SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Odpowie ktoś na moje wcześniejsze pytanie /???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-spartan-
Panowie
można kupić coś takiego "KWAS L-ASKORBINOWY 99,9% SPOŻYWCZY witamina C"
i brać codziennie 1g rozpuszczony w wodzie ?
czy są jakieś przeciwwskazania?
pozdro


zwykła witamina C, 1-2g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamil0922
Witam,mam kilka pytań związanych z moim planem FBW.
Mam w nim cwiczenie wyciskanie w staniu lecz jest problem gdyż na mojej siłowni jest nisko (piwnica).I nie dam rady wyprostowac rak.
Czy mogę wyciskac na siedząco ??? od brody do wyprostu ramion ???

Drugą sprawą jest drążek (na chwile obecną nie posiadam go) a rozporowego nie chce kupowac (mam nie miłe doświadczenie z nim juz).Jakim cwiczeniem moge zastąpic podciaganie ????
liczę na szybką odpowiedz :) pozdrawiam

Zmieniony przez - Kamil0922 w dniu 2013-06-29 20:25:15


sam trenowałem w piwnicy i miałem nisko, robiłem wyciskanie siedząc jest ok także rób

co do drążka to ciężko znaleść zastępstwo dla niego ale narazie rób wiosłowania a jak tylko będziesz miał mozliwośc podciągania to odrazu dorzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
to nie kupuj rozporowego ale identyczny przykręcany i już nie będzie niemiłych doświadczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
Masyn
Zacznij od podstaw na masę rozumiem takich jak zawsze każdy próbował pewnie na początku:
walnij sobie 1g tłuszczu na kg masy ciała dziennie, 2,5g białka na kilogram masy, reszta węglowodany, przy diecie na mase pewnie to będzie jakieś 5g na kgmc, ale to zalezy od twojego obliczonego zapotrzebowania kcal plus mała nadwyżka. To tylko taka baza. Dopiero potem możesz się bawić w jakieś diety tłuszczowe które dla jednych są ok a dla drugich nie ok. Wiele osób twierdzi, że na tłusczowych "masa gorzej idzie" . ;P


mariuszpruszek
2-2,5g białka / 1g tłuszczy i resztę w węgle bym dał



waga- 96

tłuszcze 96 g = 907,2 kcal
białko 192 g = 1084,8 kcal - cos za duzo ( https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html jak w tym uzupelniam swoje dane i daje umiarkowany wysilek to wyskakuje 130 białka(521.37kcal) przy kaloriach 3475.77 a tutaj jak mam 3180 kalori to mam jesc az tyle białka???)
węgle 1188 kcal
Dobrze to mam zrobione o to wam panowie chodzilo??? Jak cos jest zle napiszcie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
dzięki David

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Białka powinieneś mieć 2-2,5g/kg masy ciała. Kalkulatorem się nie sugeruj.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
davidooo a co powiedział bys na ściaganie drążka wyciągu górnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
MisieXL
Białka powinieneś mieć 2-2,5g/kg masy ciała. Kalkulatorem się nie sugeruj.



Chodzi ci o to zeby pomnozyc 2-2,5 razy masa ciała??? Jezeli tak to wlasnie jest to tam zrobione w ten sposób. Ale skoro chce utrzymac kg a nie zdobywac to nie za duzo tych białek? ;]

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2013-06-30 14:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Kamil0922
davidooo a co powiedział bys na ściaganie drążka wyciągu górnego ?


moze byc skupiaj sie przede wszystkim na cwiczeniach wielostawowych, a izolowane jako uzupelnienie.

Stop wishing start doing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium