razie jest spokój ale nie chciał bym aby się to nawróciło...
2)Czy ma to znaczenie czy gotujemy coś pod przykryciem czy nie?
3) Jeżeli będę np za długo gotował mięso to nie ulotni się jakaś znacząca ilość białka?
4)Jabłko/ Pomarańcza to dobry "posiłek" bezpośrednio po treningu?

Z góry Bardzo dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
songo1310
Właśnie czemu większość ludzi rezygnuje na diecie redukcyjnej z ziemniaków?
Mógłbym je jadać przed treningiem?
Mają mało ww więc to chyba dobrze na diecie redukcyjnej?


Ja jadam rzadko, bo wolę ryż, kaszę czy makaron. A druga sprawa to długość gotowania, pieczenia. Młode lubię zjeść z rybą ale w zimę ziemniaki nie smakują zbyt dobrze.

W folii na patelni mogłyby się zaparzyć niż upiec ale na pewno jest to jakieś rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Która kasza jest bardziej wartościowa? Jęczmienna perłowa czy wiejska? bo są w takiej samej cenie, i smakowo też podobne ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
nie ma jakiejś gigantycznej różnicy co do wartości odżywczych między tymi kaszami, jedz na zmianę jak Ci pasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6586
witam mam dosyć poważny problem bo od 3 miesięcy mam dietę na mase której sie przestrzegam w 99% i z 81 kg schudłem do 78 kg :( i coś chyba nie tak zemną albo z dieta możecie mi jakoś poradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Załóż osobny temat, tu są pojedyncze pytania.

Wrzuc porządnie dietę, informacje o sobie i treningu.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2013-05-31 11:51:00

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
fighter7
Która kasza jest bardziej wartościowa? Jęczmienna perłowa czy wiejska? bo są w takiej samej cenie, i smakowo też podobne ;P


Wszystkie są dobre. Pęczak również.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium