SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 191030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6287 Napisanych postów 76130 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755382
Rób tak jak czujesz, że jest lepiej a jeżeli nie przyniesie to zadowalających rezultatów to zmień.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy jest możliwe, aby w diecie było za dużo omega3 względem omega6?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6287 Napisanych postów 76130 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755382
Oczywiście. Jeżeli ktoś pije ogromne ilości oleju lnianego, je sporo ryb to jest to możliwe. Raczej nie powinno być problemów żeby mniej więcej sobie wyliczyć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Witam mam pytanko zaczynam biegać po siłce i robię tak kończę trening pije BCAA i ide na 10-15 min pobiegać na ile min przed bieganiem pic to BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
songo1310
To jak?
Bo skoro ten trening będzie naprawdę wyczerpujący to spale sporo kcal, i wejdę stan głodówki i będzie mi gorzej spalić tłuszcz,a energia będzie pobierana z mięśni, a nie tłuszczyku, będę chyba zmęczony i nie do życia ...
A 150g ryżu na jeden posiłek to chyba nie tak dużo skoro węgle jem tylko na śniadanko i okołotreningowo.


nie popadaj w skrajności ;) ja od jakiegoś czasu jem codzień tyle samo po 3900 kcal chociaż ćwiczę co drugi dzień i wychodziło by że w dzień nietreningowy mam za dużo kcal a w treningowy za mało, ale nic takiego nie odczuwam, nadal dorzucam ciężaru wszystko jest ok. mało tego nawet mój układ pokarmowy lepiej reaguje bo nie ma wahań że raz jem 3500 a raz 4300 tylko codzień tyle samo. i kolejny pozytyw, że łatwiej manipulować kaloriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
lysy17
Witam mam pytanko zaczynam biegać po siłce i robię tak kończę trening pije BCAA i ide na 10-15 min pobiegać na ile min przed bieganiem pic to BCAA

przecież sam sobie odpowiedziałeś że po treningu pijesz BCAA a potem biegasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
zamotałeś za bardzo, ale jeżeli dobrze Cię rozumiem to pij BCAA, jak skońzysz i trening siłowy i bieganie, BCAA możesz także dodatkowo przed treningiem zażyć/wypić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23490
BCAA po siłowym, przed bieganiem. Wypij, zawiąż buty i leć

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Witam mam pytanko zaczynam biegać po siłce i robię tak kończę trening pije BCAA i ide na 10-15 min pobiegać na ile min przed bieganiem pic to BCAA


Możesz wypić pod koniec siłowego. Kwestią jest - czy BCAA jest tutaj specjalnie potrzebne

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Czuje się wykończony po treningu i wole być pewien:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

forma lato