SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

urozmaicenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 251
jak na razie moja dieta trwa tydzien, udalo mi sie zrzucic troche tluszczyku :) ale problem lezy w tym, ze nie jest za bardzo urozmaicona...prawie codizennie jem to samo.a mianowicie twarog z rzodkiewka, tunczyk z pomidorem i jajkiem, jablko no i n aobiad piers z kurczaka + salatka. unikam chleba, jak cos to tylko do szkoly 1 kanapka czarnego zytniego.
dodam, ze cwicze 4 razy w tygodniu. brzuszki arnoldki, nozyczki i przysiady.
czy ktos moglby mi jeszce pomoc w doborze menu?? czym moge zastapic np twarog badz tunczyka. zalezy mi na tym, zeby posilki mialy jak najmnijesza ilosc weglowodanow.
z gory dziekuje :)

Waga: 52

Wzrost: 165

Obwód klatki: ???

Obwód ramienia: ???

Obwód talii: ???

Obwód uda: ???

Obwód łydki: ???

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: y...

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brzuszki, nozyce, przysiady
4 x w tyg

Odżywianie: obecnie- dieta niskoweglowodanowa
keidys- wszystko ;P najczesciej slodycze;)
ps.nienawidze tlustych rzeczy i rodzynek, nie przepadam za miesem ale przelamuje sie:) jak na razie dorbze mi idize

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 razy w tygodniu, z czego 3 razy moge z rana:) przed sniadankiem

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: obecnie thermo speed

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: -

) buzki dla mojego ziemniaczka :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30521
W twojej diecie totalnie brak tluszczy, krzywde sobie zrobisz.
Za malo kcal, jeszcze przy wysilku fizycznym
poczytaj moze troche:
http://www.sfd.pl/Zanim_zdecydujesz_się_na_CKD-t269581.html => "cos o dietach niskoww"

http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html => "zdrowie bez tluszczu nie możliwe"

http://www.sfd.pl/Ile_jeść_węglowodanów_-t253536.html => "ile jeśc weglowodanow?"

http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
=> "10 wskazówek żywieniowych"

http://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html => "dieta - ułuż sama"

i na koniec:
http://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html

w kilku z tych linkow masz chocby podane produkty jakie mozna/powinno sie jesc na diecie, mozna z nich ulozyc multum posilkow. Lub poszukaj w szukajce bylo b.duzo postow na temat przepisow ma twarog, tune czy kurczaka.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 251
dziekuje bardzo :) zabieram sie do czytania :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30521

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmm dorzucilam do 1 posilku troche sloencznika, pestek z dyni. mysle, ze to wystarczy.
poza tym przez povczatkowy czas sie przyda malo tluszczykow i weglow :) nie mowei ze bede tka caly czas. po prostu najpierw chce zrzucic, a potem jak bede u3mywac wage i figure to bede wdrazac wiecej rzeczy, byle nie znowu za duzo hehehe :)
a co jesli chodzi o alkohol?? w dzien kobiet jade z chlopakiem do pubu i chyba nie ebdzie za wielkiej tragedii jak wypje drinka ??? :>:>:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 4616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53303
To chyba nie jest dobry plan

Przesadnie niska kaloryczność diety = znaczny spadek tempa metabolizmu, ubytek dużej ilości beztłuszczowej masy ciała, większa szansa na utratę uzyskanego efektu po zakończeniu redukcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale nie mam za malej kalorycznosci prezciez ;P jem duzo owocow, jablka, grejfruty, kiwi :) naprawde nie chodze glodna!!! suroweczki z wielu warzyw do obiadu :) pije kawe z mlekiem bo innej nie lubie ;P wiec nie przesadzam z ta kalorycznoscia!!! poza ytm nie chodzi mi o sszybkie schudniecie :)
ps. co z tym alkoholem :P lepej wypic drina, piwo ??? yy..... :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2931 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24391
heh, a teraz podlicz sobie ile jesz kalorii z tych owocow i surowek
nie wahaj sie spojrzec, ile w tym cukrow prostych
podlicz tez ile zjadasz bialka, zapewne jest go bardzo malo, podobnie z tluszczem
dziewczyno, to, ze nie czujesz glodu, nie oznacza, ze dostarczasz organizmowi wszystkich niezbednych skladnikow

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nio to wlasnie pytam cio powinnam jesc :) jakei wegle....????
hm bialka jem dosyc duzo, tarog, kurczak, tunczyk.... ;)
ps. poza tym jakie posilki moglabym jeszcze spozywac(chodzi mi o te ktore zawieraja bialko;P)
hmm moze jestem trovche ciemna w tym temacie, ale to moja peirwsza powazniejsza dieta :) wczesniej za opwaznie sie do tego nie bralam...hmm pewno mnei pojedziecie ze teraz tez nie ;P
pozdrowienia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2931 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24391
napisz co w ogole jesz w ciagu dnia
tzn wg schematu

sniadanie: 2jajka z pomidorem...
2 sniadanie:..
itd.

zerknij na glowna strone sfd, obok dzialu Odzywianie znajduja sie Kalkulatory zywieniowe, mozesz wyliczyc ile czego zawiera Twoje dzienne menu
i napisac tutaj

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to tak: sniadanko w szkole to ktomka chlebu czarnego z piersia z kurczaka :) badz z rybka jakas lub jajkiem. pozniej jablko, nastepnie obiad w domu = piers z kurczaka + jakas durowka lub warzywo, po 2 godiznkach znowu jakis owocek , a na kolacyjke jajecznica bardz drobiowe kielbaski. staram sie jesc co 3 godzinki :) a i do 1 posilku dojadam slonecznik lub pestki z dyni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Równowaga kwasowo-zasadowa

Następny temat

Arnold Classics 2007 Fitness & Figure Int. -wyniki

BF