SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
kocio2009
kielbaska5
Siema mam takie pytanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html z tego tematu wyliczylem sobie ze potrzebuje 3190 kcal ale jak obliczyc ile potrzebuje białka tłuszczy i węgli???

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-06-29 00:46:08


dajesz bialka 2,2-2,5g a wegle rozkładasz sobie w zaleznosci jak na nie reagujesz i reszte kcal z bilansu stanowią tłuszcze


ale ja nie wiem jak reaguje na węgle bo to jest moja pierwsza w zyciu dieta... Nie ma jakiś obliczen co do tego???? A 2.2g białka to znaczy 200.20g czy jak?(Bo jak patrzylem tu https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html to nie ma tam czegos takiego jak 2.2g) Ja chce tą diete aby utrzymac wage i cwiczyc wg [art] pierwszy rok treningów

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-06-29 11:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Zacznij od podstaw na masę rozumiem takich jak zawsze każdy próbował pewnie na początku:
walnij sobie 1g tłuszczu na kg masy ciała dziennie, 2,5g białka na kilogram masy, reszta węglowodany, przy diecie na mase pewnie to będzie jakieś 5g na kgmc, ale to zalezy od twojego obliczonego zapotrzebowania kcal plus mała nadwyżka. To tylko taka baza. Dopiero potem możesz się bawić w jakieś diety tłuszczowe które dla jednych są ok a dla drugich nie ok. Wiele osób twierdzi, że na tłusczowych "masa gorzej idzie" . ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
2-2,5g białka / 1g tłuszczy i resztę w węgle bym dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
czy suplementacja cynkiem faktycznie podnosci tescia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Witam,mam kilka pytań związanych z moim planem FBW.
Mam w nim cwiczenie wyciskanie w staniu lecz jest problem gdyż na mojej siłowni jest nisko (piwnica).I nie dam rady wyprostowac rak.
Czy mogę wyciskac na siedząco ??? od brody do wyprostu ramion ???

Drugą sprawą jest drążek (na chwile obecną nie posiadam go) a rozporowego nie chce kupowac (mam nie miłe doświadczenie z nim juz).Jakim cwiczeniem moge zastąpic podciaganie ????
liczę na szybką odpowiedz :) pozdrawiam

Zmieniony przez - Kamil0922 w dniu 2013-06-29 20:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
Masyn
Zacznij od podstaw na masę rozumiem takich jak zawsze każdy próbował pewnie na początku:
walnij sobie 1g tłuszczu na kg masy ciała dziennie, 2,5g białka na kilogram masy, reszta węglowodany, przy diecie na mase pewnie to będzie jakieś 5g na kgmc, ale to zalezy od twojego obliczonego zapotrzebowania kcal plus mała nadwyżka. To tylko taka baza. Dopiero potem możesz się bawić w jakieś diety tłuszczowe które dla jednych są ok a dla drugich nie ok. Wiele osób twierdzi, że na tłusczowych "masa gorzej idzie" . ;P


mariuszpruszek
2-2,5g białka / 1g tłuszczy i resztę w węgle bym dał



waga- 96

tłuszcze 96 g = 907,2 kcal
białko 192 g = 1084,8 kcal - cos za duzo ( https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html jak w tym uzupelniam swoje dane i daje umiarkowany wysilek to wyskakuje 130 białka(521.37kcal) przy kaloriach 3475.77 a tutaj jak mam 3180 kalori to mam jesc az tyle białka???)
węgle 1188 kcal
Dobrze to mam zrobione o to wam panowie chodzilo??? Jak cos jest zle napiszcie mi, proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Siemka zaczynam zwiekszac moje Weglowodany, gdyz wczesniej sie balem ich dodawac. Z kalkulatorka wyniklo 421 a ja dawalem naogol po 300-320 to jak teraz bd podbijal to wskoczyc odrazu na 421 czy tygodniowo zwiekszac dawke np o 30 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwiększaj stopniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Masyn
czy suplementacja cynkiem faktycznie podnosci tescia?


https://www.sfd.pl/CYNK_TESTOSTERON-t368786.html 

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
Panowie
można kupić coś takiego "KWAS L-ASKORBINOWY 99,9% SPOŻYWCZY witamina C"
i brać codziennie 1g rozpuszczony w wodzie ?
czy są jakieś przeciwwskazania?
pozdro

dzikuje za pomoc

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium