SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189581

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Przy redukcji kluczową rolę odgrywa deficyt kcal czy ilość węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Przy redukcji kluczową rolę odgrywa deficyt kcal czy ilość węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
deficyt kalorii-węglowodany wcale nie muszą być jakoś mocno ograniczane

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
czy napoje zawierajace slodziki np aspartam tupu cola 0 powoduja wyrzut insuliny? jesli tak to chyba lepiej je spozywac w okolicach posilku, dobrze mysle?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Gdzie kupujecie swoje słodziki? Byłem już w 3 supermarketach w Warszawie i żadnego jeszcze nie widziałem.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
ja ostatnio w Polo Markecie widzialem.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
jaka róznica między kaloriami powinna być w dniach treningowych i nietreningowych. Np. podczas redukcji mam zamiar szamać na początek 3100 w treningowe i 2600 w nietreningowe, czy to dobre wyjscie, jesli rożnica bedzie cały czas wynosic 500 kcal ?
Niby głupie, proste pytanie a zawsze zastanawialem się nad tym czym kierować sie w ustalaniu róznicy między dniami treningowymi a nietreningowymi.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Różnicy w ogóle nie musi być i też może być dobrze. Kwestia organizmu, doboru treningu i produktów. Możesz spróbować i obserwować - to najlepsza metoda.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
SZTYWNY , sam przetestuj .Nie ma do tego reguly.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
no niby tak, w tej chwili na masie jest 3800 w dt i 2800 w dnt. Za 2 tygi redukcja i nie wiem od jakiego progu zaczać

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium