SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym zamrażaniem to nie wiem ale wątpie, prędzej smażenie to napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a 100 ml mozna uznac jako 100g? i czy w takim martini są syfy typu cukier, syrop gluk-fruktozowy itp? bo składu nie ma nigdzie, a lubie to czasem wypić :P

A no i te wczesniejsze pytanie, bo nikt nie odpowiedzial, czy przy zamrażaniu orzechy włoskie tracą o3?

ile gramów ma 1ml nie da sie jednoznacznie sklasyfikowac, ponieważ zalezy to od gestosci danej masy- czyli w tym przypadku produkty ciekłego. znając gestosc, mozesz policzyc mase: objętość = masa/gęstość

tylko w przypadku wody 1g=1ml

nie przesadzaj juz z tym o-3. jesli zamrozisz rybe, czy orzechy (po co?) to straty sa "kosmetyczne", jesli w ogole. po co sobie tym glowe zawracać

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
fighter7: a 100 ml mozna uznac jako 100g? i czy w takim martini są syfy typu cukier, syrop gluk-fruktozowy itp? bo składu nie ma nigdzie, a lubie to czasem wypić :P

A no i te wczesniejsze pytanie, bo nikt nie odpowiedzial, czy przy zamrażaniu orzechy włoskie tracą o3?

ile gramów ma 1ml nie da sie jednoznacznie sklasyfikowac, ponieważ zalezy to od gestosci danej masy- czyli w tym przypadku produkty ciekłego. znając gestosc, mozesz policzyc mase: objętość = masa/gęstość

tylko w przypadku wody 1g=1ml

nie przesadzaj juz z tym o-3. jesli zamrozisz rybe, czy orzechy (po co?) to straty sa "kosmetyczne", jesli w ogole. po co sobie tym glowe zawracać

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
chodziło mi np jak przy robieniu róznych batonów gdzie całość sie zamraża czy przy tym z orzechów traci się o3 dlatego pytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Ustalając bilans walnąłem się przy obliczeniach i wyszło mi 168g białka (2,42g/kg) razem z ostatnim posilkiem czyli serkiem wiejskim. Kcal sie zgadzają bo wyszło mi pare gram wegli mniej. Lepiej odpuscic sobie serek wiejski na noc czy spokojnie mozna wszamac nawet jesli bialka wychodzi za duzo? Tylko nie odpowiadajcie, że jeden raz nic nie zaszkodzi bo chce wiedzieć na przyszłość czy mogę np. zamiast węglami dobić troszke kcal białkiem?

Zmieniony przez - mariozlw w dniu 2013-06-25 16:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mariozlw, naprawdę myślisz, że te kilka gram w stronę białka/węgli to jakaś różnica? na pewno warto wieczorem zjeść jakieś białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
No może trochę przesadziłem ;D Sory, ale w temacie diety jestem całkiem zielony, trenuje już dość długo i za przeproszeniem Gó""" z tego mam. Teraz wziąłem się za dietę, kumpel pokazał mi jak uzupelniac dziennik potreningu.pl i to nie jest takie trudne ;D Więc jak czasem palne jakies banalne pytanie to mi wybaczcie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy przykładowe kakao wedel o obniżonej zawartości tłuszczu jest produktem wartym uwagi?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jak nie zawiera cukru to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Pisze, że jest niecałe 4g cukru na 15g węgli w 100g produktu.

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium