SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
jak to u was wyglada z cheat day ? a właściwie skłonił bym się do jedengo posiłku oszukanego? w dni DT cz DNT w jakich odstępach czasowych np raz w tyg. co jest dla was wyznacznikiem i dla czego ?warto dla was osobiście robić taki atak ? co lubicie w tedy wcinać może jakiś przepisy ? myślę że ciekawe pytanie, będzie dużo zainteresowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
na redu jak mam ochotę raz na 1-2 tyg, na masie nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
na masie nie robisz z uwagi na co : że masz tak urozmaicone jedzenie że nie odczuwasz potrzeby? czy masz tendencję do tycia? i musisz się pilnować określonego planu?od górnie ustalasz cały dzień wolny od diety resset czy jeden posiłek oszukany w ciągu dnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
po co mam na masie robić cheat day jak i tak mam już nadwyżkę kaloryczną? jedzenie i na masie i na redu mam urozmaicone i nie jem nigdy suchego ryżu z kurą
a to czy jeden posiłek czy cały dzień zależy od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
"nie jem nigdy suchego ryżu z kurą"

jaki masz sposób na redukcji na przygotowanie ryżu czy też makaronu z kurą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
różne sosy, przyprawy, warzywa
produkty możesz łączyć nie musisz mieć na połowie talerze suchej kury a na drugiej suchego ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie odnośnie low carb na redukcji.
W DT węglowodany przed trening i bezpośrednio po treningu z izolatem , a w DNT dwie porcję węglowodanów przełożę do 1-2 pierwszych posiłków może być?

Po treningu biorę izolat białka , w dzień bez treningu zastąpić te białko mięsem , czyli pododawać do porcji po trochę czy może też nie zastępować tego niczym i będzie mniej białka/kcal , jaka opcja lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja wciąż się dziwie, kiedy ktoś wsuwa suchy ryż z gotowaną piersią kurczaka 5x dziennie, zamiast posiedzieć w kuchni i np. zrobic z tego dobry gulasz, placki, dorzucic sos, czy nawet w formie pierogow przygotować rybę, bądź mięso. Kolejna kwestia, to niezrozumiałe odrzucenie tłustego mięsa...nie wiem dlaczego. Zamiast suchego ryżu mozna zrobic placki z kaszy, pieczone ziemniaki, czy nawet sportowe hamburgery/pizza/sphagetti. Wszelakie zupy. Tyle mozliwosci, a ludzie sie ograniczaja do ryzu z kurczakiem w mega ubogiej wersji.


W DT węglowodany przed trening i bezpośrednio po treningu z izolatem , a w DNT dwie porcję węglowodanów przełożę do 1-2 pierwszych posiłków może być?

Ja bym dał węglowodany do kolacji.

Odżywkę pij, jeśli są braki. Osobiscie wolalbym zjesc kawałek miesa.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2013-07-13 18:40:45

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
bo kiedyś przeczytali że muszą jeść 7 posiłków dziennie co równe 3 godziny a przed snem twaróg bo znikną im mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Skerx mówisz o okresie redukcji!?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium