SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Pabloo93
Słuchajcie jak się zrobi np kotlety usmaży a potem je na drugi dzień odgrzewa to nic wartości odżywczych nie ulatuje?


spokojnie mozna jesc potrawy zrobione wczesniej i ponownie odgrzewane.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
czy do produkcji makaronu durum dodawana jest sól? czy to rzeczywiście sama semolina durum i woda? takie głupie pytanie ale istotne dla mnie bo wpieprzam go nieraz po 500g lub więcej dziennie :)

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-07-03 19:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
zobacz skład z tyłu opakowania
a nawet jeśli dodawana jest sól to przestaniesz go jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
Jaka żywność powoduje pryszcze? Troche mnie to juz irytuje, od kiedy jestem na masie, ogolnie na diecie, jem zdrowo, itd itp... mam wysypane plecy, troche klatka i troche rece i twarz wyglada to jak potówki, ale prysznic biore codziennie i myje sie 2 razy dziennie dodatkowo... nie czaje troche tego... Moze jem cos nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Idz do dermatologa. Najczesciej pryszcze powoduje nadmiar białka, a raczej zbyt szybkie podnoszenie jego ilosci w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
dobrego dermatologa znalezc to 3/4 sukcesu, byłem u 4, g**** dali, a kasy poszło.... ehhh... ogolnie to mialem z tym problem, ale tylko na twarzy, potem zeszło i było ok, no ale jak zaczalem siłke i przygode z białkiem to tak poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
jak jest dokładnie z makrosami w tłustych mięsach? np. 100g mielonej łopatki wieprzowej ma ok. 30g tłuszczu ale po upieczeniu jej w piekarniku na papierze zostaje tyle tłuszczu że to mięso prawie w nim pływa czyli dość dużo się wytapia to wliczać całą 30 czy bawić się w jakieś dzielenie tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
wliczaj wszystko przed przygotowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Jakie tłuszcze są najlepsze po treningu? nasycone/jednonienasycone/wielonienasycone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jaja, tłuszcz kokosowy, mleczny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium