SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189459

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
ja wywalilbym z diety wszystkie podroby no chyba ze raz na jakis czas na urozmaicenie cos wkrecic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
skład chemiczny jest podobny do składu mięsa zawiera zbliżoną ilość białka, zawartość tłuszczu 15%
są bogatsze w sole mineralne (żelazo, wapń, cynk, miedź) oraz witaminy (A,D,K, z gr B)
zawierają duże ilości cholesterolu
Ja jadam co tydzień wątróbkę, jako gimnazjalista jadałem ją 2-3 razy w tygodniu i nic mi nie było :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy spozywanie zelatyny (5-10 g ) co jeden dwa dni moze byc szkodliwe dla zdrowia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
No ale w czym ta zelatyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ptasie mleczko" z twarogu albo galaretka z soku 0 kcal / owoców .

Zmieniony przez - Bartek1999 w dniu 2013-07-31 23:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Ale w jakim celu bd w takim ilosciach jadl te posilki typu galaretka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Pewnie w ramach urozmaicenia, jedz, nic Ci od tej żelatyny nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Wale śmierdzące bąki odkąd mam nową dietę (1-2 tyg.) dodam, że zacząłem jeść spore ilości jabłek, gdzie wcześniej to było 0, teraz 1-2 na dzień. Dieta IF 24h lub ~14. Jak się ich pozbyć, czego to jest wina ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Złego skomponowania posiłku ? Moze jabłka spozywasz po czyms co powoduje w połączeniu z jabłkiem piardy ?
Owoce z racji ze sa najszybciej trawione powinno sie jesc przed głownym posilkiem a nigdy po. (tak na necie mówią...:P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Panie i Panowie zadam bardzo proste pytanie, które niestety mnie nurtuje.

Aby zastąpić 100g ryżu ile należy zjeść ziemniaków (zwykłych polskich)?


Jeśli w ziemniakach surowych jest 12-14g ww, a w ugotowanych 20g ww to które należy brać pod uwagę to wyliczenia makroskładników.

Uprzedzając odpowiedzi, że produkty waży się surowe dobrze o tym wiem, natomiast jak każdy wie waga ziemniaka po ugotowaniu się nie zmienia, a ilość ww rośnie.

I tak wiele osób podaje, że 100g ryżu = 400g ziemniaków, a duża część że 100g ryżu = 550 g ziemniaków.

I gdzie leży prawda ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium